خودتان را برای یک سکس خوب آماده کنید! + فیلم

خودتان را برای یک سکس خوب با همسرتان آماده کنید!

او خدایى است كه (همه) شما را از یك فرد آفرید و همسرش را نیز از جنس او قرار داد، تا در كنار او بیاساید. سپس هنگامى كه با او آمیزش كرد، حملى سبك برداشت. /اعراف ،۱۸۹/

همانطور که می دانید، بین رابطه جنسی و عشق ورزی تفاوت زیادی وجود دارد. شما و همسرتان میتوانید در طی چند دقیقه، از طریق رابطه جنسی مستقیم، همه امیال جنسی خود را برآورده کنید؛ اما عشقورزی موضوعی دقیقتر است؛ این احساسات خیلی قبل از مقاربت جنسی شروع میشود و مدتی بعد از اتمام مقاربت جنسی پایان مییابد. به این نکته مهم توجه داشته باشید که چگونگی به اوج رسیدن شما، بازیهای عاشقانه با همسر خود و اقداماتی که شما قبل از مقاربت جنسی انجام میدهید، در عشقورزی نقش زیادی دارند. در مقابل، اگر خواسته ها و نیازهای روحی شریکتان برطرف نشود، ممکن است باعث ناامیدی جنسی، ایجاد تنش در زندگی مشترک، سردی و در نهایت حتی طلاق هم بشود؛ نارضایتی جنسی به عنوان یکی از عوامل اصلی طلاق محسوب می شود.

آیا عشق بازی مهم است؟

همانطور که قبلاً اشاره شد، هنر عشقورزی فقط به داشتن رابطه جنسی محدود نمیشود. لازم است بدانید که مقدمات مقاربت جنسی میتواند لذتبخشتر از روند واقعی آن باشد؛ خصوصاً برای زنان. عشقبازی راهی است برای آمادهسازی شریک زندگی خود برای آنچه که در آینده پیش میآید؛ این روند بر اساس پیشبینیها استوار است. در واقع، عشقبازی راهی برای آماده کردن بدن شریک زندگی خود و شروع روند طبیعی مقاربت جنسی است که باعث میشود رابطه جنسی لذتبخشتر شده و کمتر دردناک باشد. عشق ورزیدن فقط به ارتباط جسمی مربوط نمیشود؛ ممکن است شما در رختخواب شگفتانگیز باشید، اما اگر میخواهید آن را فراتر ببرید و همسر خود را راضی نگه دارید، ارتباط عاطفی خود با شریک زندگی خود را در 24 ساعت شبانه روز حفظ کنید.

عشقبازی با همسر

برای سکس خوب بدن خود را بشناسید.

خود و ساختار فیزیولوژیکی بدن خود و همسرتان را بشناسید و به تفاوت های آن پی ببرید. این مسئله باعث می شود بهتر همدیگر را درک کرده و رفتار متناسب با ساختار روحی و بدنی شریک خود نشان داده و همدیگر را برای یک سکس خوب آماده کنید. به عنوان مثال اگر دو فیلم عاشقانه و پورن آماده ی پخش داشته باشیم، طبیعتا آقایان تماشای فیلم پورن و خانم ها تماشای فیلم عاشقانه را انتخاب خواهند کرد. چرا؟! مسئله خیلی ساده است. آقایان همیشه تمایل دارند خیلی سریع سراغ اصل مطلب رفته و کار را تمام کنند، در صورتی که خانم ها معتقدند تماس فیزیکی فقط زمانی لازم است که تبادل احساسات و محبت بین طرفین را نشان دهد. پس در نتیجه خانم ها به احساسات پیش از سکس اهمیت بیشتری می دهند و سکس را فقط تماس اندام جنسی نمی دانند. پس شارژ روحی و عاطفی خانم ها در قدم اول از اولویت ویژه ای برخوردار است.

هنوز اول راه است، نه عجله کنید نه قضاوت!

در ابتدای زندگی مشترک و زمانی که هنوز به شناخت جنسی کافی از طرفین نرسیده باشیم، طبیعی است تفاوت یا تناقض رفتارهایی با شریک جنسی خود مشاهده کنیم که زمین تا آسمان با فیلم ها و تصوراتمان فرق دارد. طبیعی است که در اول ازدواج آقایان خیلی زود به انزال برسند، یا خانم ها نتوانند به سادگی نقشی فعالانه در سکس داشته باشند یا به صراحت نتوانند خواسته های خود را ابراز کنند. آرام باشید، اینجا همان مرحله ای است که باید از قضاوت و عجله کردن در مورد روابط زناشویی خود پرهیز کنید. نه آقایان چار اختلال جنسی هستند و نه خانم ها سرد مزاج؛ فقط شناخت کافی ندارید. در آرامش سعی کنید شرم و حیا را کنار گذاشته و به راحتی در مورد سکس خود صحبت کنید، از عواطف و احساسات خود و خواسته هایتان؛ کدام قسمت بدنتان وقتی توسط همسرتان لمس می شود لذت بیشتری می برید؟ چه عملی را در سکس توسط همسرتان تحریک پذیر تر می دانید و تمایل دارید طولانی تر باشد؟ در مورد تمام کارهایی که در طول رابطه ی جنسی خود انجام می دهید با دقت صحبت کنید و هر بار موقعیت، پوزیشن و رفتار جدیدی را امتحان کنید و همانند یک دانشمند به کشف ناشناخته هایی بروید که شاید هیچ زوجی آن را امتحان نکرده اند!

سایز ضامن یک سکس خوب نیست!

نه طول زیاد آلت مردانه و نه سینه های درشت زنانه هیچ تاثیری در کیفیت تحریک پذیری یا لذت جنسی ندارد. واژن خانم ها به طور فیزیولوژیکی قابلیت تطابق با هر سایز آلتی را دارند، بیشتر برای خانم ها مهارت و آمادگی جنسی آقایان و رفتار مسلط آنها مهم است تا سایز. همینطور سینه یا باسن درشت زنانه هم همینطور، فارغ از اندازه همه ی این اندام ها قسمتی لذت بخش برای جنس مخالف محسوب می شود و هر شکلی که داشته باشد باعث تحریک خواهد بود. به جای تمرکز بر اندازه های بدن خود یا شریکتان سعی کنید خود را در سکس غرق کنید و از آن لذت ببرید. آگاه باشید که عدم علاقه به اندام های جنسی خود باعث خجالت یا کاهش اعتماد به نفس می شود که این خود باعث دیرانزالی، آنورگاسمی و سردی جنسی می شود.

محبت ورزی به همسر

معیار و الگوهای خود را از فیلم های پورن به واقعیت تبدیل کنید!

شاید باورش عجیب باشد که فیلم های پورن نیز مانند بقیه ی فیلم ها همه بر اساس فیلمنامه و نقش بازی کردن فیلمبرداری می شود و حتی گاهی برای حالت های دلخواه کارگردان بارها یک پلان فیلمبرداری شود تا آن چیزی را به شما نشان دهد که میخواهد شما ببینید! فیلم های پورن چیزی جز یک صنعت تجارتی برای افراد هوس باز و معتاد به خودارضایی و این قبیل نیست. پس واقعیت با آن فرق دارد. اگر سکس را تجربه کرده باشید حتما می دانید از صبح خود کارگردان سکسی که در شب خواهید داشت بوده اید و برنامه هایی چیده اید اما در لحظه نظر خودتان یا شریکتان عوض شده و سکس به شیوه ای برنامه ریزی نشده پیش رفته و حتی راضی هم بوده اید! پس یک فیلم برنامه ریزی شده نمی تواند تجربه ی یک سکس خوب و عاشقانه را برای شما تضمین نمیکند! بیشتر استرس و تمرکز خود را بر روی این خواهید داشت که مطابق آن فیلمی که چند روز پیش دیده اید ، پیش بروید و یک آن متوجه می شوید که هر چه تلاش می کنید به ارضا و اورگاسم نمی رسید و حتی لذت جنسی را هم فراموش کرده اید! پس خلاقیت خود را به کار بیندازید و خود کارگردان سکس های خود باشید؛ اگر کارگردان فیلم های پورن می تواند، چرا شما نتوانید؟

با تنوع رنگ و بویی جدید به روابط زناشویی خود بدهید.

اینبار از عطر جدیدی استفاده کنید، مکان سکس خود را تغییر دهید، لباس زیرهای جدید را امتحان کنید و واکنش همسر خود را بسنجید. گاهی طرفین برای پیش قدم شدن نوبت خود را عوض کنند.

سکس را فقط به فعالیت فیزیکی محدود نکنید.

سکس علاوه بر بخش فیزیکی، یک بخش روانی هم دارد که تاثیر بسیاری در اورگاسم و ارضا شدن دارد. بسیاری از مشکلات اختلال در اورگاسم به ویژه در بانوان مربوط به بخش روانی و تحریک روانی می شود؛ با گفتارهای عاشقانه و جملات محبت آمیزی که در طول روز و به ویژه زمان رابطه ی جنسی رد و بدل می کنید حال و هوای عاشقانه ای به روابط خود بدهید؛ به همسر خود نشان دهید دلیل نیاز جنسی شما به او، فقط غریزه نیست.

تمام تلاش خود را برای تحریک شریک خود بکنید.

معمولا آقایان زمانی که دخول را انجام می دهند، رفته رفته دچار کاهش نعوذ و ارضا شدن می شوند؛ خانم ها می توانند با نوازش و فشار دادن کمر همسر خود، جمع کردن ران ها و فشار لبهای خارجی واژن به آلت همسرشان، دچار تحریک بیشتر شده و نعوذ را به آنان بازگردانند. هر چه تلاش خود را برای تحریک طرفین انجام دهید، احتمال همراهی فعالانه ی آنها افزایش می یابد. زمان دخول، کلام های محبت آمیز به او بگویید، به خاطر وجودش از او تشکر کنید و به او بفهمانید که بدون او نمی توانید زندگی کنید. روان و مغز انسان در زمان سکس آسیب پذیر تر شده و به راحتی هر چیزی را می فهمد و باور می کند.

سکس خوب

نکاتی که خانم ها باید برای آماده سازی همسرشان برای یک سکس خوب در نظر داشته باشند.

1.یاد بگیرید که چگونه خود را برای داشتن رابطه جنسی آماده کنید.

 اگرچه اغلب خانم ها فکر میکنند که وظیفه مرد است تا قبل از مقاربت جنسی آنها را تحریک کند، اما بیشتر مردان وقتی که همسر خود را در حالت برانگیختگی میبینند، تحریک میشوند؛ حتی قبل از اینکه شما کاری انجام دهید. به عنوان یک زن، ممکن است شما نیاز به زمان برای برانگیختن و تحریک شدن داشته باشید. مرد شما هم مطمئناً آنجا است تا بدن شما آماده کند؛ اما اگر شما ابتکار عمل داشته باشید و کاری انجام دهید که تحریک شده و برای مقاربت جنسی آماده باشید، همسرتان از این وضعیت لذت خواهد برد. برای این منظور، شما میتوانید چشمان خود را ببندید و تخیل کنید؛ به تمام کارهایی که میخواهید مردتان انجام دهد فکر کنید و تصور کنید که او همین حالا آنها را با شما انجام میدهد. این احساسات را در ذهن خود تکرار کرده، احساس کنید و نحوه واکنش بدن خود را تصور نمایید. نیازی نیست که در مورد همه چیز تصور کنید و چگونه برانگیخته شدن خود را به همسرتان توضیح دهید؛ فقط اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی شما میتواند نحوه رفتار بدن شما و میل شما به رابطه جنسی را ببیند.

2. اجازه دهید تا سکس برای شما سرگرم کننده باشد.

کلمه سکس اغلب به عمل نهایی و لذت آخر رابطه اشاره دارد. در حالی که ممکن است زنان در مورد سکس  با همسر خود تخیلات زیادی داشته باشند، اما این اتفاق در عمل میتواند چیز دیگری باشد. رابطه جنسی همیشه نباید یکنواخت باشد، زیرا ممکن است هم شما و هم مردتان موقعیتهای خاصی را امتحان کنید که نتیجهای را در بر ندارد. در چنین شرایطی ممکن است احساس ناراحتی یا عدم تحریکپذیری کنید. با این حال، شما نباید در برابر چنین تلاشهای شکست‌خورده‌ای، احساس ناامیدی کنید، زیرا این امر بر روحیه شما تأثیر میگذارد و شریک زندگی شما را هم ناامید میکند. به جای تمرکز بر روی اشتباهی که پیش آمده است و این که چرا مقاربت جنسی شما و همسرتان نمیتواند بهتر باشد، فقط از آن لحظه استفاده کنید؛ با صدای بلند بخندید و تنش را از خود و همسرتان دور کنید. مرد شما هم رابطه جنسی سرگرمکننده را دوست خواهد داشت، زیرا او هم به عدم موفقیت در رختخواب فکر نمیکند و تلاش میکند تا عملکرد جنسی خود را تقویت کند.

3. به تحریک بصری همسر خود اهمیت دهید.

به عنوان یک خانم به خاطر بسپارید که روشهای زیادی برای تحریک شریک زندگی خود وجود دارد؛ اما این روند به راحتی شما با مردتان بستگی دارد. مردان عاشق تماشای همسر خود در حین مقاربت جنسی هستند؛ این امر باعث می‌شود که زنان باعث تحریک مردان شوند. در واقع، میتوان ادعا کرد که تحریک بصری یک وسیله قدرتمند برای تحریک مرد شما است و او را به فضای متفاوتی منتقل میکند. اگر به همسر خود اجازه دهید تا از تماشای شما در حین مقاربت جنسی لذت ببرد، راضی شده و درخواست بیشتری برای ادامه رابطه خواهد داشت.

نکته اصلی در این مورد، این است که اطمینان حاصل کنید که شما هم دارید از یک سکس خوب لذت می برید، زیرا هنگامی که برانگیخته شوید و به نقطه پایانی برسید، احساسات شما میتواند در چهره شما منعکس شود. این تغییرات مانند ضربهای به شریک زندگی شما بوده و او را وحشی میکند. برای این منظور، دراز بکشید و بازی خود را شروع کنید؛ اما با شریک زندگی خود نیز ارتباط چشمی برقرار کنید. با نگاه کردن به او، میتوانید نشان دهید که از بدن او لذت می‌برید. در این شرایط، واکنشهای وی در مورد حرکات خود را بررسی کنید. بدن خود را حرکت دهید، صداهایی از خود درآورید و به خودتان کمک کنید تا به اوج برسید. اگر نمیخواهید که به تنهایی راه خود را ادامه دهید، به مرد خود نشان دهید که او باید به شما بپیوندد و به شما در رسیدن به اوج کمک کند.

همسرداری

4. لمس کردن و نوازش همسر خود را فراموش نکنید.

 به این نکته مهم توجه داشته باشید که مردان دوست دارند تا همسرشان، با دستهای خود، آنها را لمس کرده و نوازش کند. پس، برای داشتن یک سکس خوب، همسر خود را لمس کرده و نوازش کنید؛ در حالی که مهربان هستید، مردانگی، استحکام و اقتدار مردتان را به او نشان دهید. در این مورد، شما میتوانید از روان کنندههایی مانند روغن ماساژ یا مواردی که مخصوص لذت جنسی هستند، استفاده کنید. کف دست خود را با روان کننده خیس کنید و یکی از دستان خود را روی پایه آلت تناسلی همسر خود قرار دهید. دست دیگر خود را از پایین به بالای آلت تناسلی او حرکت دهید. جالب است بدانید که ماساژ ملایم و در عین حال محکم، مرد شما را بیش از هر چیزی تحریک کرده و او را به اوج میرساند. در ادامه، سر آلت تناسلی همسر خود را دست بزنید و دوباره به پایین بروید، سپس به عقب برگردید. اگر با بدن همسرتان راحت هستید، میتوانید هم‌زمان به سمت پایین بروید و از دست و دهان، برای تحریک بیشتر او استفاده کنید.

 5. از برخی پارچههای نرم برای بستن همسر خود به تختخواب استفاده کنید.

 در برخی موارد، شما میتوانید دست و پاهای مرد خود را گره بزنید تا به او نشان دهید که شما بر روند رابطه جنسی کنترل دارید؛ چیزی که او دوست خواهد داشت و او را بیشتر از سایر موارد هیجانزده میکند. البته، منظور ما این نیست که شما همسر خود را به گونهای گره بزنید که او احساس ناراحتی و درد کند. از کراوات راحت، پارچه ابریشمی، روسری خود و مواردی از این دست استفاده کنید تا مرد خود را با آرامش به تختخواب وصل کنید. در این شرایط، یک بالش زیر سر همسرتان بگذارید تا سر مرد را به سمت بالا نگه دارد؛ او تمام کارهایی را که شما با او انجام میدهید، میبیند و بیشتر تحریک میشود. در نهایت، به یاد داشته باشید که ایده گره زدن را در جای خود انجام دهید؛ فقط در حالی که کارهای خود را بر روی مردتان انجام میدهید. لازم نیست که او را خیلی محکم ببندید؛ گره زدن بیشتر یک کار نمادین است؛ بنابراین، به مرد خود بگویید که اصلاً مجاز به حرکت نیست؛ اگر حرکت کند او را گاز میگیرید. برای اینکه بازی خود را سرگرمکنندهتر کنید، هر بار که همسرتان نافرمانی کند، میتوانید به او مجازاتی دهید. اگر او سعی کرد از جای خود بلند شود و از دستان خود استفاده کند، او را گاز گرفته و دوباره در جای خود قرار دهید.

6. با همسر خود دوش بگیرید.

 جالب است بدانید که مرد شما، آب را بر روی بدن برانگیخته خود دوست دارد؛ بنابراین، ایده بسیار خوبی است که با هم دوش بگیرید و در برخی موارد، رابطه جنسی خود را در حمام ادامه دهید. دوش را باز کنید و لبهای همسر خود را ببوسید؛ آب بر فراز بدن شما جاری میشود. برای اینکه رابطه خود را صمیمیتر کنید، بازوهای خود را دور سر مردتان قرار دهید و هم‌زمان با بوسیدن او، به آرامی انگشتان خود را حرکت دهید. شما هم میتوانید چشمان خود را ببندید و از ادامه رابطه جنسی با همسر خود لذت ببرید. همچنین، شما میتوانید مرد خود را صابون بزنید. بهتر است این کار را برای یکدیگر انجام دهید. از شریک زندگی خود بخواهید که شما را صابون بزند؛ به او نشان دهید که میخواهید در کدام قسمت از بدن خود از صابون استفاده کنید. در نهایت، در نظر داشته باشید که شما باید بین جلسه صابون زدن، همسر خود را ببوسید تا به او نشان دهید که چقدر او را دوست دارید و جذب بدن لخت او میشوید.

7. از لباسهای شیطانی استفاده کنید.

اگر بتوانید بر این هنر تسلط داشته باشید، مرد خود را شیفته رابطه جنسی با خود میکنید. هیچ چیز حساستر و سریعتر از پوشیدن لباسهای شیطانی، برای برانگیختگی مردان وجود ندارد. بر این اساس، هر خانمی باید چند دست لباس زیر توری با رنگهای تیز در کمد خود داشته باشد، آنها را بپوشد و به طور اتفاقی در اطراف خانه قدم بزند؛ بدون اینکه به نظر برسد که تلاش میکند تا همسر خود را تحریک کند. در این شرایط، شما میتوانید پیراهن ساده، سفید، گشاد و بزرگی را نیز در بالای لباس‌زیرهای خود بپوشید و دکمههای آن را باز بگذارید. از پوست خود لذت ببرید و در اطراف خانه به همراه یک جفت کفش پاشنه‌بلند یا چکمه قدم بزنید.

8. با کلمات کثیف، با همسر خود صحبت کنید.

 جالب است بدانید که همه مردان صحبت همسران خود با کلمات کثیف را دوست خواهد داشت! شما ممکن است احساس کنید که اگر با کلمات کثیف صحبت کنید، همسرتان ناراحت میشود؛ اما حقیقت این است که او به رابطه جنسی با شما مشتاقتر خواهد شد. وقتی میگوییم برای مرد خود، شیطان باشید، منظور ما صحبت کردن با کلمات کثیف در 24 شبانهروز نیست؛ این کار را در تختخواب تکرار کنید. همچنین، شما میتوانید از صداهای تحریککننده استفاده کنید (اما قبلاً آن را امتحان کنید و مطمئن شوید که چگونه این کار را انجام میدهید)؛ تمام کارهایی را که میخواهید او برای شما انجام دهد، به همسرتان بگویید. علاوه بر این موارد، شما میتوانید هم‌زمان با گفتن همه کارهایی که میخواهید برای او انجام دهید، مرد خود را اذیت کنید.

دوستان عزیز بخاطر قوانین فیلترینگ و مسائل شرعی امکان قرار دادن فیلم های دیگی  وجود ندارد

چگونه بانوی خود را خوشحال کرده و او را برای یک سکس خوب آماده کنیم؟

در ادامه این مقاله، مواردی ارائه شده است که میتوانید در لحظه‌های صمیمی خود با همسرتان امتحان کنید تا مطمئن شوید که او هرگز نمیتواند بدون شما به اوج لذت جنسی برسد. مهمترین این موارد به شرح زیر میباشند:

1. تنظیم حالت

 اگر هنوز کسی این موضوع را به شما نگفته است، توجه کنید که اگر شما حال و هوای اتاق خواب خود را تنظیم کنید، زن شما بیشتر شما را دوست خواهد داشت و خود را در آغوش شما رها میکند. بسته به اینکه زن شما چه چیزهایی را دوست دارد و چگونه راضی میشود، یک محیط مناسب برای آرامش او ایجاد کنید. برای این منظور، میتوانید نور اتاق خواب را کم کنید و چند شمع معطر اطراف خانه روشن نمایید. همچنین، شما میتوانید وان حمام را پر کنید و مقداری نمک حمام و چند گلبرگ گل محمدی را به آب اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که آب وان گرم است و به زن خود کمک کنید تا همراه با شما در وان قدم بگذارد. با او بنشینید، در چشمهای همسر خود نگاه کنید؛ به او بگویید که چقدر زیباست و او را ببوسید. برای کاملتر کردن تنظیمات رابطه جنسی با همسر خود، به یاد داشته باشید که موسیقی را نیز به پس‌زمینه کارهای خود اضافه کنید، نه خیلی بلند، اما چیزی که او قادر به شنیدن و لذت بردن از آن باشد.

2. بازی با لباس همسر خود

بسیاری از مردان لباسهای زن خود را پاره میکنند و فوراً او را به رختخواب میبرند. اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که احساس میکنید این روش، بهترین راه برای خوشحال کردن همسر خود است، در مورد این موضوع تجدیدنظر کنید. موارد زیادی وجود دارد که میتوانید با لباسی که زن شما پوشیده است، انجام دهید. به جای اینکه فقط همه آنها را درآورید، روند درآوردن لباس را به یک عمل لذتبخش برای او تبدیل کنید. وقتی روند درآوردن لباس را شروع کردید، این کار را آهسته و جذاب انجام دهید. همچنین، انگشتان دست شما باید به آرامی پوست همسرتان را لمس کند و لبهای شما باید برای ایجاد رابطه صمیمیتر، با بدن خانم تماس داشته باشد. در واقع، میتوان اطمینان حاصل کرد که هر خانمی انتظار دارد تا ضمن داشتن رابطه جنسی، این قبیل اعمال را از مرد خود ببیند.

با بیرون آوردن برخی از لباسهای خود و کنار گذاشتن برخی از لباسهای همسرتان، با او بازی کنید. اگر او پیراهن و سینهبندی را در زیر سایر لباسهای خود دارد، به آرامی پیراهن او را درآورده؛ اما به سینهبند دست نزنید. همچنین، میتوانید از دندانهای خود برای باز کردن دکمههای لباس خانم استفاده کنید؛ شاید در هنگام باز کردن دکمههای پیراهن، لمس دور شکم و نوک پستان او را سست کند. اگر میخواهید سینهبند زن خود را بردارید، با لمس کردن روی سینهبند شروع کنید و به آرامی نوک سینههای او را ماساژ دهید تا احساس کند که شل شده است. هنگامی که شما احساس کردید که خانم تحریک شده است، میتوانید به سمت درآوردن کامل سینهبند بروید. در نهایت، همه لباسهای همسر خود را درآورید. شما میتوانید او را به آرامی تحریک کنید تا جایی که بتوانید صدای ناله خانم را بشنوید. برای این منظور، شما میتوانید با استفاده از زبان خود، بدن همسرتان را تا زمانی که او شروع به خیس شدن کند، لمس کنید.

3. با خانم خود عشق بازی کنید

 دلیلی وجود ندارد که شما بدون مقدمه، درگیر سکس با همسر خود شوید. در حالی که اغلب مردان دوست دارند پرش کرده و کار اصلی را انجام دهند، یک زن دوست دارد از یک دوره زمانی برای عشقبازی لذت ببرد. این کار نه تنها به بهبود روحیه او کمک میکند؛ بلکه بدن زن شما را برای داشتن رابطه جنسی عالی نیز آماده میکند؛ با روغنکاری بدن خانم و مرطوب کردن او. در نتیجه، همسر شما در حین مقاربت جنسی احساس درد کمتری خواهد داشت و وقتی در نهایت کار اصلی را انجام دهید، برای او لذتبخشتر خواهد بود. برای این منظور، سعی کنید قسمتهای حساس بدن خانم را ماساژ بدهید؛ با نوازش سینههای او و ماساژ دادن نوک سینهها و باسن، خانم خود را اذیت کنید. همچنین، میتوانید در حین ماساژ، همه اعضای بدن خانم را لمس کنید تا به او کمک کند که خیس شده و برای سکس آماده شود.

4. به دنبال لذتهای خانم خود باشید

شریک زندگی شما ممکن است همیشه خواستههای خود را با صدای بلند نگوید، اما هنگامی که شما به روشی صحیح با او وارد رابطه جنسی شوید، او از آن لذت میبرد و بیشتر و بیشتر برای آغوش شما مشتاق میشود. برای این منظور، اطمینان حاصل کنید که ابتدا مقدمهای را با زن خود امتحان میکنید و سپس، روند کار را به آهستگی آغاز کرده و از زبان و انگشتان خود برای تحریک او استفاده میکنید. ممکن است در هنگام رابطه با همسر خود، او چیزهای مختلفی را دوست داشته باشد؛ بنابراین به تجربه خود ادامه دهید و ببینید چه چیزهایی باعث ایجاد احساس خوب در ذهن او میشود.

شیطنت با همسر

5. خانم را برای برقراری رابطه جنسی تحریک کنید

 به جای اینکه سریع وارد عمل شوید، همسر خود را آماده کنید تا او بتواند از رابطه جنسی با شما لذت ببرد؛ اما، به این نکته مهم توجه داشته باشید که بین زمانی که رابطه دهانی را با همسر خود ایجاد کردید و زمان شروع رابطه اصلی، نباید هیچ فاصلهای بین شما و او باشد. پس از برقراری رابطه جنسی، خانم به زودی به اوج نمیرسد. پس، روند کار را به آهستگی انجام دهید و رابطه جنسی با همسر خود را طولانی کنید. بعد از رابطه جنسی دهانی، او تقریباً در نقطه‌ای قرار دارد که آماده اوج گرفتن است؛ در این زمان، رابطه جنسی خود را شروع کنید؛ اما کند نباشد. بارها و بارها همین کار را تکرار کنید تا اینکه او دیوانه شود و از شما سکس بیشتر و فوری بخواهد.

6. کنترل رابطه را در دست بگیرید

 زنان هنگامی که همسر خود را مسلط بر رابطه میبینند، از شرایط خود راضیتر میشوند. در واقع، میتوان ادعا کرد که این روند یک راهکار عالی برای تحریک کردن زنان است. منظور ما این نیست که شما آنچه را که او میخواهد فراموش کنید و در عوض، فقط آنچه را خودتان میخواهید انجام دهید؛ اطمینان حاصل کنید که لذتهای همسر خود را در خاطر دارید و با این وجود به او نشان دهید که کنترل رابطه را در دست دارید. او را محکم در آغوش خود نگه دارید و مانند هر زمان دیگر، با هر بخش حساس از بدن او بازی کنید. اگرچه مرد باید در تصرف همسر خود محکم و قوی باشد، اما به هیچ وجه به خانم خود آسیب نرسانید. در حالی که شما کنترل رابطه جنسی را به دست میآورید، با او صحبت کنید و در مورد باید و نبایدهایی که باید انجام دهید، به او مشورت کنید. به عنوان مثال، میتوانید از همسر خود بخواهید که بلندتر ناله کند، زیرا این کار میتواند هر دوی شما را به اوج برساند، اما به او بگویید که اجازه نخواهید داد که دستان خود بر روی بدن شما نگه دارد یا در صورت تمایل، از دستان خود استفاده کند.

8.اول همسر خود را به اورگاسم برسانید

تماشای ارضا و اورگاسم خانم ها برای آقایان بسیار لذت بخش است و ارضای آقایان را لذت بخش تر میکند. با کمی صبوری تلاش کنید اول خانم خود را به اورگاسم برسانید؛ با این کار به او می فهمانید که ارضای او برای شما در اولویت قرار دارد. بدن خانمها این توانایی را دارد تا بعد از ارضا هم به حفظ گرما و سکس ادامه دهد، اما اگر شما اول ارضا شوید دیگر نمیتوانید کمکی برای ارضا شدن همسرتان با دخول بکنید.

هسرداری

دین مبین اسلام به زوجین برای داشتن یک سکس خوب چه توصیه ای می کند؟

هنگام در آمیختن با همسر خویش، یکدیگر را ببویید، ببوسید، عشق بازی کنید و با سخنان محبت آمیز، عشق را به او پیش کش کنید.(پیامبر اکرم(ص)، محجه البیضاء، ج۳، ص۱۱۰)

هنگام آمیزش، چون پرندگان شتاب نکنید، صبر پیشه‌‌ی خود سازید، زنها نیازمند وقت بیشتری هستند، مدتی نه چندان طولانی به عشق بازی بپردازید، همسرتان را کاملاً آماده سازید. آمادگی دو سویه؛ آمیزش را فرح بخش و کامل می‌‌کند.(امام علی(ع) وسائل الشیعه ج۱۴، ص۸۳، امام صادق(ع) کافی ج۵، ص۴۹۷)

خانمها از آرایش دریغ مکنید، بهترین، ملایم‌‌ترین و دلنوازترین عطر را به کار برید، زیباترین و دلرباترین لباس را به اندام خویش بپوشانید، خود را حداقل با یک گردنبند زینت بخشید و صبح و شام خود را به شوهر عرضه دارید. در یک کلام؛ چشم و دل شریک زندگیتان را هنرمندانه بربایید.(پیامبر اکرم(ص)، وسائل، همان، ص۱۱۲)

آقایان! مطابق میل خانمتان لباس بپوشید، در خانه نیز آراسته و دلربا باشید، هوش و حواس همسرتان را ماهرانه به خود جلب کنید، با این کار، غدد جنسی او را نسبت به خود فعال کنید و عفت او را نسبت به دیگران فزونی می‌‌بخشید.(امام رضا(ع)، مکارم الاخلاق، ص۸۰)

مرد باید مقداری از شهوت خود را نگه دارد که همواره توانایی جنسی داشته باشد، زیرا اینکه زن شوهر خود را در امور جنسی توانا بیابد، بهتر از این است که او را ناتوان ببیند. مرد ناتوان، نمی‌‌تواند همسر خود را راضی نگه دارد.(امام علی(ع) همان، ص۱۸۰)

عشق به همسر، گرما بخش و انرژی زاست، با اعلام این عشق به او، قلب وی را تسخیر کنید. «دوستت دارم عزیزم» جمله‌‌ای است که هیچ گاه از قلب زن بیرون رفتنی نیست، همسر خود را از این کلام آتشین محروم نسازید.(پیامبر اکرم(ص)، همان ص۱۰)

در نهایت، به این نکته مهم توجه داشته باشید که عشق ورزیدن به شریک زندگی خود یک تجربه شخصی است که در آن، شما باید به احساسات و نیازهای یکدیگر توجه داشته باشید. برای این منظور، اطمینان حاصل کنید که با شریک زندگی خود صحبت میکنید و آنچه را که شما انتظار دارد، میدانید.

 

نظر (1)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

عالی ممنون لذت بردیم

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/