8 راه خیلی ساده برای پسردار شدن تضمینی

boy6

داشتن یک مرد عنکبوتی کوچک در خانه که همیشه مدافع مادرش باشد آرزوی بسیاری از خانم هاست که میتواند به راحتی محقق شود، پسردار شدن تضمینی والدین با رعایت اصول و قواعدی ممکن میشود، با پیشرفت علم هیچ کار غیرممکنی وجود ندارد و شما میتوانید به راحتی به آرزوهایتان برسید، پس با ما همراه باشید تا شما را در این راه یاری کنیم...

1.پوزیشن نزدیکی تضمینی برای پسردار شدن

به گفته دکتر شتلز، برخی از مواضع جنسی باعث نفوذ عمیق اسپرم به داخل رحم زنان می شود. در این مورد، شتلز ادعا می کند که خانم ها باید برای افزایش احتمال بارداری یک جنین پسر، از مواضعی برای نفوذ عمیق اسپرم به داخل رحم خود استفاده کنند. بنابراین، به عنوان خانمی که قصد به دنیا آوردن پسری را دارید، به یاد داشته باشید که نفوذ عمیق اسپرم شانس شما را در داشتن فرزند پسر افزایش می دهد، چون در این حالت، اسپرم با فاصله زمانی کمی خود را به تخمک رسانده و آن را بارور می کند. به دلیل این که کروموزوم Y که تعیین کننده جنسیت پسر در دوران بارداری است، ضعیف بوده و طول عمر کوتاه تری دارد، نفوذ عمیق کروموزوم Y باعث می شود تا خود را قبل از مرگ خاموش، به راحتی به تخمک برساند و آن را بارور سازد.

2.دانستن زمان دقیق تخمک گذاری راهی تضمینی برای پسردار شدن

با دانستن فاز دقیق تخمک گذاری در بدن خود، به حقیقت پیوستن رویای داشتن نوزاد پسر را خیلی آسان تر خواهید کرد. بنابراین، اگر شما و همسرتان به عنوان یک زوج جوان مشتاق داشتن یک نوزاد پسر هستید، انجام رابطه جنسی را حتما در زمان اوج تخمک گذاری خود انجام دهید.
علاوه بر این موارد، به خاطر داشته باشید که برای تحقق این رویاها، بهتر است زمان مقاربت شما و همسرتان بیست وچهار ساعت بعد از عمل تخمک گذاری در بدنتان باشد، نه قبل از آن. در واقع، به یاد داشته باشید که در مدت تخمک گذاری، مخاط دهانه رحم زنان حالت خاصی به خود گرفته و لغزنده تر می شود. به همین دلیل، در این دوران، مخاط دهانه رحم زنان حالت اسیدی خود را از دست می دهد. در نتیجه، اسپرم به آسانی خود را به تخمک رسانده و آن را بارور می کند.
برای این منظور، به یاد داشته باشید که یکی از موثرترین راه ها برای تعیین زمان تخمک گذاری در بدن زنان، استفاده از کیت های تست تخمک گذاری است که در فروشگاه و داروخانه ها به راحتی در دسترس هر خانمی است. استفاده از این نوع کیت ها فاز دقیق تخمک گذاری در بدن زنان را تعیین نموده و خانم ها را آگاه می کند. شما میتوانید با استفاده از روشهایی که در 5 روش تعیین روز دقیق تخمک گذاری بیان شده ، روز دقیق تخمک گذاری خود را محاسبه کنید.

3. رسیدن به حالت ارگاسم در رابطه جنسی و افزایش شانس پسردار شدن

رسیدن به اوج لذت جنسی برای خانم ها، نکته حیاتی و طبیعی دیگری است که در ایجاد محیط قلیایی در بدن زنان، بسیار موثر خواهد بود. به همین دلیل،رسیدن به اوج لذت جنسی در زنان، به پسردار شدن آنها نیز کمک زیادی می کند.

4. افزایش میزان حالت قلیایی رحم برای پسردار شدن تضمینی:

در این که کروموزوم Y تعیین کننده جنسیت پسر در دوران بارداری است، شکی نیست! اما زنده ماندن آن در محیط اسیدی و خصمانه واژن کار بسیار دشواری است. با افزایش میزان حالت قلیایی واژن، شما می توانید شانس پسر شدن جنین خود را در دوران باروری بالا ببرید. یادتان باشد که به عنوان یک خانم می توانید میزان حالت قلیایی رحم خود را با تغییر در رژیم غذایی خود و مصرف غذاهایی که حاوی سطح بالایی از سدیم و پتاسیم هستند، افزایش دهید. برای تست میزان قلیایی بودن رحم خود، شما باید سطح PH رحم خود را به طور منظم و با استفاده از نوار تست، نظارت کرده و کنترل نمایید.

 

5.یکی از راههای تضمینی پسردار شدن، پوشییدن لباس راحت توسط پدر است

این یک واقعیت است که لباس های زیر تنگ و چسبانی که بیشتر مردان آن ها را می پوشند، تا حد زیادی میزان تولید اسپرم در بدن این مردان را تحت تاثیر قرار می دهد. پس، به عنوان زوجی که قصد پسردار شدن دارید، به یاد داشته باشید که اگر مردی از لباس های زیر تنگ و ناراحت کننده استفاده کند، میزان اسپرم تولید شده در بدن او تنزل پیدا کرده و نرخ باروری هم در بدنش کاهش می یابد، که خود مانع بزرگی برای باروری است. در نهایت، یادتان باشد که پوشیدن لباس های زیر گشاد و راحت برای مردان، در حفظ شرایط مساعد و خنک نگه داشتن بدن آن ها، در باروری این مردان و افزایش شانس پسردار شدن آن ها بسیار حائز اهمیت است.

6. استفاده از رژیم غذایی مناسب برای پسردار شدن:

اگر شما هم مانند بسیاری از زوج های جوان، خواستار پسردار شدن هستید، نیاز به هزینه کردن وقت بیشتر و تاکید زیاد بر روی برنامه درست غذای روزانه خود دارید. در واقع، شما باید سعی کنید که به منظور کاهش سطح اسیدی بدن خود بر نوع مواد غذایی مصرفی روزانه دقت زیادی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که اگر سطح اسیدی بدن مادر در روزهای آغازین دوران بارداری او بیش از حد نرمال شود، کرموزومی که تعیین کننده جنسیت پسر است نمی تواند برای مدت زمان طولانی در بدن او زنده بماند. بنابراین، اگر می خواهید که فرزندتان در آینده پسر باشد، شما هم باید بیشتر از غذاهایی با طعم تند و مرکبات استفاده کنید. علاوه بر این موارد، نباید خوردن غذاهای لبنی مانند پنیر، شیر و ماست را فراموش کنید. همچنین، شما باید سعی کنید که از مواد غذایی حاوی درصد بالاتری از پتاسیم استفاده کنید که این غذاها عبارتند از: سیب زمینی، موز، اسفناج و کلم بروکلی.
نتایج گزارشات اخیر محققان نشان داده است که مصرف مکمل های روغن پامچال شب، شانس افراد را در داشتن نوزاد پسر افزایش می دهد.
مطلب کامل ترین رژیم غذایی تضمینی برای پسردار شدن میتواند به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی کند.

7.کاهش عادات غلط توسط پدر برای پسردار شدن تضمینی

همان طور که می دانید در روش شتلز مرد نیاز دارد تا اقداماتی را برای افزایش تعداد اسپرم های خود انجام دهد. در واقع، ادعا می شود که با این روش می توان شانس خود را برای پسردار شدن در آینده بالا برد. همچنین، فرد مذکور باید عادت خود را در مورد نوشیدن مواد الکلی و سیگار کشیدن ترک کند، چون این عادات غلط، تا حد زیادی میزان تولید اسپرم در بدن مردان را کاهش خواهد داد. علاوه بر این موارد، به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، به خاطر داشته باشید که محدود کردن استعمال مواد مخدر مانند ماری جوانا و یا قرص های اکستازی نیز یکی دیگر از روش های افزایش تعداد اسپرم در مردان به شمار می رود، چون مصرف کوکائین و مواد مخدر دیگر ترشح طبیعی اسپرم ها را در بدن هر مردی مختل کرده و مانع بارور نمودن تخمک در بدن همسرش خواهد شد. در نهایت، به خاطر داشته باشید که اگر فردی مشتاق پسردار شدن باشد، باید از مصرف برخی داروهای شیمیایی مانند داروهای شیمی درمانی جلوگیری نماید، چون مصرف این نوع داروها می تواند مردان را به طور دائم نابارور کند.

8. برای پسردار شدن خانم ها نمک بخورند

خانم‌هایی که خواهان پسردار شدن هستند، باید در اول و آخر غذا‌ها نمک خوراکی (پودر سنگ نمک یا نمک دریا) مصرف کنند و توجه داشته باشند که نباید در شبانه‌روز بیشتر از ۴ گرم نمک بخورند. البته کسانی که مشکل فشارخون دارند باید از این کار اجتناب کنند.

ترفندهای مختلف سرگرم کننده برای تعیین جنسیت پسر:

1. ترفند حلقه عروسی برای تعیین جنسیت جنین:

برای انجام این ترفند، مادر باردار باید رشته ای نخ طولانی را به حلقه ازدواج خود بسته و سپس، آن را به صورت معلق بر روی شکم خود آویزان کرده و ضربه هایی به آن وارد کند. اگر حلقه در یک محیط دایره ای حرکت کند، نشان می دهد که جنین داخل رحم او یک نوزاد پسر است.

2. روش کلید رمز برای نشان دادن پسر بودن جنین:

در این ترفند ، به مادر باردار گفته می شود تا کلیدهای قرار داده شده در مقابل خود را یکی یکی انتخاب کند. با توجه به باورهای سنتی و قدیمی، اگر پایان گرفتن انتخاب این کلیدها طولانی شود، جنین داخل رحم مادر پسر است. این در حالی است که اگر دور انتخابی کلیدها زود به پایان برسد، جنین داخل رحم مادر، یک نوزاد دختر خواهد بود.

3. استفاده از تقویم قمری چینی برای تعیین جنسیت جنین :

تقویم تولد چینی که بیش از 700 سال پیش اختراع شده است، در تعیین جنسیت جنین داخل رحم مادر باردار کمک زیادی به او خواهد نمود. در این روش، نمودار تعیین جنسیت جنین را با استفاده از تاریخ دقیق سال و ماه تولد مادر انجام می دهد.
امروزه، اکثر زوج ها میل دارند که جنس فرزندشان پسر باشد، به ویژه اگر قبلا برای پدر و مادر افتخار داشتن یک شاهزاده خانم شیرین و دوست داشتنی نصیب شده باشد. در نهایت، شما هم مانند بسیاری از زوج های جوان می توانید با استفاده از راهنمایی ها و ایده های موثری که در این مقاله بیان شد، شانس خود را برای داشتن فرزند پسر به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

 

نظر (109)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ببخشیدمن دوماه بودلبنیات نخوردم ورژیمممورعایت کردده بودم ولی به ناچارتومهمونی ماست خوردم حالایعنی بایددوباره رژیمموشروع کنم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من باردار بودم 4ماهم بود پسر داشتم تقریباً یک ماه پیش سقط شد خیلی ناراحتم به نظرتون چندوقت دیگه بزارم دوباره باردار بشم و چکار کنم پسر بشه؟
لطفا راهنماییم کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

دختر

This comment was minimized by the moderator on the site

مهم نیست که پسردار شویم یا دختر بشه خدا به همهدمون سالم بده فقط ??

This comment was minimized by the moderator on the site

چرا پس میگن باید روز های ۱۲ ۱۴ ۱۶ باید نزدیکی کنی برای پسر شما میگن بعد پریودت گیج شدم میگن روز تخم گذاری باید باشه لطفاً راهنمایی کنید ممنونم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من پسردوست دارم برام دعاکنید
بعدازپریودچند بار بایدرابطه داشته باشیم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام،باید نفوذ عمیق داشته باشین وبعد از رابطه به سمت راست خانم بخابد تا نیم ساعت قبل از باردارشدن گوشت گوسفند نر بخورو

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام‌توروخدا‌برام‌دعاکنین‌این‌‌دفع‌پریو د‌نشم‌باداربشم‌وخدا‌یه‌پسر سا لم‌وصا‌لح‌بهم‌بده

This comment was minimized by the moderator on the site

من بچه ی اولم دختره دوست دارم بچه دومم پسر باشه همسرم دختر دوست داشت من پسر دوست دارم دعا کنین بچم دومم پسر باشه

This comment was minimized by the moderator on the site

انشاالله به آرزوت برسی یه پسر خوشگل تپل.

This comment was minimized by the moderator on the site

از نظر من که این مقاله خوبه ولی آدم نباید فرق بزار ه اما برای کسی که دختر زا هست و پسر نداره خوبه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میشه لطف کنیدبگیدبرای پسردارشدن چی بایدخوردممنون میشم

This comment was minimized by the moderator on the site

نمک
خیار شور
برای پسر داشتن خوبه

شیر و لبنیات
و ترشی گلم
برای دختر داشتن خوبه

This comment was minimized by the moderator on the site

من دوتا دختر دارم
و اونا امسال سر سال تحویل دعا کردن به یک دا داشی خدا بده
منم خودم خیلی پسر دوست دارم
برای من دعا کنید
منم مال شما دعا می کنم
ممنونم

This comment was minimized by the moderator on the site

منم ۲تادختر دارم ودخترام نی نی میخوان،ایشاا...هردوتامون یه پسرسالم بیارییم

This comment was minimized by the moderator on the site

چگونه فرزند پسر شود؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من یه دخترخوشگل نازدارم میخوام یه پسرم داشته باشم بعدتموم شدن پریودم اقدام کردیم برام دعاکنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام منم دو تا دختر دارم انشالله که همیشه سالم و تندرست باشند دوست دارم بچه بعدیم پسر باشه تو رو خدا برا منم دعا کنید خیلی استرس دارم واسه بچه بعدیم ??????

This comment was minimized by the moderator on the site

استرس واستون خوب نیست اصلا استرس نداشته باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

توکل کن بر خدا و بر پسر شدن تمرکز کن هر چه خدا بخواد همونه،اولویت با فرزندی پاک و صالح بعدشم نیتت خدا میداند و اوست که بهترینها رو برات در نظر داره

This comment was minimized by the moderator on the site

من 5روزازعادتم میگزره پریودنشدم حالاحاملم یعنی من میخواستم قبل بارداری ازمایشاتی بدم اگه خامله بشم چی?

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام 47سالم یک پسر 23ساله داشتیم چند ماه پیش فوت شده الان چکار کنیم بچه دار پسر بشویم لطفاً راهنمایی کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

الهی انشالله خدا بازم ی بچه ی سالم بهت بده

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام 47سالم خانم 43

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من۲۸سالمه دوتادختردارم تحت نظردکترهستم دوماه رژیم گرفتم یکم این ماه عادت شدم روزتخمک‌گذاریم چندم میشه/ممنون/ارزومه پسرداشته باشم توروخدابرام دعاکنید

This comment was minimized by the moderator on the site

عزیزای دلم که پسر می خوان اول توکل به خدا فقط خدا تعیین می کنه بعد هم یه رژیم غذایی 3 ماهه بگیرید لبنات حذ - فولیک اسید مصرف کنید - کله پاچه میش یا بره مصرف کنید گوشت قرمز فقط گرم مصرف کنید - هنگام نزدیکی جوش شیرین تزریق کنید درون واژن - خانم ها...

عزیزای دلم که پسر می خوان اول توکل به خدا فقط خدا تعیین می کنه بعد هم یه رژیم غذایی 3 ماهه بگیرید لبنات حذ - فولیک اسید مصرف کنید - کله پاچه میش یا بره مصرف کنید گوشت قرمز فقط گرم مصرف کنید - هنگام نزدیکی جوش شیرین تزریق کنید درون واژن - خانم ها حتما به اورگانیسم برسند - موز و بادام ، نخود لوبیا برنج ، سیب زمینی فراموش نشه - خلاصه هر چی خواستین بخورین اول سرج کنید گرمی و سردیشو بعد بخورین تا سه انشاء الله جواب می گیرین ،

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من ۳ تا دختر دارم و می خواهم برای پسر دار شدن اقدام کنم نمی دانم چه چیزی باید من وهمسرم رژیم غذایی داشته باشیم تا بچه ۴ پسر بشه لطفا شما راهنمایی کنید تو رو خدا

This comment was minimized by the moderator on the site

انشالله به خدا امید داشته باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

من از22 تا بیست هفتم پریودشدم 6روزازپریدیم گذشته میخام باردارشم احتمال پسردارشدن هست معرفز کنید تورخدا خیلی دوست دارم بچه اولم پسرباشه

This comment was minimized by the moderator on the site

دوروز بعد عادت شذنتون بخوابین تا خدا بهتون انشالله پسر بده

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام بعد از اینکه پریود یا همون عادت ماهیانه تموم شد همون روز اقدام به بارداری کنید احتمال ۹۵ درصد پسر هست هرکه اقدام کرده مثبته.ولی مواظب غذا خوردنتون باشید تقویتی یادتون نره :

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام پس چرا میگن چهاردهمین روز روز تخمک گذاریه

This comment was minimized by the moderator on the site

آخییی عززیزززممم ایشالله پسره

بارگذاری بیشتر ...

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/