امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.


8 راهکار برای پسردار شدن مادر باردار

8 راهکار برای پسردار شدن مادر باردار

اگر شما هم مانند بسیاری از زنان، همیشه خواب زایمان یک پسر بچه ناز را می بینید، به یاد داشته باشید که برای تحقق این رویای شما، روش های خاص و مطمئنی وجود دارد. اگر به دنبال راهی برای افزایش شانس پسردار شدن هستید، حتما ادامه مقاله را بخوانید. روش های افزایش شانس پسردار شدن خانم ها عبارتند از:

1. پوزیشن درست رابطه جنسی برای پسردار شدن:

به گفته دکتر شتلز، برخی از مواضع جنسی باعث نفوذ عمیق اسپرم به داخل رحم زنان می شود. در این مورد، شتلز ادعا می کند که خانم ها باید برای افزایش احتمال بارداری یک جنین پسر، از مواضعی برای نفوذ عمیق اسپرم به داخل رحم خود استفاده کنند. بنابراین، به عنوان خانمی که قصد به دنیا آوردن پسری را دارید، به یاد داشته باشید که نفوذ عمیق اسپرم شانس شما را در داشتن فرزند پسر افزایش می دهد، چون در این حالت، اسپرم با فاصله زمانی کمی خود را به تخمک رسانده و آن را بارور می کند. به دلیل این که کروموزوم Y که تعیین کننده جنسیت پسر در دوران بارداری است، ضعیف بوده و طول عمر کوتاه تری دارد، نفوذ عمیق کروموزوم Y باعث می شود تا خود را قبل از مرگ خاموش، به راحتی به تخمک برساند و آن را بارور سازد.

2. دانستن زمان تخمک گذاری قبل از باردار شدن برای جنسیت جنین پسر:

با دانستن فاز دقیق تخمک گذاری در بدن خود، به حقیقت پیوستن رویای داشتن نوزاد پسر را خیلی آسان تر خواهید کرد. بنابراین، اگر شما و همسرتان به عنوان یک زوج جوان مشتاق داشتن یک نوزاد پسر هستید، انجام رابطه جنسی را حتما در زمان اوج تخمک گذاری خود انجام دهید.
علاوه بر این موارد، به خاطر داشته باشید که برای تحقق این رویاها، بهتر است زمان مقاربت شما و همسرتان بیست وچهار ساعت بعد از عمل تخمک گذاری در بدنتان باشد، نه قبل از آن. در واقع، به یاد داشته باشید که در مدت تخمک گذاری، مخاط دهانه رحم زنان حالت خاصی به خود گرفته و لغزنده تر می شود. به همین دلیل، در این دوران، مخاط دهانه رحم زنان حالت اسیدی خود را از دست می دهد. در نتیجه، اسپرم به آسانی خود را به تخمک رسانده و آن را بارور می کند.
برای این منظور، به یاد داشته باشید که یکی از موثرترین راه ها برای تعیین زمان تخمک گذاری در بدن زنان، استفاده از کیت های تست تخمک گذاری است که در فروشگاه و داروخانه ها به راحتی در دسترس هر خانمی است. استفاده از این نوع کیت ها فاز دقیق تخمک گذاری در بدن زنان را تعیین نموده و خانم ها را آگاه می کند. شما میتوانید با استفاده از روشهایی که در 5 روش تعیین روز دقیق تخمک گذاری بیان شده ، روز دقیق تخمک گذاری خود را محاسبه کنید.

3. رسیدن به حالت ارگاسم در رابطه جنسی و بارداری جنین پسر :

رسیدن به اوج لذت جنسی برای خانم ها، نکته حیاتی و طبیعی دیگری است که در ایجاد محیط قلیایی در بدن زنان، بسیار موثر خواهد بود. به همین دلیل،رسیدن به اوج لذت جنسی در زنان، به پسر شدن جنین آن-ها نیز کمک زیادی می کند.

4. افزایش میزان حالت قلیایی رحم به منظور افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:

در این که کروموزوم Y تعیین کننده جنسیت پسر در دوران بارداری است، شکی نیست! اما زنده ماندن آن در محیط اسیدی و خصمانه واژن کار بسیار دشواری است. با افزایش میزان حالت قلیایی واژن، شما می توانید شانس پسر شدن جنین خود را در دوران باروری بالا ببرید. یادتان باشد که به عنوان یک خانم می توانید میزان حالت قلیایی رحم خود را با تغییر در رژیم غذایی خود و مصرف غذاهایی که حاوی سطح بالایی از سدیم و پتاسیم هستند، که در 11+1 ماده غذایی برای پسردار شدن خواندید، افزایش دهید. برای تست میزان قلیایی بودن رحم خود، شما باید سطح PH رحم خود را به طور منظم و با استفاده از نوار تست، نظارت کرده و کنترل نمایید.

5.استفاده مردان از لباس های زیر راحت و مناسب جنین پسر را بارور میکند :

این یک واقعیت است که لباس های زیر تنگ و چسبانی که بیشتر مردان آن ها را می پوشند، تا حد زیادی میزان تولید اسپرم در بدن این مردان را تحت تاثیر قرار می دهد. پس، به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن پسری را دارید، به یاد داشته باشید که اگر مردی از لباس های زیر تنگ و ناراحت کننده استفاده کند، میزان اسپرم تولید شده در بدن او تنزل پیدا کرده و نرخ باروری هم در بدنش کاهش می یابد، که خود مانع بزرگی برای باروری است. در نهایت، یادتان باشد که پوشیدن لباس های زیر گشاد و راحت برای مردان، در حفظ شرایط مساعد و خنک نگه داشتن بدن آن ها، در باروری این مردان و افزایش شانس پسردار شدن آن ها بسیار حائز اهمیت است.

6. استفاده از رژیم غذایی مناسب برای پسردار شدن:

اگر شما هم مانند بسیاری از زوج های جوان، خواستار پسر شدن فرزند خود هستید، نیاز به هزینه کردن وقت بیشتر و تاکید زیاد بر روی برنامه درست غذای روزانه خود دارید. در واقع، شما باید سعی کنید که به منظور کاهش سطح اسیدی بدن خود بر نوع مواد غذایی مصرفی روزانه دقت زیادی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که اگر سطح اسیدی بدن مادر در روزهای آغازین دوران بارداری او بیش از حد نرمال شود، کرموزومی که تعیین کننده جنس پسر است نمی تواند برای مدت زمان طولانی در بدن او زنده بماند. بنابراین، اگر می خواهید که فرزندتان در آینده پسر باشد، شما هم باید بیشتر از غذاهایی با طعم تند و مرکبات استفاده کنید. علاوه بر این موارد، نباید خوردن غذاهای لبنی مانند پنیر، شیر و ماست را فراموش کنید. همچنین، شما باید سعی کنید که از مواد غذایی حاوی درصد بالاتری از پتاسیم استفاده کنید که این غذاها عبارتند از: سیب زمینی، موز، اسفناج و کلم بروکلی.
نتایج گزارشات اخیر محققان نشان داده است که مصرف مکمل های روغن پامچال شب، شانس افراد را در داشتن نوزاد پسر افزایش می دهد.

7. به حداکثر رساندن شمار اسپرم مردان و تعیین جنسیت جنین پسر :

همان طور که می دانید در روش شتلز مرد نیاز دارد تا اقداماتی را برای افزایش تعداد اسپرم های خود انجام دهد. در واقع، ادعا می شود که با این روش می توان شانس خود را در داشتن نوزاد پسر در آینده بالا برد. همچنین، فرد مذکور باید عادت خود را در مورد نوشیدن مواد الکلی و سیگار کشیدن ترک کند، چون این عادات غلط، تا حد زیادی میزان تولید اسپرم در بدن مردان را کاهش خواهد داد. علاوه بر این موارد، به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، به خاطر داشته باشید که محدود کردن استعمال مواد مخدر مانند ماری جوانا و یا قرص های اکستازی نیز یکی دیگر از روش های افزایش تعداد اسپرم در مردان به شمار می رود، چون مصرف کوکائین و مواد مخدر دیگر ترشح طبیعی اسپرم ها را در بدن هر مردی مختل کرده و مانع بارور نمودن تخمک در بدن همسرش خواهد شد. در نهایت، به خاطر داشته باشید که اگر فردی مشتاق داشتن نوزاد پسر باشد، باید از مصرف برخی داروهای شیمیایی مانند داروهای شیمی درمانی جلوگیری نماید، چون مصرف این نوع داروها می تواند مردان را به طور دائم نابارور کند.

8. نوشیدن بیشتر قهوه (تنها در مردان) به منظور افزایش شانس آن ها برای پسردار شدن:

تشویق نمودن مردان به نوشیدن مقدار زیادی قهوه، احتمال حاملگی نوزاد پسر در زنان آن ها را افزایش می-دهد. در واقع، نوشیدن قهوه انرژی لازم برای تولید اسپرم Y در بدن مردان را افزایش داده و می تواند اسپرم-های تولید شده را را به راحتی به تخمک برساند. علاوه بر این، نوشیدن قهوه توسط مردان باعث شنا کردن سریع تر اسپرم Y موجود در بدن آن ها شده و این اسپرم ها را در محیط اسیدی دهانه رحم زن قرار نمی دهد.

janin-pesar4.jpg

ترفندهای مختلف سرگرم کننده برای نشان دادن پسر بودن جنین داخل رحم مادر:

1. ترفند حلقه عروسی برای تعیین جنسیت جنین:

برای انجام این ترفند، مادر باردار باید رشته ای نخ طولانی را به حلقه ازدواج خود بسته و سپس، آن را به صورت معلق بر روی شکم خود آویزان کرده و ضربه هایی به آن وارد کند. اگر حلقه در یک محیط دایره ای حرکت کند، نشان می دهد که جنین داخل رحم او یک نوزاد پسر است.

2. روش کلید رمز برای نشان دادن پسر بودن جنسیت جنین:

در این ترفند ، به مادر باردار گفته می شود تا کلیدهای قرار داده شده در مقابل خود را یکی یکی انتخاب کند. با توجه به باورهای سنتی و قدیمی، اگر پایان گرفتن انتخاب این کلیدها طولانی شود، جنین داخل رحم مادر پسر است. این در حالی است که اگر دور انتخابی کلیدها زود به پایان برسد، جنین داخل رحم مادر، یک نوزاد دختر خواهد بود.

3. استفاده از تقویم قمری چینی برای تعیین جنسیت جنین :

تقویم تولد چینی که بیش از 700 سال پیش اختراع شده است، در تعیین جنسیت جنین داخل رحم مادر باردار کمک زیادی به او خواهد نمود. در این روش، نمودار تعیین جنسیت جنین را با استفاده از تاریخ دقیق سال و ماه تولد مادر انجام می دهد.
امروزه، اکثر زوج ها میل دارند که جنس فرزندشان پسر باشد، به ویژه اگر قبلا برای پدر و مادر افتخار داشتن یک شاهزاده خانم شیرین و دوست داشتنی نصیب شده باشد. در نهایت، شما هم مانند بسیاری از زوج های جوان می توانید با استفاده از راهنمایی ها و ایده های موثری که در این مقاله بیان شد، شانس خود را برای داشتن فرزند پسر به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

 

نظر (47)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
 1. فاطی

روز پریودی من ماه قبل دوم بود پس اوج تخمک گذاریم چندم میشه؟
:

 1. مامانم    فاطی

سلام
عموما چهارده روز قبل از پریود بعدی تخمک گذاری انجام میشه

 1. مریم

سلام برای پسر دار شدن قبل از پربود نزدیکی کنیم یا بعداز پریود

 1. ندا    مریم

باید چهارده روز قبل ازپریودی ماه بعدیتون نزدیکی کنید اوج تخمکذاری

 1. مامانم    مریم

در روز تخمک گذای، با استفاده از کیت تخمک گذاری راحت میتونین روزشو مشخص کنین

 1. آیلین

سلام،36 سالمه،فرزند اولم دختره،دوس دارم فرزند دومم پسر باشه سیکل پریودیم هم30 و31روزست،ازتون مشاوره میخاستم.درضمن همسرم چطوری میتونه تاثیر گذار باشه

 1. مامانم    آیلین

سلام
حداقل سه ماه قبل از اقدام هر دو غذاهای گرم مزاج مصرف کنید و نزدیکی در روز تخمک گذاری انجام بشه

 1. کیان

یعنی این سه روز،روز تخمک گذاریم هستش؟روز دقیق تخمک گذاریمو از کجا باید بدونم.از کیتم استفاده میکنم.از روز 12 پریودیم تا الان دوتا خط میفته

 1. مامانم    کیان

شما طبق گفته پزشکتون روزهای 16-17-18 نزدیکی داشته باشین.

 1. کیان

ببخشید من یه فرزند دختر دارم دوست دارم بچه ی بعدیم پسر باشه.سه ماه تقریبا تغذیه رو رعایت کردم..سومین ماه روز 13 پریودیم رفتم پیش دکتر بعد از سونو بهم گفت فولیکول فعلا 14 هستش فک کنم منظورشون این بود که اون روز تخمک گذاری نداشتم.گفت روز 16،17،18...

ببخشید من یه فرزند دختر دارم دوست دارم بچه ی بعدیم پسر باشه.سه ماه تقریبا تغذیه رو رعایت کردم..سومین ماه روز 13 پریودیم رفتم پیش دکتر بعد از سونو بهم گفت فولیکول فعلا 14 هستش فک کنم منظورشون این بود که اون روز تخمک گذاری نداشتم.گفت روز 16،17،18 نزدیکی کنید

ادامه مطلب
 1. حلما    کیان

سلام.من ۳۲سالمه .میخام دختر دار بشم..۴ماهه رژیم رعایت کردم.الان دکترم بمن قرص متفورمین داده .هر روز یکی بعد ناهار بخورم..و امپول ب کمپلکس.ب۶ ب۱۲ هم داده خودم با همسرم بزنم..استرس دارم که مشکلی واسم پیش نیاد

 1. کیان

سلام خسته نباشید

 1. مامانم    کیان

سلامت باشین

 1. سما

خدا خیرتون بده

 1. مامانم    سما

سلامت باشین

 1. پرستو

سلام 14هفتمه رفتم سونو جنسیت مشخص نشد اخر سر گفت بند ناف و دیدم احتمالا پسره چ ربطی ب بمد ناف داره جنسیت

 1. مامانم    پرستو

سلام
ربطی نداره، احتمالا دو هفته دیگه باید صبر کنید تا جنسیت دقیق مشخص بشه.

 1. الهام بخشی

سلام مت الهام هستم سومین بارداری هست در هفته یازدهم هستم از اول بارداری درد واژن وکمر درد داشتم در بارداری دخترها شیرینی می خوردن اما الان ترشی جات احتمال داره بچه پسر باشه

 1. مامانم    الهام بخشی

سلام
حدس جنسیت جنین از روی ویار کار اشتباهیه ، چون ویار یعنی بدن شما هر چی که کم داره اونو طلب میکنه.

 1. فاطمه

سلام خسته نباشید من یک تازه عروسم یعنی هنوز یک هفته نشده که وارد خونم شدم .دوست دارم بچه اولم پسر باشه چی بخورم و چ کاری انجام بدم که زود باردار بشم لاتشکر

 1. مامانم    فاطمه

سلام
برای پسردار شدن هر دو باید از مواد غذایی که مزاج گرم دارند حداقل سه ماه و حداکثر شش ماه قبل بارداری استفاده کنیئ.

 1. زهرا

سلام،من از کیت تخمک گذاری استفاده کردم چون پسر می‌خوام روش علی تغذیه هم رعایت کردم.امروز روز دوازده پریودیم هست و دیشب سمت راستم درد و سوزش احساس کردم که فکر می‌کنم شاید تخمک گذاری انجام شده امروز کیت استفاده کردم مثبت بود همین امروز باید نزدیکی...

سلام،من از کیت تخمک گذاری استفاده کردم چون پسر می‌خوام روش علی تغذیه هم رعایت کردم.امروز روز دوازده پریودیم هست و دیشب سمت راستم درد و سوزش احساس کردم که فکر می‌کنم شاید تخمک گذاری انجام شده امروز کیت استفاده کردم مثبت بود همین امروز باید نزدیکی انجام بشه یا فردا؟جنسیت واسم مهمه دو تا دختر دارم.با تشکر.

ادامه مطلب
 1. مامانم    زهرا

سلام
برای پسردار شدن دقیقا باید روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید.

 1. زینب

من 34سالم دوسال میرم دکترتعین جنسیت نتیجه نگرفتم 3تاهم دختردارم براپسردارشدن

 1. پریسا    زینب

ا پیش کی رفتید شما من خودمو 2 تا از دوستام پیش دکتر مختاریان رفتیم جواب گرفتیم ولی ،من دختر دار شدم 2 تا دوستامم پسردار شدن

 1. heranoush    پریسا

slm, sh matabeshono lotf mikonid?

 1. مامانم    زینب

سلام
طب سنتی توصیه میکنه شش ماه قبل بارداری هم مادر هم پدر برای پسردار شدن از خوردن غذاهای مزاج سرد خودداری کنند و غذاهای مزاج گرم بخورند.

 1. پریناز

ما هر کاری که شما فکرش بکنید برای پسر دار شدن انجام دادیم ولی نشد به این نتیجه رسیدیم تا وقتی که خدا نخواد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

 1. مامانم    پریناز

سلام
بله همه موارد گفته شده احتمال پسردار یا دختردار شدن رو افزایش میده و هیچ چیز صد در صدی نیست.

 1. Mehrzad71

باسلام و تشکر از سایت عالیتون.من دوره های پری ۲۷ روزه دارم و الان روز ۲۳ ام پری هستم.

از روز ۵ پری ۲عدد کلومیفن خوردم و ۱۰و ۱۲ پری اچ ام جی زدم و روز ۱۵ پری اچ سی جی زدم صبح خیلی زود.

از روز ۱۴ تا ۱۹ پری هرشب نزدیکی داشتم.روز۱۴ پری دوتا فولیکول...

باسلام و تشکر از سایت عالیتون.من دوره های پری ۲۷ روزه دارم و الان روز ۲۳ ام پری هستم.

از روز ۵ پری ۲عدد کلومیفن خوردم و ۱۰و ۱۲ پری اچ ام جی زدم و روز ۱۵ پری اچ سی جی زدم صبح خیلی زود.

از روز ۱۴ تا ۱۹ پری هرشب نزدیکی داشتم.روز۱۴ پری دوتا فولیکول ۲۴و ۱۵ داشتم سمت راست و یه ۱۹ سمت چپ.ولی فرداش اثری از فولیکول ۱۵ نبودو ۲۴ شده بود ۲۵ و ۱۹ شده بود ۲۰. خلاصه تا روز ۱۹ پری هنوزفولیکولها ازاد نشده بودن و بزرگ میشدن. (البته اگر ۱۵ ک یهو گموگور شد رو در نظر نگیریم.)

خلاصه روز ۱۹ پری باز ا فولیکول سمت راست بود ولی کوچیک شده بود شده بود ۱۹.۱۸ ک تا دو روز قبلش به ۲۶ رسیده بود و فولیکول کلاپس شده ۱۳ میلیمتری هم سمت چپم داشتم.دیروز ک ۲۲ پری بود از بتا دادم بتا ۱.۲ بود ایا امیدی ب باردار شدنم هست؟اخه خیلی استرسی هستم سینه هام خیلی حساس شده هیچ وقت اینجوری نبود. روزا پر اشتهایی و شبا تهوع دارم. دکترم گفته ۱۰ روز دیگ از بتا بده ولی دارم دق میکنم اگر میشه یکی راهنماییم کنه.مرسی

ادامه مطلب
 1. مامانم    Mehrzad71

سلام عزیزم
خوب خیلی زود رفتی برا آزمایش باید صبور باشی

 1. مهسا

سلام خسته نباشید من شنیدم میگن اگه شیرینی زیاد بخوری بچه ات پسر میشه و اگه ترش زیاد بخوری بچه ات دختر آیا این حقیقت داره؟ من دوست دارم فرزند اولم پسر بشه شیرینی زیاد بخورم حلله؟

 1. کارشناس مامانم    مهسا

سلام گلم , به احتمال زیاد این نظریه رو به منظوری همون اسیدی و قلیایی بودن رحم مادر داده باشن , اگه شما دوست دارین احتمال پسر بودن فرزند اولتون زیاد باشه بهتره موارد ذکر شده تو این مقاله رو به درستی انجام بدین.

 1. مبینا

با سلام و تقدیم هزاران گل خدمت شما مامانم عزیز , خیلی خوشحالم این مقاله رو خوندم دیدم گفتین اگه قهوه بخوره شوهرتون احتمال پسر دار شدنتون زیاده  من دوست دارم بچه اولشم پسر باشه و شوهرم قهوه خیلی دوست داره الان به نظرتون احتمال پسر شدن جنین چند...

با سلام و تقدیم هزاران گل خدمت شما مامانم عزیز , خیلی خوشحالم این مقاله رو خوندم دیدم گفتین اگه قهوه بخوره شوهرتون احتمال پسر دار شدنتون زیاده  من دوست دارم بچه اولشم پسر باشه و شوهرم قهوه خیلی دوست داره الان به نظرتون احتمال پسر شدن جنین چند درصد میتونه باشه؟

ادامه مطلب
 1. کارشناس مامانم    مبینا

سلام عزیزم ممنونم از لطفتون , خوردن قهوه یکی از راه حل هایی است که تعداد اسپرم های y رو در آقایان زیاد میکنه , اگه دوست دارین فرزندتون پسر باشه بهتره سایر موارد ذکر شده رو هم رعایت کنین , کار از محکم کاری عیبی نداره نه؟

 1. نگار

با عرض سلام و احترام
من 28 سالمه و سه ساله متاهل شدم و بچه ای ندارم علاقه شدیدی به فرزند پسر دارم و دوست دارم اولین فرزندم پسر باشه یکی از فامیلامون بهم گفته اگه بخوای فرزندت پسر باشه باید در ماه فقط یه بار نزدیکی داشته باشی آیا این درسته؟

 1. کارشناس مامانم    نگار

سلام عزیزم , نخیر هیچ منبعی برای درست بودن این حرف نیست , هرچه تعداد دفعات نزدیکی بیشتر باشه شانس بارداری هم بیشتر میشه زیاد به حرف این و اون اعتماد نکنین .

 1. پری

سلام و خسته نباشید من 39 سالمه و یه فرزند دختر دارم برای بارداری دوم میخوایم اقدام کنیم و میخوایم اگر خدا بخواد فرزند دوممون پسر باشه آیا روش آی یو آی میتونه جواب بده؟

 1. پریسا    پری

خیلی تحقیق کنید قبلش من تحقیق کردم خیلی سرطان زاست خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد براتون

 1. کارشناس مامانم    پری

سلام عزیزم بله با روش آی یو آی به دلیل جداسازی کروموزمهای ایکس و ایگرگ میشه با درصد بالا این کار روکرد اما باید بگم درصد بارداری در آی یو آی کلا 30% در هر ماه است .

 1. الهام

سلام و احترام من 34 سال دارم و قصد بارداری دارم منتهی یکی از لوله های رحمی من به دلیل عمل کیست از طریق لاپروسکوپی بسته شده و دکترم گفته با یه لوله هم میشه اقدام به بارداری کرد , حالا من میخوام بچه ام پسر باشه , سوالم اینه که در ماه چند بار باید...

سلام و احترام من 34 سال دارم و قصد بارداری دارم منتهی یکی از لوله های رحمی من به دلیل عمل کیست از طریق لاپروسکوپی بسته شده و دکترم گفته با یه لوله هم میشه اقدام به بارداری کرد , حالا من میخوام بچه ام پسر باشه , سوالم اینه که در ماه چند بار باید نزدیکی داشته باشم و در کدام روزها برای پسردار شدن نزدیکی داشته باشیم ؟

ادامه مطلب
 1. کارشناس مامانم    الهام

سلام خانمی, بله با یه لوله رحمی هم میشه اقدام به بارداری کرد , اگه دوست دارین فرزندتون پسر باشه تمام مراحل گفته شده تو مقاله رو انجام بدین اما به دلیل اینکه یه لوله رحمی دارین بهتره زیاد روی تعیین جنسیت حساس نباشین , و روز های نزدیکیتون هم از شب...

سلام خانمی, بله با یه لوله رحمی هم میشه اقدام به بارداری کرد , اگه دوست دارین فرزندتون پسر باشه تمام مراحل گفته شده تو مقاله رو انجام بدین اما به دلیل اینکه یه لوله رحمی دارین بهتره زیاد روی تعیین جنسیت حساس نباشین , و روز های نزدیکیتون هم از شب 10م تا 18م سیکل بارداری یک شب در میان .

ادامه مطلب
 1. فائزه

سلام خسته نباشید , من 27 سالمه و سه ساله ازدواج کردم الان دوماهه اقدام به بارداری اونم با روش هایی که گفتین برای پسر شدن جنین اقدام کردیم ولی بی نتیجه بوده میخواستم بدونم مشکل از چی میتونه باشه؟

 1. کارشناس مامانم    فائزه

سلام عزیزم , اولا دو ماه خیلی زمان کمیه برای ناامیدی و باید بیشتر تلاش کنین 6 ماه که گذاشت و باردار نشدین اون موقع پیگیری کنین , بعضی از خانم ها حدود نه ماه بعد باردار میشن شما خیلی زود ناامید شدین
ثانیا این روش هایی که برای پسر شدن گفته شده رو...

سلام عزیزم , اولا دو ماه خیلی زمان کمیه برای ناامیدی و باید بیشتر تلاش کنین 6 ماه که گذاشت و باردار نشدین اون موقع پیگیری کنین , بعضی از خانم ها حدود نه ماه بعد باردار میشن شما خیلی زود ناامید شدین
ثانیا این روش هایی که برای پسر شدن گفته شده رو به صورت مرتب رعایت نمایید ان شاالله به زودی خبرهای خوشی بهمون میدین.

ادامه مطلب
 1. دنیز

سلام و خسته نباشید , من 20سالمه و سیکل پریودم 28 روزه است گاها هم 27 روزه میشه , میخواستم بدونم درکدام روز تخمک گذاری انجام میشه و من برای پسر شدن جنینم کدام روزها نزدیکی باید داشته باشم؟

 1. کارشناس مامانم    دنیز

سلام عزیزم , سیکل پریودتون که کاملا طبیعیه , برای اینکه از روز دقیق تخمک گذاریتون مطمئن بشین بهترین روش استفاده از کیت های تخمک گذاری هست که از داروخانه ها میتونین تهیه کنین , شما از روز 14 م پریودتون میتونین یک شب در میان نزدیکی داشته باشین تا...

سلام عزیزم , سیکل پریودتون که کاملا طبیعیه , برای اینکه از روز دقیق تخمک گذاریتون مطمئن بشین بهترین روش استفاده از کیت های تخمک گذاری هست که از داروخانه ها میتونین تهیه کنین , شما از روز 14 م پریودتون میتونین یک شب در میان نزدیکی داشته باشین تا 19 هم ولی بازم تاکید میکنم بهتره از کیت های تخمک گذاری استفاده کنین تا روز دقیقش نزدیکی داشته باشین
برای پسر دار شدن هم سعی کنین در ابتدا شما به ارگاسم برسین و بعد شوهرتون این طوری شانس پسر دار شدن بیشتر خواهد بود و البته مابقی موادری که در این مقاله خواندین رو رعایت کنین .

ادامه مطلب
 1. کیان    کارشناس مامانم

سلام ببخشید من سوالمو چطوری مطرح کنم؟

میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location