کدام لباس ها برای دوران بارداری مناسبند؟

کدام لباس ها برای دوران بارداری مناسبند؟

وقتی به بررسی لباس بارداری می رسیم، راحتی و نوع لباس موارد مهم و کلیدی هستند، اما لباسی که در هفته ۹ بارداری ممکن است مناسب باشد در هفته ۱۴ بارداری برعکس بد به نظر بیاید، هر لباسی که کاملا برآمدگی شکمتان را در سه ماهه دوم بارداری جذاب نشان دهد در انتهای بارداری نامناسب است.

لباس بارداری سه ماهه اول

چالش: پنهان نگه داشتن بارداری. بسیاری از افراد دوست ندارند که راز بارداریشان را حداقل تا سه ماهه دوم آشکار کنند.
نحوه برخورد با چالش: در کمد را باز کنید و هر لباسی که زیاد تنگ و چسبان است را کنار بگذارید، لباس های آزاد که شکم و رانتان در آن راحت باشد را انتخاب کنید تا با افزایش وزن ماه های اول بارداری مشکلی پیش نیاید، برای لباس بارداری در سه ماه اول ، لباس های کشی نرم، دامن های بلند و آزاد، بالاپوش ها و سرهم های آزاد و لباس یا پیراهن های با مدل پیچیده بپوشید.
لباس بارداری مناسب دیگر برای سه ماهه اول با مدل بلوز بوده که کمربند متناسب در انتها داشته و چند جا نوار دارد، پارچه آزادانه روی شکم تان قرار گرفته در عین حال کمربند ظاهر لباس را متناسب می کند و کمتر شبیه لباس های بلند کاملا آزاد خواهد بود، برای احساس راحتی در لباس بارداری شلوار جین تنگ و کشی را کنار بگذارید تا در ظاهر راحت باشید.

lebase-bardari-e2.jpg

برای پوشیدن لباس بارداری آماده نیستید؟

چالش: در لباس بارداری برای پوشاندن شکم تان از پارچه زیادی استفاده می کنند اما آن قدر وزنتان بالا رفته که لباس های قبل از بارداری دیگر اندازه تان نیست.
نحوه برخورد با چالش: جارختی تان را با چند مورد مهم پر کنید، یکی از آن باندهای کشی (همان شکم بند) را بخرید تا بتوانید در بالای شلوار لی در واقع بالای کمربند که زیپی وجود ندارد ببندید، این باند از پایین افتادن شلوار جلوگیری می کند و بدین شکل کسی متوجه باز بودن دگمه ها نخواهد شد، همچنین می توانید از باندهای پلاستیکی که از طریق سوراخ دکمه به دور دکمه ها حلقه می شود استفاده کنید که عملکرد مشابهی با باندهای کشی داشته به غیر از این که حالت نرمی باند کشی را ندارند.
برای احساس راحتی در لباس بارداری، زیرپوش بخرید، آن ها را زیر لباس اصلی که دیگر ناحیه پایینی را نمی پوشاند، بپوشید. یک یا دو تا از این زیرپوش ها را زیر ژاکت یا کت با سایز بزرگتر بپوشید.

مشکل کوتاه و غیر جذاب بودن لباس بارداری

چالش: ممکن است در مورد بد شکل بودن خودتان نگران باشید، برآمدگی شکمتان جالب نبوده و فقط شبیه یک افزایش ضخامت کلی است.
برخورد با چالش: لباس های کشی و تنگ بپوشید، با این حال این بالاپوش های بسیار پیچ دار بالاخره برآمدگی شکمی تان را نشان خواهند داد، حالا احساس خواهید کردید که شبیه یک سوسیس در جای تنگ قرار دارید.
در لباس بارداری از پوشیدن بالاپوش های بسیار چین دار و کشی خودداری کنید. دنبال آن بالاپوشی باشید که علاوه بر آزاد بودن ناحیه شکمی تان کمی به اندام تان هم شکل دهد، لباس های تونیک انتخاب مناسبی برای لباس بارداری هستند، تونیک علاوه بر این که برای شانه و بازوها متناسب است به شکل خوبی روی ناحیه میانی بدن قرار گرفته و اضافه وزنتان را می پوشاند.

lebase-bardari-e4.jpg

استثنایی در مورد لباس های ضد چسبان بارداری :

زیرپوش و سایر لباس های که حالت اندامی ایجاد می کنند می توانند در کم نشان دادن چربی های شکمی کمک کرده یا سینه های برآمده را بپوشاننذ، زیرپوش ها یا لباس های اندامی که از پارچه کشی و نرم ساخته شده اند، مناسب هستند.

 

نظر (2)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید, من از لباس های راه راه خیلی خوشم میاد ولی شنیدم که میگن لباس هاس راه راه چاق تر نشون میدن خیییلی ناراحتم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم ناراحت نباشین شما میتونین از لباسهای راه راه که راه هاش به صورت عمودی است استفاده کنین چون راه های عمودی اندام رو لاغر تر و کشیده تر نشون میده ولی راه های افقی چاق تر نشون میده

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/