امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.


برای دختر دار شدن چه کارهایی انجام دهم؟

1__1539844181_17477

مکمل‌های ضروری برای تولد دختر بچه

در ابتدا، به خاطر داشته باشید که استفاده درست از انواع مکمل‌ها می‌تواند حالت اسیدیته واژن زنان را افزایش دهند؛ اما توصیه می‌شود که قبل از مصرف هر مکملی، حتماً با پزشک خود مشورت کنید. مکمل‌های لازم برای تولد نوزاد دختر عبارتند از:

  • مکمل کلسیم و منیزیم:

زنانی که در دوران تلاش برای حامله شدن، مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم را دریافت می‌کنند، شانس بالایی برای به دنیا آوردن دختر بچه را دارند. این مواد معدنی، محیط واژن زنان را اسیدی نموده و آن را برای رشد و حرکت اسپرم‌های حاوی کروموزوم دختر مناسب می‌کند.

اگر به دنبال روش علمی برای تعیین جنسیت نوزاد خود هستید این مطلب معرفی 4 روش علمی برای تعیین جنسیت جنین را بخوانید.

1- آیا زنان می‌توانند با داشتن رابطه جنسی، پس از انجام عمل تخمک‌گذاری نیز صاحب نوزاد دختر شوند؟

از آنجایی که اسپرم‌های حاوی کروموزوم X نسبت به اسپرم‌های حاوی کروموزوم Y برای حرکت به سوی تخمک، به زمان طولانی‌تری نیاز دارند، بنابراین اگر رابطه جنسی بعد از انجام عمل تخمک‌گذاری در بدن زنان صورت گیرد، آن‌ها تنها طرفدار رسیدن به تخمک خواهند بود. پس برای دختردار شدن، رابطه جنسی بهتر است 12 تا 24 ساعت قبل از انجام عمل تخمک‌گذاری انجام شود. اگر عمل مقاربت زودتر از تخمک‌گذاری صورت گیرد، اسپرم‌های حاوی کروموزوم Y سریع‌تر از اسپرم‌های حاوی کروموزوم X برای رسیدن به تخمک شنا کرده و باعث تولد نوزاد پسر خواهند شد. پس فراموش نکنید که شانس به دنیا آمدن دختر پس از انجام عمل تخمک‌گذاری در بدن زنان بسیار کم است.

2- چگونه می‌توان زمان تخمک‌گذاری را در بدن زنان تعیین نمود؟

زنان می‌توانند برای تعیین زمان تخمک‌گذاری در بدن خود، چرخه قاعدگی ماهانه را دنبال نموده و با بررسی تغییرات معمول در دمای بدن، زمان تخمک‌گذاری را مشخص کنند. علاوه بر این موارد، اکثر زنان در روزهای وسطی چرخه ماهانه درد خفیفی را در یک ناحیه پایین لگن تجربه می‌کنند. همچنین موکوس که نوعی آبریزش رحمی زنان در زمان تخمک‌گذاری است، کاملاً شفاف و مانند سفیده تخم‌مرغ بوده و عبور راحت اسپرم در داخل دهانه رحم را میسر می‌کند. این مخاط حالت اسیدی داشته و محیط واژن را برای ورود اسپرم‌های حاوی کروموزوم دختر مناسب می‌سازد. فراموش نکنید که درجه پایه بدن زنان در دوران تخمک‌گذاری تا چند درجه افزایش می‌یابد. همچنین، در این دوره میل جنسی زنان افزایش یافته و به نظر خیلی جذاب و آرام‌ می‌رسند.

برای اطلاع از علائم پسر دار شدن این مطلب 13 علامت جالب پسر بودن جنسیت جنین را بخوانید.

علاوه بر این موارد، زنان می‌توانند از کیت‌های تعیین زمان تخمک‌گذاری استفاده کنند. این کیت‌ها طوری ساخته شده است که با تشخیص هورمون لووتیونی در بدن زنان، زمان تخمک‌گذاری را تعیین می‌کنند؛ ولی چون بسیار گران هستند، تهیه آن ممکن است برای همه امکان‌پذیر نباشد. زنان می‌توانند از یک ماشین حساب استفاده نموده و با رسم نمودار، روز تخمک‌گذاری را در بدن خود مشخص کنند. البته انجام چندین آزمایش قلیایی برای پیدا کردن میزان pH واژن نیز در این نوع محاسبه ضروری است.

برای اطلاع از چگونگی تعیین جنسیت نوزاد خود این مطلب آیا می توانم جنسیت جنینم را انتخاب کنم ؟ (بخش اول) را بخوانید.

3- سطح اسیدی واژن زنان برای تولد نوزاد دختر، باید چه اندازه باشد؟

pH واژن زنان باید کاملاً اسیدی باشد! به همین دلیل، محدوده ایده‌آل و مناسب برای سطح اسیدیته بدن زنان جهت تولد نوزاد دختر 4 و 4.5 می‌باشد.

در نهایت،  به یاد داشته باشید که برای درست بودن روش‌های ذکرشده در مقاله بالا هیچ گونه تضمینی وجود ندارد، زیرا این راهکارها هیچ گونه حمایت علمی ندارند. با این حال، تمام آن‌ها مؤثر بوده و زنان باید این روش‌ها را امتحان کنند، چون در موفقیت مادران برای دختردار شدن مؤثر هستند. اگر همه چیز خوب پیش رود و روش‌ها برای بدن شما هم کار کند، می‌توانید نوزاد دختری داشته باشید.

 

نظر (1)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
  1. روژان

سلام برای رژیم دختر دار شدن میتونم گلابی بخورم

میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location