امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. چهارشنبه, 11 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
دو ماهه باردار هستم. سينه هايم متورم شده است. مي خواهنم سينه بند دوران بارداري بخرم. چه سينه بندي برايم مناسب است؟ چه مدلي بخرم؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
شما بايد قبل از خريد، نكات زير را در نظر داشته باشيد:
• زنان حامله باید سعی کنند تا به همراه یک نفر دیگر از دوستان و یا شریک زندگی خود برای خرید سینه بند مخصوص دوران بارداری به فروشگاه بروند، زیرا چهار چشم بهتر از دو چشم است! در واقع، كمك فردي ديگر باعث انتخاب درست خانم هاي باردار خواهد شد. همچنین، به دلیل این که استفاده از سینه بند حاملگی برای یک زمان طولانی می باشد، بهتر است خانم هاي باردار اندازه آن را کمی بزرگ تر از اندازه فعلی سینه های خود انتخاب كنند، زیرا در مدت کوتاهی، سينه هاي زنان باردار رشد بيشتري خواهد کرد. بنابراین، به عنوان يك خانم باردار به ياد داشته باشيد كه سینه بند انتخابی شما باید حداقل 5٪ بزرگ تر از اندازه معمولی سینه هایتان باشد.
• علاوه بر اين موارد، در هنگام خرید سینه بند سعی کنید تا بر روی راحتی این لباس زیر تمرکز نموده و ظاهر سکسی آن را در نظر نگیرید. در واقع، سینه بندی انتخاب کنید که بتواند به طور کامل سینه-های شما را پوشش دهد.
• یادتان باشد كه جنس پنبه بهترین جنسی است که همیشه در تهیه لباس زیر زنانه مورد استفاده قرار می گیرد. در دوران بارداری هم که گرمای بدن زنان به شدت بالا می رود، جنس پنبه یک گزینه عالی برای مناسب نگه داشتن دمای بدن خواهد بود.
• ترجیحا سینه بندی را خریداری کنید که حداقل دارای یک بند سیمی یدکی نیز باشد، تا توانید با استفاده از آن سینه های خود را به طور کامل در هنگام نياز بیرون بیاورید، در غیر این صورت استفاده از آن برای شما بسیار ناراحت کننده خواهد بود.
• به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه به خاطر داشته باشيد كه در هنگام خرید سینه بند مخصوص دوران بارداری سعی کنید حداقل سه عدد از این لباس زیر را بخرید، تا اگر یکی را پوشیده باشید و دیگري هم برای شستن در لباس شویی باشد، یکی را همیشه به صورت آماده داشته باشید!
• در نهايت، به عنوان یک زن حامله يادتان باشد كه شما بايد از سینه بند مخصوص حاملگی تا سه ماهه دوم از دوران بارداری خود، به منظور حمایت از سینه هايتان استفاده نمایید، زیرا در بعد از هفته 36 از دوران بارداری، شما بیشتر از یک سینه بند حاملگی به سینه بند شیردهی نیاز خواهید داشت، تا علاوه بر پرستاری و پشتیبانی از سینه هايتان، بتوانید از آن در طول روزهاي شیردهی خود هم استفاده کنید.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها