امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. چهارشنبه, 11 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم كه در محيط كاخانه اي كار مي كنم. مهندس نساجي هستم. در كارخانه اي كه كار مي كنم احتمال ابتلا به ويروس پاروویروس B19 بالا است. براي جلوگيري از انتقال اين ويروس به بدنم و فرزندم چه كار كنم؟ نمي خواهم مرخصي بگيرم. لطفا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
یادتان باشد كه تا به حال هیچ نوع واکسنی برای مقابله با ويروس پاروویروس B19 کشف نشده است. همچنين، اگر زنی در طول عمر خود یک بار به ويروس پاروویروس B19 آلوده گردد، مادام العمر نسبت به این بیماری مصونیت پيدا مي كند. بنابراین، زنان حامله باید برای اطمینان بیشتر دست های خود را قبل از مصرف غذا به طور مرتب شسته و بهداشت شخصی را به طور مناسبي رعایت کنند. در نهایت، به مادران حامله توصیه می شود تا برای در امان ماندن از ابتلا به ويروس پاروویروس B19 سعی کنند كه اگر یکی از اعضای خانواده آن ها به این بیماری مبتلا شده است، از تماس با او و ترشحات بینی و یا گلویش دور بمانند و سطوح آلوده به این ترشحات را در داخل منزل خود، به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس به طور مرتب ضدعفونی کنند. البته زنان بارداری که در مورد خطر ابتلا به ويروس پاروویروس B19 بیشتر نگران هستند، می توانند آزمایشي انجام داده و وجود هر گونه عفونت قبلی را در بدن خود تشخیص دهند، تا با تجویز دارو، ایمنی لازم را در برابر ابتلا به ويروس پاروویروس B19 دریافت کنند. تقریبا 50٪ از زنان بارداری که قبل از حامله شدن به این ویروس آلوده و درمان شده اند، نسبت به این ویروس مصون خواهند بود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها