امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. سه شنبه, 10 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه بدن ضعيفي دارم. در دوران بارداري هم نمي توانم غذاي زيادي بخورم. بيشتر حالت تهوع دارم. تقريبا هر روز سرم مي زنم. دكتر به من گفت كه فرزندم هم رشد مناسبي ندارد و بايد روند درمان را براي حل اين مشكل شروع كنم. او چه كارهايي خواهد كرد؟ لطفا اطلاعاتي به من دهيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
روش درمان رشد آهسته جنین در بدن ه مادر بارداري متفاوت از ساير خانم¬هاي باردار است و تا حد زیادی بستگی به مراحل مختلف بارداری و علت بروز این مشکل دارد. اما در حالت كلي، معمولا، در چنین شرایطی دکتر متخصص زنان و زايمان زایمان زودرس ناشی از کندی رشد جنین را (اگر سن حاملگی مادر بیش از 34 هفته باشد.) توصیه کند. اما اگر سن حاملگی خانمي کمتر از 34 هفته باشد، دکتر نظارت مستمر بر میزان رشد جنین داشته و مایع آمنیوتیک مادر را تا هفته 34 از دوران بارداري تحت نظر مي¬گيرد. در واقع، پزشك متخصص زنان و زايمان با استفاده از اين نظارت¬ها، بیمار خود را برای کنترل مشکلش راهنمایی می¬کند. البته در برخی موارد هم پزشک متخصص زنان و زايمان ممکن است استراحت مطلق را به مادر باردار تجویز نموده و انجام مشاوره با یک پزشك متخصص تغذیه را به او توصیه کند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها