امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. سه شنبه, 10 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه دكتر به من گفته است، بايد از سینه بندهای مخصوص حاملگی استفاده کنم. من عادت به اين سینه بندها ندارم. دليل اين توصيه دكتر چيست؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
همانطور که می دانید شنیدن شكاياتي از مادران جوان، که برای اولین بار حامله شده اند، در مورد علائم کشش پوست سینه هايشان امری بسیار شایع است. در واقع، مي توان ادعا كرد كه تمام زنان باردار از این مشکل شکایت دارند. یادتان باشد كه بروز این حالت عمدتا به دلیل حمایت ناکافی سینه بندها از سینه بزرگ زنان در طي دوران بارداری اتفاق می افتد. بسياري از پزشكان متخصص زنان و زايمان ادعا مي كنند كه سینه بندهای معمولي نمی تواند نیازهای بدن یک زن باردار و یا شیرده را برآورده کند. بنابراین، زنان حامله باید اطمینان حاصل کنند که سینه های سنگین آن ها در طی این دوره حساس از زندگي، به وسیله سینه بندهای مخصوص دوران بارداری به اندازه کافی حمایت می شود. به عبارتي بهتر، استفاده از سینه بندهای مخصوص دوران بارداری بايد باعث از بین بردن علائم کشش در سینه ها زنان باردار شود. در نهايت، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه به خاطر بسپارید كه انطباق سینه های زنان باردار بر روی قفسه سینه، به وسیله سینه بندهاي مخصوص حاملگی، باعث کاهش فشار وارده بر روی عضلات قفسه سینه اين افراد می شود. علاوه بر اين موارد، يادتان باشد كه با آغاز دوران بارداري، فشار زیادی بر روی کمر برخی از زناني که قبلا دارای سینه های بزرگي بودند، وارد مي شود، كه اين درد کمر تا مراحل پایانی دوران حاملگی ادامه خواهد داشت، زیرا در این دوره از زندگی، ستون فقرات زنان تحمل وزن اضافی سینه های سنگین را نداشته و باعث بروز مشکلاتی در بدن اين افراد و جنين داخل رحمشان خواهد شد. استفاده از سینه بندهاي مخصوص حاملگی مي تواند چنين مشكلاتي را به سادگي رفع كند. پس، عادت هاي قبل خود را به خاطر سلامت خود و فرزندتان كنار بگذاريد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها