امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. یکشنبه, 08 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 29 ساله هستم. قصد باردار شدن دارم. در بارداري اولم حالت تهوع شديدي داشتم. آيا مصرف ویتامین ها قبل از آغاز دوران بارداری مي تواند تاثير مثبتي بر اين حالت من بگذارد؟ لطفا در اين مورد توضيحات لازم را بدهيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
همانطور که می دانید بسیاری از زنان از حالت تهوع ناشی از مصرف انواع ویتامین ها در طي دوران بارداری خود رنج می برند. به همین دلیل هنگامی که شما به عنوان یک زن جوان و بي تجربه در حال برنامه ریزی برای باردار شدن هستید، بهتر است در هنگام مراجعه به دکتر متخصص زنان و زايمان با او در مورد شروع مصرف ویتامین های دوران بارداری صحبت کنید. يادتان باشد كه شروع مصرف ویتامین های دوران بارداری کمی زودتر از آغاز اين روند، می تواند به کاهش حالت تهوع در زنان باردار کمک زیادی بکند. با این حال اگر شما مصرف اين مكمل ها را بعد از آغاز دوران بارداری خود شروع کرده اید و با حالت تهوع مداوم مواجه هستید، سعی کنید تا این مکمل ها را به هیچ وجه با معده خالی نخورید. علاوه بر اين موارد، به عنوان يك خانم باردار می توانید از دکتر خود در مورد مصرف ویتامین های دوران بارداری در هنگام شب بپرسید، زیرا علائم و عوارض ناشی از مصرف آن ها در آخر روز می تواند با خوابیدن کاهش یابد. همچنين، شما می توانید نیمی از قرص ها را در صبح اول وقت، همراه با صبحانه و نیمه باقیمانده آن را در شب، همراه شام خود مصرف کنید.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها