امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. یکشنبه, 08 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله هستم. سه هفته است كه باردار شدم. همزمان با شروع بارداري، قدرت بویایی من به شدت زياد شده. دليل اين امر چيست؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
ترشح زیاد هورمون های بدن زنان، همان چیزی است که باعث افزایش قدرت بویای اين افراد در طي دوران بارداری می شود! بله، ترشح هورمون های بارداری در بدن برخي از مادران بیش از حد بوده و حالت تند و زننده دارد، كه علت افزایش حس بویایی در این دوره از زندگی آن ها به شمار مي رود. در واقع، مي توان ادعا كرد كه ترشح میزان زيادي از هورمون استروژن و hCG در بدن زنان باردار تغییرات زیادی را به دنبال دارد، که درک بوهای ضعیف و بد یکی از مهم ترين اين تغييرات مي باشد.
همچنين، ویار صبحگاهی، یکی از علائم شایع آغاز روند بارداری در بدن زنان است، که ارتباط نزدیکی با قوی شدن حس بویایی زنان در اين دوران حساس دارد. با توجه به نتايج تحقیقات انجام شده، ویار صبحگاهی در زنان باردار شیوه طبیعت برای حفظ مادر و کودک متولد نشده او از مضرات پاتوژن های حاملگی است. بنابراین، می توان گفت که بینی زنان باردار با اضافه کاری خود در این دوره از زندگی برای حفظ يك دوره بارداری امن تلاش می کند!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها