امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. شنبه, 07 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم كه خناق گرفتم. دكتر هم رفتم. اما براي اينكه زودتر خوب بشم، چي كار كنم؟ تورو خدا زود جواب بدين.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
در طي دوران حاملگی خود به بیماری خروسک مبتلا شدید، فورا با دکتر معالج خود تماس بگیرید. همچنين، از مصرف خودسرانه دارو و یا امتحان کردن روش های درمانی دیگر به شدت اجتناب کنید، زیرا هر كار نادرستي می تواند به سلامت خود شما و نوزاد داخل رحمتان آسیب برساند. معمولا، در چنین شرایطی دکتر معالج بسته به شدت بیماری، برای درمان بیمار باردار خود دارو تجویز می کند. با اين حال، برخي از راه های مختلف درمان بیماری خروسک در طی دوران بارداری زنان عبارتند از:
• در برخی موارد، هنگام مراجعه بیمار به پزشک معالج خود، ممکن است او داروی مسکن ضعیفی را برای کاهش درد و ناراحتی تجویز کند. در اين حالت، مطمئن شوید دارویی که دکتر شما برای درمان این بیماری تجویز می کند، براي حفظ سلامت خود شما و جنين داخل رحمتان امن خواهد بود. با این حال، فراموش نکنید كه بررسی عوارض ناشی از مصرف دارو هم برای اولین بار الزامی است.
• با دکتر خود در مورد مصرف مایعات مختلف در دوران ابتلا به بیماری خروسک صحبت کنید، زیرا مصرف بیشتر مایعات می تواند علائم ناراحت کننده این بیماری را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
• در برخی موارد، ممکن است پزشک معالج استفاده از ماسک اکسیژن را به بیمار خود توصیه کند، تا از رسیدن اکسیژن کافی به بدن مادر باردار و جنین داخل رحم او مطمئن شود. معمولا، بیشتر پزشکان متخصص زنان و زايمان اگر متوجه وجود هر گونه مشکل تنفسی شدید در بدن بیمار خود باشند، بستری شدن را به فرد بیمار توصیه خواهند کرد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها