امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. شنبه, 07 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله هستم كه به تازگي باردار شدم. تهوع شديدي دارم. خواهر بزرگم به من مي گويد كه براي بهتر شدن، بايد هر غذايي كه هوس مي كنم را بخورم. آيا اين حرف او درست است؟ اگر هر چيزي را كه هوس مي كنم، بخورم، چه مي شود؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
خوردن هر نوع مواد غذایی که زن حامله هوس خوردن آن را کرده است، می تواند به رفع حالت تهوع او کمک زیادی بکند. در واقع، زمانی که شما به عنوان يك خانم باردار احساس می کنید كه از برخی مواد غذایی بیزار شده اید، بهترین راه برای مقابله با این مشکل، خوردن مواد غذایی است که هوس آن را کرده اید. علاوه بر اين موارد، به عنوان يك خانم باردار مطمئن شوید که انتخاب گزینه های تغذیه اي سالم در طي اين دوران حساس می تواند حالت تهوع شما را بهبود بخشد. در حالی که اگر ندانید دلتان چه غذایی می خواهد، این حالت باعث بروز حالت تهوع در شما شده و امتحان کردن بیش از حد مواد غذايي مختلف مي تواند وضعيت بدني شما را بدتر كند. بنابراین، به عنوان یک زن حامله سعی کنید تا وعده های غذایی خود را در بخش های کوچک مصرف نمایید، تا این کار از استفراغ کردن و دفع مواد غذایی از معده شما جلوگیری نمایید. همچنین، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه سعی کنید تا از غذاهایی که می دانید ممکن است حال شما را دگرگون کرده و حالت تهوع شديدي در بدنتان به وجود آورد، دور بمانید. در نهايت، يادتان باشد كه حضور طولانی مدت در بین مردم و یا مکان هایی که می دانید حال شما را به هم می زند و یا مكان هايي كه بوي آن ها خوش آیند نیست، هم در تشدید حالت تهوع شما بسیار موثر خواهد بود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها