امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. پنج شنبه, 05 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
5 ماهه باردار هستم. دچار آبسه گلوي شديد شدم. دكتر به من گفته كه بايد در اسرع وقت جراحي شوم. بعد از عمل چه كارهايي بايد انجام دهم تا بدنم به شرايط عادي برگردد؟ لطفا سريع جواب بدين.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
. در وهله اول، یادتان باشد كه استفاده از آنتی بیوتیک های توصیه شده توسط پزشک معالج برای درمان بیماري شما در طي اين دوران حساس از زندگي الزامی است. البته، در چنین شرایطی برخی بیماران جراحی شده ممکن است مدتی را در بیمارستان بستری شوند، تا زمانی که قادر به خوردن خوراکی بوده و یا درد ایجاد شده در بدن آنها تحت کنترل قرار گیرد، از بيمارستان مرخص شوند. معمولا مدتی بعد از انجام عمل، پیگیری درمان توسط بیمار با مراجعه منظم به دکتر ضروری است، زیرا در چنین شرایطی، دکتر به بررسی منطقه عمل پرداخته و برای رد کردن تجمع هر گونه عفونت و یا خارج نمودن چرک بیشتر در آن محل، برش کوچکی را در گلوي مادر باردار ايجاد مي كند. معمولا بسیاری از بیماران، که با آنتی بیوتیک درمان شده و یا عفونت از حفره آبسه آنها با ایجاد برش کوچکي برداشته شده است، در عرض چند روز بهبود یافته و از بیمارستان مرخص می شوند. البته، در برخی موارد بسیار نادر هم عمل لوزه ها موفقیت آمیز نبوده و جراحی باید دوباره انجام شود!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها