امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. پنج شنبه, 05 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
3 هفته است باردار شدم. ويار شديدي دارم. خواهر بزرگم به من مي گويد كه ویتامین B6 مصرف كنم. آيا خوردن اين دارو برايم مفيد است؟ آيا مصرف آن براي فرزندم ضرري ندارد؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
در ابتدا، لازم است به خاطر داشته باشيد كه مصرف مکمل های ویتامین B6 در طي دوران بارداری می تواند کمک زیادی به مبارزه با حالت تهوع کرده و از بروز ویار صبحگاهی در مادران حامله جلوگیری کند. يادتان باشد كه شما هم مي توانيد با خیال راحت از این مکمل ها استفاده کنید، اما برای اطمینان بیشتر، بهتر است در هنگام مراجعه به دکتر متخصص زنان و زايمان برای اولین بار، در این مورد با او صحبت کنید. فراموش نكنيد كه اگر روند بارداری زنی به صورت طبیعی پیش برود، او می تواند در حالت ایده آل، دوز مناسبي از این مکمل را که معادل 25 میلی گرم است، را سه بار در روز مصرف کند، اما در هر شرايطي، مشاوره با دکتر متخصص زنان و زايمان در این مورد الزامی است، زیرا اگر دوز مصرفی زنی در طي دوران بارداری او از 100 میلی گرم تجاوز کند، تاثير دارومی تواند به سیستم عصبی جنین داخل رحم او آسیب برساند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها