امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. سه شنبه, 03 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
سه ماهه باردار هستم. فرزند اولم آبله مرغان گرفته است. آيا احتمال دارد من هم از او بگيرم؟ چه عواملي باعث بروز آبله مرغان در زنان باردار مي شود؟ لطفا سريع جواب بدين.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
نتايج مطالعات اخیر محققان نشان می دهد که تقریبا 95 درصد از زنان باردار در برابر عفونت بیماری آبله مرغان ایمن هستند، زیرا این افراد در سال های کودکی خود در برابر این بیماری واکسینه شده اند. اما بازهم وجود عواملی ممکن است این افراد را بیشتر از ساير خانم هاي همسن خود در معرض خطر ابتلا به انواع عفونت ها، مخصوصا بیماری آبله مرغان قرار دهد. برخي از عوامل بروز بیماری آبله مرغان در طي دوران بارداری زنان عبارتند از:
• اگر زن حامله اي در گذشته به بیماری آبله مرغان مبتلا شده باشد، شانس او براي مبتلا شدن دوباره به این عفونت در طي دوران بارداري افزایش می یابد. در مقابل، عدم ابتلا به بیماری آبله مرغان در دوران قبل از بارداري باعث می شود كه احتمال مبتلا شدن زنان باردار به این عفونت کاهش یابد.
پس، اگر شما به عنوان یک زن حامله در مورد ایمنی بدن خود در برابر بیماری آبله مرغان مطمئن نیستید، با مراجعه به دکتر متخصص زنان و زايمان می توانید یک آزمایش خون انجام داده و از حضور آنتی بادی ها در خون خود، به منظور برای مبارزه با انواع عفونت ها مطمئن شوید.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها