امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 02 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
خانم بارداري هستم. محيط كاري من به گونه اي است كه امكان رعايت نكات بهداشتي، به صورت كامل وجود ندارد. اين شرايط ممكن است چه خطراتي براي فرزندم داشته باشد؟ آيا مجبورم مرخصي بگيرم؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
یادتان باشد كه شما موظف هستید علاوه بر تامین نیازهای بدن خود، دقت ويژه اي هم به جنبه های مختلف زندگی، از جمله نوع مواد غذایی مصرفی خود، شیوه تنفس و نحوه خواب خود داشته باشید. اگر یک مادر حامله بهداشت فردی خود را رعایت نكند و در طي دوران بارداری خود شرایط بهداشتي نامناسبی داشته باشد، ممکن است جنین داخل رحم او در معرض خطر ابتلا به انواع عفونت ها قرار گیرد. يادتان باشد كه هر کودک متولد نشده بسيار آسیب پذیر و ضعیف می باشد! بنابراين، مي توان ادعا كرد كه رعایت نکردن موازین بهداشتی در موارد خاص ممکن است مشکلات غیر قابل جبرانی را در بدن کودکان متولد نشده به جای بگذارد. در نهايت، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه این نکته مهم را به خاطر داشته باشيد كه تماس مداوم یک مادر باردار با سموم و دیگر عوامل مضر می تواند منجر به بروز ناهنجاری های خاص در بدن جنین داخل رحم او شود. در اين مورد حتما با دكتر معالج خود مشورت كنيد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها