امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 02 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
مادري باردار هستم. خواهرم چند ماه قبل باردار شد. اما آبله مرغان گرفت و فرزندش را از دست داد. از اين موضوع مي ترسم. علت بروز اين بيماري در زنان باردار چيست؟ لطفا در اين مورد مرا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
همانطور که می دانید بیماری آبله مرغان یک نوع عفونت شدیدا مسری است که می تواند بر سلامت جنین در حال رشد هم تاثیر بگذارد. جالب است بدانيد كه ویروس آبله مرغان به راحتی از فردی به فرد دیگر گسترش می یابد. پس، اگر شما هم به عنوان یک زن حامله قبلا در برابر این بیماری واکسیناسیون نشده باشید، به احتمال زیاد در هنگام تماس با افراد مبتلا به این بیماری، دچار مشكل خواهيد شد. همانطور که گفته شد، سیستم ایمنی بدن زنان در طي دوران بارداری ضعیف شده و احتمال مبتلا شدن اين افراد به انواع عفونت ها را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد! با توجه به اين توصيفات، مادران می توانند دختران خود را با انجام عمل واکسیناسیون در اوایل زندگی خود، در برابر اين بيماري ايزوله نموده و از تشدید ويروس آن در بزرگسالی، مخصوصا دوران بارداری اين افراد محافظت کنند. اگر مادران شما را در كودكي واکسینه كرده است، اطلا نگران اين مورد نباشيد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها