امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. یکشنبه, 01 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 23 ساله هستم كه باردار شدم. دكتر معالجم انجام سونوگرافي را براي تعیین تاریخ دقيق زایمان به من توصيه كرده است. در طول انجام سونوگرافي چه كار كنم؟ اين تست چه چيزهاي ديگري را نشان مي دهد؟ براي اولين بار است كه سونوگرافي مي كنم. لطفا سريع جواب دهيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
در حال آماده شدن برای انجام اسکن، جهت تعیین تاریخ دقيق زایمان خود هستید، بدانید که سونوگرافیست از شما خواهد خواست تا به پشت دراز بکشید. در اين وضعيت، او مي-تواند نوعی ژل مخصوص را بر روی شکم شما بمالد. سپس، دکتر متخصص زنان و زايمان یک دستگاه مخصوص که به عنوان مبدل شناخته می شود، را در دست گرفته و آن را آرام بر روی شکم شما حرکت می-دهد. همکاری بیمار با دکتر به او کمک خواهد کرد تا تصویر واضح تری از جنین داخل رحم دریافت کند. البته، در این سونوگرافی خاص، دکتر طول بدن جنین را هم از تاج سر او تا انتهای پاها اندازه گیری نموده و با اندازه تقریبی یک جنین طبیعی مقایسه می کند، تا در صورت وجود نقص و یا کوتاهی قد، روش های درمان مناسبي را به بیمار خود توصیه کند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها