امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. سه شنبه, 26 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
• خانم بارداري هستم كه احساس مي كنم پاهايم بزرگ تر از قبل شده است. آیا پاهای زنان در طي دوران بارداری رشد می کند؟ يا اين حالت فقط تورم پاها است؟ آيا اين شرايط دردناك خواهد بود؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بله، پاهای همه زنان در طي دوران بارداری به طور طبیعی رشد کرده و از اندازه معمولی خود خارج می شود. با توجه مطالب چاپ شده در مجله آمریکایی طب فیزیکی و توانبخشی زنان باردار، نتايج تحقیقاتی که در دانشگاه آیووا انجام شده است، نشان می دهد که اندازه و شکل پاهای زنان در طي دوران بارداری تغییر خواهد كرد! به طور معمول، بسیاری از مردم شکاف و یا قوسي را در زیر پاهای خود دارند، که در زمان ایستادن آن ها را یاری می کند. با شروع دوران بارداری، ممکن است این قوس از بین رفته و پاهاي مادر باردار کاملا صاف و یکنواخت شود. در بدن برخی از زنان ممکن است اين قوس به طور کامل از بین برود و یا در برخی موارد، بسیار کم باقی بماند. يادتان باشد كه این تغییر، یک تحول بدون درد در طی دوران بارداری زنان است. با این حال، در موارد نادر ممکن است ناراحتی در بدن مادر باردار ایجاد کرده و فرد را در حال ایستادن و یا راه رفتن دچار مشکل کند. در چنین مواردی زنان حامله باید به يك دکتر متخصص زنان و زايمان مراجعه نموده و وجود هر گونه درد ناشي از آغاز دوران باردار را در پاهای خود به اطلاع او برسانند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها