امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. سه شنبه, 26 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
• همسري 27 ساله دارم كه به بیماری اسکیزوفرنی خفيفي مبتلا است. اكنون باردار شده است. چه كارهايي مي توانم براي سلامتي او و فرزندم انجام دهم؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
مصرف داروهایی که برای جلوگیری از شدت یافتن بیماری اسکیزوفرنی در طی دوران حاملگی زنان توسط پزشک متخصص زنان و زايمان تجویز می شود، می تواند به بهبود وضعیت فرد بیمار کمک کرده و سلامت خود مادر و کودک متولد نشده او را تضمین نماید. با اين حال، نباید فراموش کرد که مصرف این داروها می تواند سبب از دست دادن اشتهای فرد بیمار شود. پس، به افراد مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی باید کمک شود تا با داشتن تغذیه مناسب و استفاده از مواد مغذی بتوانند نیازهای بدن خود و جنین داخل رحمشان را تامین کنند. همچنین، این زنان می توانند با خیال راحت از داروهای آنتی سایکوتیک استفاده کنند، که برای درمان بیماری اسکیزوفرنی در طي دوران حاملگی بسیار موثر است. با این حال، قبل از مصرف هر نوع دارو توسط همسر خود، با دکتر متخصص زنان و زايمان معالج او مشورت کنيد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها