امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 25 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
دو ماهه باردار هستم. گاهي دچار توهم مي شوم، يعني احساس مي كنم كه در دنياي ديگري با افراد خيالي صحبت مي كنم. اما بعد از چند دقيقه به حال خودم برمي گردم. آيا به بيماري اسکیزوفرنی دچار شده ام؟ لطفا در مورد اين بيماري توضيح دهيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
در ابتدا، لازم است به عنوان یک زن حامله یادتان باشد كه مشکل اسکیزوفرنی یک اختلال مزمن مغزی است، که به طور عمده بر عملکرد مغز فرد مبتلا تاثیر مي گذارد، زیرا واکنش هایی که بر اثر بروز این اختلال در بدن زن حامله رخ می دهد، نگاه او را به جهان اطراف خود تغيير خواهد داد. به همین دلیل، زنان بارداري که از بیماری اسکیزوفرنی رنج می برند، درک متفاوتی از همه چیز و همه کس دارند. در واقع، اين افراد با دنیای واقعی کاملا فرق خواهند داشت. البته این بیماری در اغلب موارد می تواند باعث از دست دادن ارتباط معمولی فرد با دیگران شده و شرایط زندگی او را هم از واقعیت دور کند. با اين توضيحات، شما به اين بيماري دچار نيستيد، اما براي اطمينان بيشتر از سلامت رواني خود مي توانيد با دكتر معالجتان در اين مورد مشورت كنيد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها