امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 25 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
خانم بارداري هستم. يكي از همكارانم در اداره به بيماري آنفلوآنزای معده دچار شده است. مي ترسم من هم اين بيماري رو بگيرم. براي اين كه مريض نشم چي كار كنم؟ لطفا سريع جواب بدين.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
دست های خود را پس از توالت با دقت تمام بشویید. اطمینان حاصل کنید که توالت و منطقه مورد استفاده هر روز شما کاملا تمیز باشد. بنابراین، محیط دستشویی، کلید برق، وان حمام، دستگیره های در، شیرهای آب و سایر سطوح را با مواد شوینده و آب گرم هر روز تمیز كنيد. شما باید از مصرف هر گونه مواد غذایی طبخ نشده، خودداری کنند. همچنين، قبل از اقدام به پخت و پز غذا دست های خود را با آب و صابون بشویيد. سعی کنيد تا از کسانی که مبتلا به آنفلوآنزای معده هستند، دور باشيد. این فقط یک اقدام احتیاطی بوده و نکته ای برای از بین بردن نگرانی بیش از حد شما است! همچنین، نباید مواد غذایی سرد شده را که برای بیش از چند ساعت در یخچال نگهداری شده است، را مصرف کنيد. در نهایت، يادتان باشد كه استفاده از یک رژیم غذایی سالم، مصرف مقدار زیادی آب و انجام تمرینات ورزشی مکرر در طي دوران بارداری مي تواند در جلوگیری از مبتلا شدن شما به بيماري آنفولانزای معده بسیار مفید باشد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها