امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 25 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
شش ماهه باردار هستم. دجار اختلالات معده شده ام. دكتر آنفولانزاي معده تشخيص داده است. آيا نوشيدن آب معمولی برايم مضر است؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
نوع مایعات مصرفي زنان حامله مبتلا به بيماري آنفولانزای معده به شرایط بدنی فرد و شدت علائم بیماری بستگي دارد. اگر نشانه ها وعلائم بیماری شدید باشد، امکان از دست دادن الکترولیت ها نیز در بدن فرد بالا خواهد بود. علاوه بر اين موارد، به عنوان يك خانم باردار به ياد داشته باشيد كه اگر شما هم در زمان ابتلا به بيماري آنفولانزای معده حالت اسهال و استفراغ شدید دارید، باید حداقل برای یک تا دو ساعت قبل از مصرف هر مایعات، حتی آب پ صبر کنید، چون معده و شکم شما به طور خودکار همه آن ها را رد خواهد کرد. در واقع، شکم مادران باردار مبتلا به بيماري آنفولانزای معده نیاز دارد تا به خودی خود با گذشت زمان درمان شده و اسپاسم موجود در این ناحیه از بدن فرد باید قبل از مصرف هر گونه مایعاتي به طور کامل از بین رفته باشد. با همه اين توصيفات، بهتر است در مورد مايعات مصرفي خود با يك پزشك متخصص مشورت نماييد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها