امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 25 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
دو ماهه باردار هستم. بدنم موهاي زائد زيادي دارد. براي اصلاح آنها از چه روش هايي مي توانم استفاده كنم كه بي خطر باشد؟ لطفا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
شما مي توانيد از روش اصلاح با ژيلت و یا كندن موها به طور منظم استفاده نمایند، که روش نسبتا امنی محسوب می شوند. یکی دیگر از ایده های امن برای از بین بردن موهای زائد بدن زنان در طي دوران بارداری، استفاده از کرم های موبر و یا لوسیون ها است، زیرا مصرف آن ها خطرات کمی برای سلامتی نوزاد متولد نشده دارد. با همه اين توصيفات، نباید فراموش کرد که در این روش ها هم مواد شیمیایی موجود در محصولات بهداشتي وارد جریان خون مادر باردار شده و از طریق جفت به بدن جنین داخل رحم انتقال می یابد. به همين دليل، زنان حامله قبل از به کار بردن این نوع کرم ها باید مطمئن شوند که هیچ یک از ترکیبات موجود در این نوع محصولات آلرژیکی نیستند. همچنین، نباید فراموش کرد که انتخاب یک محصول بهداشتی با کیفیت بالا از اهمیت خاصی برخوردار است. در نهايت، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه به خاطر داشته باشيد كه قبل از مصرف هر گونه محصول بهداشتی در طي دوران بارداري خود، باید از امن بودن آن مطمئن شويد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها