امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 25 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
• مادر بارداري هستم كه پوست بسيار ضعيفي دارم. دوستانم به من مي گويند كه آلوئه ورا بهترین درمان طبیعی براي مشکلات چنين پوست هایی است. آيا اين حرف درست است؟ آلوئه ورا چه تاثيري بر پوست زنان باردار دارد؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
مصرف ژل گیاه آلوئه ورا بهترین درمان طبیعی براي مشکل پوست هایی است که مستعد آکنه هستند. در واقع، ژل این گیاه دارای خواص ضد باکتریایی بوده و نقش مهمی در جلوگیری از بروز عفونت های پوستی در بدن زنان باردار ایفا می کند. جالب است بدانيد كه قدمت استفاده از این گیاه به 3500 سال پیش برمی گردد. اما، مصرف آن تا به امروز هم رواج داشته و به عنوان یک عامل محبوب برای درمان مشکلات پوستی زنان باردار محسوب مي شود. همچنين، كه مصرف موضعی ژل گیاه آلوئه ورا می تواند آفتاب سوختگی های شدید و خارش ناشی از آن را هم در بدن زنان باردار درمان نموده و از رشد باکتری های مضر موجود در پوست های حساس اين افراد جلوگیری کند. در نهايت، یادتان باشد كه با توجه به بالا بودن قدرت ایمنی این گیاه، این ماده در طب سنتی بهترین جایگزین برای افزایش دهنده هاي شيميايي سیستم ایمنی بدن زنان باردار به شمار می رود. در واقع، گیاه آلوئه ورا شامل ترکیبات خاصی است که می تواند سیستم ایمنی بدن زنان باردار و حتي، جنين داخل رحم آن ها را تقویت کند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها