امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. یکشنبه, 24 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
• مادر بارداري هستم كه دوست دارم وضعيت خانه ام را تغيير دهم. چگونه می توانم اشيا سنگین را بلند كنم؟ به طوري كه به فرزندم آسيبي نرسد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
هنگامی که زنی حامله می شود، بدن او خود به خود دچار عوارض و مشکلات خاصی در حفظ تعادل خواهد شد. در واقع، مرکز ثقل بدن زنان باردار دچار تغییرات گرانشی شده و بلند کردن اشیائ سنگین را براي اين افراد امري خطرناک مي سازد، چون می تواند به مادر باردار و جنین داخل رحم او صدمه برساند. فراموش نکنید كه انجام کارهای سنگین و بلند کردن مبلمان خانه تعادل بدن مادران باردار را به هم زده و شانس این افراد در سقوط کردن به شدت افزایش می دهد. بنابراین، زنان در طي دوران حاملگی خود نیاز دارند تا فوق العاده محتاط باشند! همچنین، به عنوان یک زن حامله یادتان باشد كه چمباتمه زدن و خم شدن به جلو برای برداشتن اجسام سنگین هم ایده مناسبی است، زیرا هنگامی که زنی با قرار گرفتن در چنین شرایطی چیزی را از روی زمین برمی دارد، فشار کمی به پشت بدن او وارد خواهد شد. فراموش نکنید كه فشار حاصله از بلند کردن اجسام در حالت ایده آل باید بر روی پاهای فرد بیافتد. بنابراين، سعی کنید تا در هنگام بلند کردن اجسام از روی زمین به برخی جاها تکیه نموده و با چمباتمه زدن به پایین بدن خم نشوید، تا بتوانید به راحتی و بدون بروز عوارض جسم مورد نیاز را بلند نماييد. در نظر داشته باشيد كه این کار شما را در برابر سقوط کردن هم محافظت خواهد نمود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها