امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. یکشنبه, 24 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
• باردار هستم و عادت به مصرف گیاه آلوئه ورا دارم. آيا بايد در مقدار مصرف اين گياه دقت كنم؟ مصرف چه مقدار از اين گياه برايم ضرري ندارد؟ لطفا سريع جواب بدين.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
نکته مهم در مورد میزان مصرف گیاه آلوئه ورا، توجه نمودن به توصیه-های دکتر متخصص زنان و زايمان قبل از شروع مصرف این گیاه برای اهداف دارویی است. با این که گیاه آلوئه ورا طبیعی بوده و ترکیبات خاصی ندارد، اما مصرف آن در طي دوران بارداری زنان می تواند برای سلامت جنين داخل رحم برخی از زنان حامله نامناسب باشد. با توجه به اين توصيفات، مهم است که زنان باردار در مورد دوز مصرفی این گیاه به توصیه های دکتر معالج خود توجه داشته باشند. همچنين، به خاطر داشته باشيد كه مصرف بیش از حد هر نوع ماده خوراکی و دارویی، حتی غذاهای طبیعی می تواند برای بدن زنان باردار مضر باشد. اما به طور معمول، مصرف 0.04-0.17 گرم گیاه خشک آلوئه ورا به عنوان یک عامل ملین طبیعی در براي زنان حامله امن خواهد بود. نکته مهم دیگر این است که مصرف منظم و مداوم عصاره گیاه آلوئه ورا به مدت یک هفته می تواند نوعي وابستگی خاصي را در بدن فرد به وجود آورد! به همین دلیل، بهتر است كه زنان باردار از مصرف مداوم آن جلوگیری كنند، تا دچار عوارض بعدی این ماده معجزه آسا نشوند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها