امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. یکشنبه, 24 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
• قبل از آغاز دوران بارداريم از آب برگ های گیاه آلوئه ورا براي موارد مختلفي استفاده مي كردم. برايم هم ضرري نداشت. اكنون باردار شدم. آيا مصرف اين برگ ها برايم مضر است؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
به گزارش انجمن بارداری آمریکا، زنان حامله باید از مصرف آب گیاه زرد و یا آلوئه ورا اجتناب کنند، زیرا مصرف این گیاه خطر ابتلا به انقباضات رحمی را در زنان حامله به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. به همین دلیل، مصرف بيش از حد آب اين گياه می تواند سلامت مادر باردار و جنين داخل رحم او را در طي كل دوران بارداری تحت تاثیر قرار داده و تاثیرات منفی در بدن خود مادر و جنین بگذارد. همچنین ،فراموش نکنید كه مصرف آب گیاه زرد در طي دوران بارداری باعث کاهش سطح قند خون در بدن زنان حامله مي شود. بروز این حالت هم می تواند به طور بالقوه، برای سلامت خود مادر باردار و نوزاد متولد نشده او خطرناک باشد. پس، به عنوان یک زن حامله كه از محصولات گیاه آلوئه ورا به عنوان یک ملین استفاده مي كنيد، بدانید که ترکیبات موجود در عصاره آن می تواند سطح الکترولیت های خون را در بدن شما کاهش داده و برای روند بارداری بدنتان ناامن باشد. با این حال، برخی از مطالعات اولیه محققان نشان می دهد که مصرف دوزهای کوچک گیاه آلوئه ورا در طي دوران بارداری زنان ایمن است . اما، هنوز برای تایید این واقعیت، محققان نیاز به انجام تحقیقات بیشتری دارند!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها