امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. شنبه, 23 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
• هفته سی و چهارم از دوران بارداری خود را سپري مي كنم. دست ها و پاهايم خيلي متورم شده است. آيا اين مسئله عادي است؟ براي از بين بردن آن چه كار كنم؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
به یاد داشته باشید که تورم دست ها و پاها، یک اتفاق شایع در طول هفته سی و چهارم از دوران بارداری می باشد. از این به بعد، هم تورم در قسمت های مختلف بدن تا زمان به دنیا آمدن نوزاد بیشتر خواهد شد، طوری که انگشترهای شما دیگر مناسب و اندازه انگشتانتان نبوده و کفش های قبلی شما نیز به دردتان نخواهد خورد! اما، به عنوان یک مادر باردار به منظور از بین بردن تورم در نواحی مختلف بدن خود، بهترین کار برای شما قرار دادن پاهایتان در سطح بالاتری از قلب و در حالت نشسته می باشد. علاوه بر این، پوشیدن لباس های تنگ هم در این دوره از بارداری، برای شما اصلا مجاز نیست. همچنین، شما به عنوان یک مادر باردار با ورود به هفته سی و چهارم از دوران بارداریخود نباید در هنگام نشستن، پاهای خود را آویزان کنید. با همه این حرف ها و با بروز ادم در بدن زن حامله، اصلا جای نگرانی وجود ندارد. اما اگر شما به عنوان یک خانم حامله احساس می کنید که تورم بدنتان با سرعت بیشتری رو به افزایش است و یا نکته مشکوک و ناراحت کننده ای در مورد آن وجود دارد، بلافاصله با دکتر معالج خود تماس گرفته و از او در مورد کنترل سلامتی خودتان و فرزند داخل رحمتان کمک بخواهید.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها