امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. SSH
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. پنج شنبه, 14 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
از زماني كه باردار شده ام، چین و چروک هايي بر روي پوست صورتم ايجاد شده است. براي مبارزه با اين چین و چروک چه راهکارهاي بي خطري وجود دارد؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
چهار روش متداول و امن براي حل اين مشكل براي شما بازگو مي شود. شما بر اساس شرايط زندگي و بدني خود مي توانيد از اين روش ها استفاده كنيد:
1. استفاده از سرم¬های امن توسط زنان باردار: شما مي¬توانيد بسیاری از محصولات بهداشتی که برای از بین بردن چین و چروک پوست بدن زنان باردار در بازار موجود است، را استفاده کنید. با این حال، مشورت کردن با دکتر معالجتان را فراموش نكنيد.
2. در طي دوران بارداری، به دنبال CTM پوست خود به صورت روزمره باشد: پاکسازی پوست به صورت روزمره و استفاده از مرطوب¬کننده¬ها (CTM) کار معمولی است! مهم نیست كه شما در پایان روز چقدر خسته هستید، این کار به شما کمک خواهد کرد تا پوست صورت خود را از هر گونه کثیفی تمیز نموده و با استفاده دوباره از مرطوب¬کننده¬ها، تمام رطوبت از دست رفته آن را برگردانید.
3. استفاده از کرم¬های لایه¬بردار توسط زنان باردار در هنگام شب: استفاده از کرم¬های لایه¬بردار باعث باز شدن منافذ پوست شما می¬شود. اما فراموش نکنید كه اگر این لایه¬برداری در هنگام صبح انجام شود، می¬تواند سبب آسیب رسیدن به پوست شما گردد. پس، استفاده از کرم¬های لایه¬بردار حتما باید در شب و در هنگام خواب انجام گيرد. همچنين، شما بايد بعد از اين كار، پوست خود را به وسیله یک مرطوب¬کننده به صورت كامل پوشش دهید.
4. مصرف مواد غذایی مناسب توسط زنان باردار: مصرف غذاهایی که حاوی ویتامین C، E، آنتی اکسیدان¬ها، اسیدهای چرب امگا 3 و مواد معدنی هستند، برای سلامتی پوست مفید می¬باشند. در این میان، نباید نوشیدن مقدار زیادی آب را در طول شبانه¬روز فراموش کرد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها