امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. SSH
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. چهارشنبه, 13 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه به بيماري پسوریازیس مبتلا شده ام. آيا استفاده از كرم هاي مرطوب كننده، اين مشكل را حل مي كند؟ آيا نياز به معاينه پزشك متخصص زنان و زايمان دارم؟ لطفا سريع جواب دهيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
هنگامی که زنی حامله می¬شود، بدن او نیاز به دقت فوق¬العاده دارد، مخصوصا هنگامی که فرد به بیماری پسوریازیس مبتلا شود. جالب است بدانيد كه در اغلب موارد، بروز مشکل پسوریازیس در مادر حامله می¬تواند به جنین داخل رحم او هم آسیب برساند. از این رو، زنان مبتلا به بيماري پسوریازیس باید در طي دوران بارداری خود به صورت مرتب به دکتر متخصص زنان و زايمان مراجعه نموده و تا حد امکان از داروهای موضعی توصیه شده توسط پزشک معااج خود برای درمان اين بیماری استفاده کنند. البته، فراموش نکنید كه مرطوب کننده¬های خاصی هم در داروخانه¬ها برای درمان بيماري پسوریازیس در دسترس افراد مختلف وجود دارد. ولی در بیشتر موارد، دکتر متخصص زنان و زايمان ممکن است استفاده از وازلین را برای درمان بيماري پسوریازیس در زنان حامله توصیه کند!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها