امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. SSH
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. سه شنبه, 12 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
مهندس كامپيوتري هستم كه در شركتي كار مي كنم. اكنون باردار شده ام و درد شديد در ناحيه گردنم حس مي كنم. آيا كار كردن با كامپيوتر باعث بروز اين مشكل شده است؟ قبلا اين درد رو حس نمي كردم. چگونه با اين مشكل مقابله كنم؟ لطفا سريع جواب بدين.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
همان¬طور که می¬دانید هنگامی که زنی حامله می¬شود، بدن او با عدم تعادل هورمونی مواجه خواهد شد. بروز این حالت هم به نوبه خود باعث می¬شود تا میزان ترشح هورمون¬های مختلف ديگر در بدن مادر باردار دچار نوسانات شدیدی بشود، که اين شرايط هم تشديد شدن انواع علائم را به دنبال خواهد داشت. همچنین، با اضافه شدن مشکل وزن بالا به تغییرات هورمونی زنان در این وضعیت و تغییر شکل بدن اين افراد ممکن است بروز درد و ناراحتی در بدن زنان باردار تشديد شود. درد گردن نیز یکی از این علائم است!
همچنين، به عنوان یک زن حامله یادتان باشد که پایین نگه داشتن سر در طی دوران بارداری می¬تواند باعث بروز استرس در بدن شما شده و ناراحتی شديدي را در این ناحیه از بدنتان به وجود آورد. پس، اگر به عنوان يك خانم باردار مجبور هستید تا مدت طولانی بر روی كاغذهاي روي میز و یا یک صفحه نمایش خیره شوید، باید اطمینان حاصل کنید که وسیله مورد استفاده شما درست هم سطح چشمتان باشد، زیرا با نگاه کردن به پایین و یا بالاتر از سطح چشم، گردن شما را دچار درد و ناراحتی خواهد کرد. پس، به خاطر داشته باشيد كه تنظیم نمودن زاویه دیدتان مهم است، زیرا این کار از بروز درد در ناحیه گردن شما جلوگیری خواهد نمود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها