امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. SSH
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 11 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه به برفک واژنی مبتلا شده ام. دكتر کرم¬ ضد قارچ تجويز كرده است. در چه شرايطي و چگونه از اين دارو استفاده كنم تا تاثير بيشتري داشته باشد؟ لطفا طريقه استفاده از اين دارو را توضيح دهيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
اگر دکتر معالج شما در چنین شرایطی کرم ضد قارچ را براي درمان برفك موجود در بدنتان تجویز نمود، شما باید آن دارو را با قرار دادن در یک اپلیکاتور، به داخل مهبل (واژن) خود تزریق کنید. البته، از آن¬جايي كه دفعات مصرف این نوع کرم¬ها با اپلیکاتور متعدد است، بنابراین فرد باید در هنگام مصرف بیشتر مراقب باشد. علاوه بر اين موارد، اگر شما هم به عنوان يك خانم باردار از این نوع دارو برای اولین بار استفاده می¬کنید، باید به دستورالعمل¬های ضمیمه شده بر روی جعبه دقت کنید. فراموش نکنید كه بهترین موقعیت برای قرار دادن این کرم¬ها در داخل مهبل (واژن)، حالت نشسته و یا درازکش است. برای انجام این کار، فرد بهتر است پاهای خود را در حالت درازکش، خم کرده و زانو خود را از هم جدا کند. البته، به عنوان يك خانم جوان و بي¬تجربه به خاطر داشته باشيد كه مراقب بودن و آرام وارد کردن اپلیکاتور در داخل واژن زنان باردار از اهمیت خاصی برخوردار است. بعد از وارد کردن اپلیکاتور در داخل مهبل، می¬توان به راحتی و بدون احساس ناراحتی و یا هر نوع درد، کرم را به طور کامل در داخل مهبل خود قرار داد. در نهايت، لازم است بدانيد كه بیشتر پزشکان متخصص زنان و زايمان به بيماران خود توصیه می¬کنند كه این کار را در شب هنگام انجام دهند، زیرا این زمان به فرد باردار کمک خواهد کرد که دارو را در مهبل خود براي مدت بیشتری نگه داشته و آن را به طور کامل جذب بدنش كند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها