امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. SSH
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 11 بهمن 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
آيا انجام حرکات کششی ساده در طي زنان باردار زنان بي خطر است؟ اين حركات چه تاثيري بر عملكرد بدن اين افراد دارد؟ به عنوان يك خانم باردار چگونه اين حركات را در خانه و بدون مربي انجام دهم؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
فعال نگه داشتن بدن زنان در طي دوران بارداری کاری بسیار ساده است. در واقع، مي¬توان ادعا كرد كه به وجود آوردن اين شرايط نیازی به ابزارهای سنگین و ماشین¬آلات بزرگ ورزشی ندارد. پس، شما هم به عنوان يك خانم باردار به راحتی می¬توانید عضلات بدن خود را حتی در داخل خانه هم کشش بدهید. برای انجام این کار کافی است به حالت ایستاده قرار گرفته و در فواصل منظم، فقط بخش¬های خاصي از بدن خود را کشش دهید. نوعی از این حرکت ورزشی، کشش دادن دست¬ها به پشت سر می¬باشد. کشش دیگری که برای دوران بارداری زنان مناسب است، ایستادن بر روی انگشتان پا و کشش دادن عضلات گردن می¬باشد. در نهايت، به ياد داشته باشيد كه چرخش دادن سريع سر از یک طرف به طرف دیگر هم برای حفظ سلامت بدني زنان در طی دوران بارداری مفید است. در نهايت، يادتان باشد كه انجام منظم اين حركات در خانه، نه تنها براي سلامتي شما و فرزندتان بي ضرر است، بلكه برايتان فوايد زيادي هم دارد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها