امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. یکشنبه, 22 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم. اكنون وارد هفته چهارم از اين دوران شدم. لوزه هايم آبسه كرده است. براي درمانش چه كار كنم؟ لطفا زود جواب بدين.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
به زنان حامله توصیه می شود تا برای درمان گلودرد خود، بلافاصله بعد از مشاهده علائم درد حتما باید به پزشک مراجعه كنند، تا بعد از بررسی وضعیت بیمار و تشخیص نوع عفونت، دکتر بتواند با تجویز آنتی بیوتیک مناسب، او را درمان کند. ولی اگر در ناحیه گلوی زن حامله آبسه تشکیل شده باشد، دکتر با استفاده از یک آمپول و یا با ایجاد یک برش کوچک مقداری از مایع آبسه را برداشته و تحت آزمایش قرار می دهد. فراموش نکنید كه دکتر با استفاده از این روش، دارو مناسبي را برای درمان عفونت فرد بيمار تجویز خواهد نمود. از آنجا که در این روش، بعد از برداشتن نمونه عفونت، فرد بیمار ممکن است در خوردن غذا و نوشیدن مایعات کمی مشکل پیدا کند، دکتر معالج برای جلوگیری از بروز مشکل کم آبی در بدن او تزریق مایعات داخل وریدی را توصیه می کند.
در نهايت، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه این نکته مهم را فراموش نكنيد که اگر دکتر در طول روند درمان باز با رویداد عود کردن عفونت در لوزه مادر باردار مواجه شود، ممکن است عمل جراحی را برای برداشتن لوزه ها به بیمار خود توصیه کند، که این عمل جراحی با نام "جراحی لوزه" شناخته می شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها