امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. سیما مامان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, 27 آبان 1394
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
یه صبحونه برا مدرسه بچه چی به نظرتون خوبه؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
سلام سیما جان من این ساندویجو به خیلیا پیشنهاد دادم هم سادس هم خوشمزه ، اکثر بچه ها هم دوسش دارن اسمش نان تخمرغیه
یه نون تست بردار و از وسطش یه دایره جدا کن،کف تابه را کمی با کره چرب کن ، نون تست رو بذار توش و یه تتم مرغ رو به هم بزن و بریز وسط نون که جدا کرده بودی خالی بود تا پرشه.وقتی تخم مرغ خودشو گرفت اون طرفشو برگردون تا اونورشم طلائی بشه ، بعد با چند تا گوجه فرنگی تزئینش کن
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
صبحانه های دو دقیقه ای
اسموتی پرتقال و موز – آب پرتقال، ماست کم چرب و موز را با هم مخلوط کنید تا مایعی غلیظ و نرم به دست بیاید. این اسموتی سرشار از ویتامین، کلسیم و مواد معدنی است. حتی می توانید زنجبیل نیز به این مخلوط اضافه کنید. البته باید ببینید فرزندتان طعم قوی زنجبیل را دوست دارد یا خیر. البته به توصیه پزشکان، کودکان نباید بیش از نصف لیوان آب میوه در طول روز میل کنند.
پوره میوه. باور کنید یا خیر محققان در مقایسه مواد غذایی مفید میوه ها به این نتیجه رسیده اند که کیوی بیشتر از همه میوه های دیگر ماده غذایی مفید در خود دارد. کیوی را پوست بگیرید و همراه موز، آب سیب و تمشک در مخلوط کن بریزید.
سالاد میوه. میوه های فیبردار را درون کاسه ای خرد کنید و روی آن کمی ماست بریزید تا علاوه بر مواد معدنی، کلسیم و پروتئین نیز به بدن کودک برسد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها