امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. چهارشنبه, 18 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم. من مغازه فروش انواع آفت كش ها و سموم را دارم. اين از يك طرف، از طرف ديگه هم تو يه باغ بزرگ زندگي مي كنيم. چگونه می توانم از خطرات سر و كار داشتن با آفت كش ها در دوران بارداری خود در امان باشم؟ سلامت فرزندم برايم مهم است.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
برای در امان ماندن از خطرات آفت کش ها، زنان حامله باید سعی کنند هر چیزی که به صورت خام و یا پخته شده مصرف می کنند، را با دقت زيادي بشویند. همچنین، این افراد باید همیشه دستان خود را پس از آمدن از بیرون و یا تماس با هر نوع آفت کش یا ظروف محتوی آفت کش ها خوب بشویند. علاوه بر اين موارد، اگر به عنوان يك خانم باردار گمان می کنيد منطقه ای که در آن ساکن هستند، آلوده به انواع آفت کش ها است، فورا محل زندگي خود را تخلیه نموده و به محله امنی بروند. در مواردی هم که استفاده از آفت کش الزامی است، زنان باردار باید همه وسایل موجود در خانه و تمام ظروف و مواد غذایی مصرفي خود را از منطقه تعیین شده دور کنند و یا روی همه چیز را برای چند ساعت با یک روکش بپوشانند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها