امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. چهارشنبه, 18 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم كه از پماهاي لكه بر و كرم ضد آفتاب استفاده مي كنم. آيا اين داروها براي فرزندم مضر است؟ يا مي توانم با خيال راحت از آن ها استفاده كنم؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
به کار بردن موضعی پمادهای کلیندامایسین و اریترومایسین توسط زنان باردار برای از بین بردن اثرات آکنه و تراتوژنیک پوست هیچ تاثیری بر سلامت جنین داخل رحم اين افراد ندارد. بنابراین، مصرف این ماده شیمیایی توسط زنان باردار هیچ گونه تهدیدی برای نوزاد متولد نشده آن ها محسوب نمی شود. همچنين، فراموش نکنید كه سدیم، کلسیم و پتاسیم هیدروکسید موجود در داروهای مختلف پوستی و کرم های مو برای زنان باردار بی ضرر هستند. علاوه بر اين موارد، لازم است بدانید که مصرف کرم های ضد آفتاب برای محافظت از پوست زنان باردار در برابر اشعه های مضر UV بسیار مفید بوده و کمک زیادی به جلوگیری از بروز ملاسما در پوست بدن زنان در طی دوران بارداری خواهد کرد. از این رو، اکثریت کاشناسان و متخصصین پوست فکر می کنند که زنان حامه می توانند از لوازم آرایشی معتبر که بدون مواد شیمیایی خطرناک و سمی هستند، به منظور تامین سلامت کودک متولد نشده خود استفاده کنند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها