امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. چهارشنبه, 18 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله و كارمند بانك هستم. اكنون باردار شدم. مي خواستم بدانم كه چه كارهايي انجام دهم تا از سلامت فرزندم در محل كار مطمئن شوم؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
1. در مرحله اول، به عنوان یک زن حامله یادتان باشد كه اگر مجبور هستید در محل کار خود برای ساعت های طولانی در یک جا بنشینید، این وضعيت اصلا مناسب شما و فرزندتان نخواهد بود، حتی اگر در جلسه مهم باشید می توانید برای چند دقیقه از جای خود بلند شده و با عذرخواهی، کمی در همان محل راه بروید. سپس، دوباره به جلسه پیوسته و کار خود را ادامه دهید.
2. همراه داشتن برخی مواد غذایی مفید و مغذی در محل کار برای همه زنان حامله الزامی است. البته، این افراد می توانند فقط یک نوع ماده غذایی مانند سیب، کلوچه و یا آب میوه را به همراه داشته باشند.
3. در صورت امکان، در ساعات مصرف ناهار از یک چرت 15 دقیقه ای استفاده کنید، تا قدرت از دست رفته بدن خود را به دست بیاورید. همچنين، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه به خاطر داشته باشيد كه اگر برایتان امکان دارد، در ساعات صرف ناهار می توانید به یک پیاده روی کوتاه مدت هم بروید.
4. گوش دادن به موسیقی آرام در طی روز و در هنگام کار در اداره نیز می تواند با استرس موجود در بدن زنان باردار مبارزه کرده و احساس آرامش بیشتری به خود اين مادران و جنين داخل رحمشان بدهد.
5. هرگز هنگام استفاده از پله هاي محل كار خود در طي دوران بارداری، از تلفن همراه استفاده نکنید.
6. اگر مجبور هستید در محیط های مرطوب و لغزنده حرکت کنید، به آرامی و به طور پیوسته راه بروید، تا با جلوگیری از لغزیدن، مراقب سلامت خود و جنین داخل رحمتان باشید.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها