امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. چهارشنبه, 18 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام. شش ماهه باردار هستم. دكتر به من گفت كه در فصل زمستان آجيل بيشتر بخورم. خوردن آجيل چه تاثيري بر سلامتي من و جنين دارد؟ لطفا سريع جواب بدين.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
هنگامی که در فصل زمستان، هوا سرد شود و زنان حامله مجبور باشند مدت زیادی را در خارج از منزل خود بگذرانند، ممکن است همراه داشتن یک وعده غذایی گرم و تند را آرزو كنند. ولی، فراموش نکنید كه در طول دوران بارداری، مصرف تنقلات و مواد غذایی تند می تواند زنان باردار و جنين داخل رحم اين افراد را دچار مشکل کند. به همین دلیل، پزشكان متخصص زنان و زايمان توصيه مي كنند كه زنان باردار به جای این نوع مواد غذایی از سبزیجات که به شکل سوپ داغ تهیه شده است، لذت ببرید. نوشیدن جرعه جرعه یک فنجان چای گیاهی هم در چنین شرایطی ایده بسیار خوبی برای گرم ماندن زنان باردار در فصل زمستان است. علاوه بر اين موارد، شما به عنوان يك خانم باردار می توانید آجیل را در این فصل سرد سال مصرف کنید، زیرا خوردن یک وعده غذایی متعادل در دوران بارداری بهترین راه برای افزایش قدرت ایمنی بدن زنان باردار و جلوگیری از مبتلا شدن اين افراد به بیماری های شایع فصل زمستان است.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها