امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. دوشنبه, 16 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار و شاغل هستم. بعضي وقتا سر كار واقعا حالم مناسب نيست. آيا درست است كه در اين وضعيت با همكارانم صحبت كنم؟ از آن ها كمك بگيرم؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
اگر شما توانستید تا پایان دوران بارداری، حرفه خود را انجام بدهید، نیاز به تقدیر کردن دارید. اما، يادتان باشد كه در چنین شرایطی، لازم نیست اعضای اداره و یا رئیس از شما حمایت کند، زیرا اگر زن حامله اي با حفظ سلامت بدن خود و با داشتن حالت تهوع و یا ویار صبحگاهی بتواند کار خود به درستی انجام دهد، بسیار خوش شانس بوده و می تواند با اطمینان کامل، پاسخگوی همه کارهای ادرای و راضی نگه داشتن همکاران و رئیس خود باشد. البته، در كشور ما، رئیس ادارت در شرایط اضطراری وضعيت بدني زنان باردار را درک کرده و با آن ها همکاری می کنند! بنابراین، يادتان باشد كه اگر به عنوان یک زن حامله در محل کار خود با مشکل نداشتن خواب کافی و یا هوس مصرف مواد غذایی خاص مانند میلک شیک شکلات روبرو شدید، باید نیاز بدن خود را تامین نمایید. اگر خودتان هم به تنهایی قادر نیستید تمام این نیازها را برآورده کنید، می توانید مشکل خود را با همکاران به اشتراک گذاشته و از آن ها کمک بخواهید. در نهایت، به خاطر بسپاريد كه زنان حامله خودشان باید خودشان تشخیص دهند که آیا نیاز به متوقف کردن کار در ادامه دوران بارداری دارند و یا نه.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها