امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.

  1. مهمان
  2. Sherlock Holmes
  3. قبل از بارداری
  4. شنبه, 14 اسفند 1395
  5.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله هستم. كارمند بانك هستم و معمولا تا عصر سر كارم. اكنون قصد بارداري دارم. آيا كار كردن چندين ساعته برايم ضرري دارد؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
اگر کار شما در محیط بیرون از خانه به گونه ای است که باید قدرت بدنی و فیزیکی بیش از حدی را صرف آن بکنید، یا در هنگام کار، از مواد شیمیایی و یا مواد سمی استفاده مي كنيد و یا این که انجام کارهاي شما نیاز به ایستادن طولانی مدت و در تمام طول روز دارد، اين كار براي شما خطرناک بوده و ممکن اثرات بدی بر روی سلامت خود شما و جنین داخل رحمتان بگذارد. بنابراین، به خاطر داشته باشيد كه اگر کار شما در رده هر یک از کارهای بالا قرار دارد، بهتر است در طی نه ماه دوران حاملگی خود آن را رها کرده و در منزل استراحت کنید، تا بتوانید از اين دوران حساس خود لذت ببرید. اما، اگر پزشک متخصص زنان و زايمان در طول معاینه شما، مورد عجیب و یا مشکل جدی را تشخیص نداده باشد، بدانید كه کار کردن شما بی خطر است. در واقع، در شرایط خطرناك، خود دکترهاي متخصص زنان و زايمان به بیماران خود توصیه می کنند كه اگر با عارضه جدی روبرو هستند و به استراحت در بستر و داشتن زندگی بدون استرس نیاز دارند، کار کردن خود را متوقف کرده و در منزل استراحت کنند. با این حال، اگر زن بارداري در حین کار کردن در بیرون از منزل با عارضه جدی روبرو نشود، یکی از خوش شانس ترین افراد بوده و می تواند در تمام طول دوران بارداری خود کار کرده و از شغل خود همراه با گذراندن دوران حاملگی لذت ببرد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها