امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.


8 راه خیلی ساده برای پسردار شدن تضمینی

boy6

داشتن یک مرد عنکبوتی کوچک در خانه که همیشه مدافع مادرش باشد آرزوی بسیاری از خانم هاست که میتواند به راحتی محقق شود، پسردار شدن تضمینی والدین با رعایت اصول و قواعدی ممکن میشود، با پیشرفت علم هیچ کار غیرممکنی وجود ندارد و شما میتوانید به راحتی به آرزوهایتان برسید، پس با ما همراه باشید تا شما را در این راه یاری کنیم...

1.پوزیشن نزدیکی تضمینی برای پسردار شدن

به گفته دکتر شتلز، برخی از مواضع جنسی باعث نفوذ عمیق اسپرم به داخل رحم زنان می شود. در این مورد، شتلز ادعا می کند که خانم ها باید برای افزایش احتمال بارداری یک جنین پسر، از مواضعی برای نفوذ عمیق اسپرم به داخل رحم خود استفاده کنند. بنابراین، به عنوان خانمی که قصد به دنیا آوردن پسری را دارید، به یاد داشته باشید که نفوذ عمیق اسپرم شانس شما را در داشتن فرزند پسر افزایش می دهد، چون در این حالت، اسپرم با فاصله زمانی کمی خود را به تخمک رسانده و آن را بارور می کند. به دلیل این که کروموزوم Y که تعیین کننده جنسیت پسر در دوران بارداری است، ضعیف بوده و طول عمر کوتاه تری دارد، نفوذ عمیق کروموزوم Y باعث می شود تا خود را قبل از مرگ خاموش، به راحتی به تخمک برساند و آن را بارور سازد.

2.دانستن زمان دقیق تخمک گذاری راهی تضمینی برای پسردار شدن

با دانستن فاز دقیق تخمک گذاری در بدن خود، به حقیقت پیوستن رویای داشتن نوزاد پسر را خیلی آسان تر خواهید کرد. بنابراین، اگر شما و همسرتان به عنوان یک زوج جوان مشتاق داشتن یک نوزاد پسر هستید، انجام رابطه جنسی را حتما در زمان اوج تخمک گذاری خود انجام دهید.
علاوه بر این موارد، به خاطر داشته باشید که برای تحقق این رویاها، بهتر است زمان مقاربت شما و همسرتان بیست وچهار ساعت بعد از عمل تخمک گذاری در بدنتان باشد، نه قبل از آن. در واقع، به یاد داشته باشید که در مدت تخمک گذاری، مخاط دهانه رحم زنان حالت خاصی به خود گرفته و لغزنده تر می شود. به همین دلیل، در این دوران، مخاط دهانه رحم زنان حالت اسیدی خود را از دست می دهد. در نتیجه، اسپرم به آسانی خود را به تخمک رسانده و آن را بارور می کند.
برای این منظور، به یاد داشته باشید که یکی از موثرترین راه ها برای تعیین زمان تخمک گذاری در بدن زنان، استفاده از کیت های تست تخمک گذاری است که در فروشگاه و داروخانه ها به راحتی در دسترس هر خانمی است. استفاده از این نوع کیت ها فاز دقیق تخمک گذاری در بدن زنان را تعیین نموده و خانم ها را آگاه می کند. شما میتوانید با استفاده از روشهایی که در 5 روش تعیین روز دقیق تخمک گذاری بیان شده ، روز دقیق تخمک گذاری خود را محاسبه کنید.

3. رسیدن به حالت ارگاسم در رابطه جنسی و افزایش شانس پسردار شدن

رسیدن به اوج لذت جنسی برای خانم ها، نکته حیاتی و طبیعی دیگری است که در ایجاد محیط قلیایی در بدن زنان، بسیار موثر خواهد بود. به همین دلیل،رسیدن به اوج لذت جنسی در زنان، به پسردار شدن آنها نیز کمک زیادی می کند.

4. افزایش میزان حالت قلیایی رحم برای پسردار شدن تضمینی:

در این که کروموزوم Y تعیین کننده جنسیت پسر در دوران بارداری است، شکی نیست! اما زنده ماندن آن در محیط اسیدی و خصمانه واژن کار بسیار دشواری است. با افزایش میزان حالت قلیایی واژن، شما می توانید شانس پسر شدن جنین خود را در دوران باروری بالا ببرید. یادتان باشد که به عنوان یک خانم می توانید میزان حالت قلیایی رحم خود را با تغییر در رژیم غذایی خود و مصرف غذاهایی که حاوی سطح بالایی از سدیم و پتاسیم هستند، افزایش دهید. برای تست میزان قلیایی بودن رحم خود، شما باید سطح PH رحم خود را به طور منظم و با استفاده از نوار تست، نظارت کرده و کنترل نمایید.

 

5.یکی از راههای تضمینی پسردار شدن، پوشییدن لباس راحت توسط پدر است

این یک واقعیت است که لباس های زیر تنگ و چسبانی که بیشتر مردان آن ها را می پوشند، تا حد زیادی میزان تولید اسپرم در بدن این مردان را تحت تاثیر قرار می دهد. پس، به عنوان زوجی که قصد پسردار شدن دارید، به یاد داشته باشید که اگر مردی از لباس های زیر تنگ و ناراحت کننده استفاده کند، میزان اسپرم تولید شده در بدن او تنزل پیدا کرده و نرخ باروری هم در بدنش کاهش می یابد، که خود مانع بزرگی برای باروری است. در نهایت، یادتان باشد که پوشیدن لباس های زیر گشاد و راحت برای مردان، در حفظ شرایط مساعد و خنک نگه داشتن بدن آن ها، در باروری این مردان و افزایش شانس پسردار شدن آن ها بسیار حائز اهمیت است.

6. استفاده از رژیم غذایی مناسب برای پسردار شدن:

اگر شما هم مانند بسیاری از زوج های جوان، خواستار پسردار شدن هستید، نیاز به هزینه کردن وقت بیشتر و تاکید زیاد بر روی برنامه درست غذای روزانه خود دارید. در واقع، شما باید سعی کنید که به منظور کاهش سطح اسیدی بدن خود بر نوع مواد غذایی مصرفی روزانه دقت زیادی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که اگر سطح اسیدی بدن مادر در روزهای آغازین دوران بارداری او بیش از حد نرمال شود، کرموزومی که تعیین کننده جنسیت پسر است نمی تواند برای مدت زمان طولانی در بدن او زنده بماند. بنابراین، اگر می خواهید که فرزندتان در آینده پسر باشد، شما هم باید بیشتر از غذاهایی با طعم تند و مرکبات استفاده کنید. علاوه بر این موارد، نباید خوردن غذاهای لبنی مانند پنیر، شیر و ماست را فراموش کنید. همچنین، شما باید سعی کنید که از مواد غذایی حاوی درصد بالاتری از پتاسیم استفاده کنید که این غذاها عبارتند از: سیب زمینی، موز، اسفناج و کلم بروکلی.
نتایج گزارشات اخیر محققان نشان داده است که مصرف مکمل های روغن پامچال شب، شانس افراد را در داشتن نوزاد پسر افزایش می دهد.
مطلب کامل ترین رژیم غذایی تضمینی برای پسردار شدن میتواند به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی کند.

7.کاهش عادات غلط توسط پدر برای پسردار شدن تضمینی

همان طور که می دانید در روش شتلز مرد نیاز دارد تا اقداماتی را برای افزایش تعداد اسپرم های خود انجام دهد. در واقع، ادعا می شود که با این روش می توان شانس خود را برای پسردار شدن در آینده بالا برد. همچنین، فرد مذکور باید عادت خود را در مورد نوشیدن مواد الکلی و سیگار کشیدن ترک کند، چون این عادات غلط، تا حد زیادی میزان تولید اسپرم در بدن مردان را کاهش خواهد داد. علاوه بر این موارد، به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، به خاطر داشته باشید که محدود کردن استعمال مواد مخدر مانند ماری جوانا و یا قرص های اکستازی نیز یکی دیگر از روش های افزایش تعداد اسپرم در مردان به شمار می رود، چون مصرف کوکائین و مواد مخدر دیگر ترشح طبیعی اسپرم ها را در بدن هر مردی مختل کرده و مانع بارور نمودن تخمک در بدن همسرش خواهد شد. در نهایت، به خاطر داشته باشید که اگر فردی مشتاق پسردار شدن باشد، باید از مصرف برخی داروهای شیمیایی مانند داروهای شیمی درمانی جلوگیری نماید، چون مصرف این نوع داروها می تواند مردان را به طور دائم نابارور کند.

8. برای پسردار شدن خانم ها نمک بخورند

خانم‌هایی که خواهان پسردار شدن هستند، باید در اول و آخر غذا‌ها نمک خوراکی (پودر سنگ نمک یا نمک دریا) مصرف کنند و توجه داشته باشند که نباید در شبانه‌روز بیشتر از ۴ گرم نمک بخورند. البته کسانی که مشکل فشارخون دارند باید از این کار اجتناب کنند.

ترفندهای مختلف سرگرم کننده برای تعیین جنسیت پسر:

1. ترفند حلقه عروسی برای تعیین جنسیت جنین:

برای انجام این ترفند، مادر باردار باید رشته ای نخ طولانی را به حلقه ازدواج خود بسته و سپس، آن را به صورت معلق بر روی شکم خود آویزان کرده و ضربه هایی به آن وارد کند. اگر حلقه در یک محیط دایره ای حرکت کند، نشان می دهد که جنین داخل رحم او یک نوزاد پسر است.

2. روش کلید رمز برای نشان دادن پسر بودن جنین:

در این ترفند ، به مادر باردار گفته می شود تا کلیدهای قرار داده شده در مقابل خود را یکی یکی انتخاب کند. با توجه به باورهای سنتی و قدیمی، اگر پایان گرفتن انتخاب این کلیدها طولانی شود، جنین داخل رحم مادر پسر است. این در حالی است که اگر دور انتخابی کلیدها زود به پایان برسد، جنین داخل رحم مادر، یک نوزاد دختر خواهد بود.

3. استفاده از تقویم قمری چینی برای تعیین جنسیت جنین :

تقویم تولد چینی که بیش از 700 سال پیش اختراع شده است، در تعیین جنسیت جنین داخل رحم مادر باردار کمک زیادی به او خواهد نمود. در این روش، نمودار تعیین جنسیت جنین را با استفاده از تاریخ دقیق سال و ماه تولد مادر انجام می دهد.
امروزه، اکثر زوج ها میل دارند که جنس فرزندشان پسر باشد، به ویژه اگر قبلا برای پدر و مادر افتخار داشتن یک شاهزاده خانم شیرین و دوست داشتنی نصیب شده باشد. در نهایت، شما هم مانند بسیاری از زوج های جوان می توانید با استفاده از راهنمایی ها و ایده های موثری که در این مقاله بیان شد، شانس خود را برای داشتن فرزند پسر به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

 

نظر (69)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

من از22 تا بیست هفتم پریودشدم 6روزازپریدیم گذشته میخام باردارشم احتمال پسردارشدن هست معرفز کنید تورخدا خیلی دوست دارم بچه اولم پسرباشه

This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام خدمت هم ميهنان عزيزم و آرزوى خوشبختى و سلامتى براتون بايد بگم كه آدم اول بايد از خداوند بزرگ و بخشنده خاستشو بخاد و با عقيده و اخلاص كامل حاجت بخاي شك نكنيد به خاستتون ميرسيد ، در درجه دوم تغذيه و قليايي بودن رحم هم مؤثر هستش ، ايشالله...

با سلام خدمت هم ميهنان عزيزم و آرزوى خوشبختى و سلامتى براتون بايد بگم كه آدم اول بايد از خداوند بزرگ و بخشنده خاستشو بخاد و با عقيده و اخلاص كامل حاجت بخاي شك نكنيد به خاستتون ميرسيد ، در درجه دوم تغذيه و قليايي بودن رحم هم مؤثر هستش ، ايشالله همه ب خاستشون برسن، آمين✋️

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

خدایا خودت کمک کن به همه پسر بده به من هم پسر بده تورا خدا مرا دعاکنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من ی دختردارم برای پسردارشدن تلاش میکنم سنم ۳۶ سالمه راهنمایی کنیدلطفا

This comment was minimized by the moderator on the site

خسته نباشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرسی از سایت خوبتون،برای بچه دار شدن ایا میزان جهش منی اقایون هم مهمه؟الان یه هفته ست اقدام میکنیم ولی هنوز باردار نشدم،جهش منی همسرم حدود 5سانت

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
خیر ، حساسیتی رو این موضوع نداشته باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.من ۳تا دختر ۳قلو دارم میخام بچه بعدیم پسر باشه میتونی راهنماییم کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ایا مصرف قرص متفورمین در دختردارشدن تاثیر داره

This comment was minimized by the moderator on the site

من دوتا دختر دارم آرزو دارم یک پسر قرص ماهی خدا به من هم بده ولی برای نزدیکی استرس دارم راه حلی چیه!؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

من دوتا دختر 8ساله و4ساله دارم دوتاشون هم سزارینین سنم هم 34سالمه دوست دارم صاحب یه پسر بشم ولی نمیدونم باید چگونه اقدام کنم امروز هم اولین روز پریودیمه لطفا راهنماییم کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

استرس نداشته باش فقط بخدا توکل کن در ذهن خود به یک پسر خوشکل ب
فکر کن

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من این ماه عادت ماهیانم ۲۳ روزه بوده هرماه ۳ روز جلو میندازم و دوره عادتم ۵ روزست قصد بارداری دارم دوست دارم پسردار بشم میشه دقیق برام بگید روز تخمک گذاریم کی هست خیلی ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

عزیزم توگوگل بزن تعیین تخمک گذاری آخربن پریودتو میدی خودش زمانشو بهت میگه

This comment was minimized by the moderator on the site

ًسلام
كيت تخمك گذاري واقعا دقيق؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
تا حدی بله
ولی میتونه اشتباه هم بشه ..

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ببخشید من دوتا دختر دارم دوست دارم بچه بعدیم پسر باشه الان باید چه کاری انجام بدم قبل از بارداری

This comment was minimized by the moderator on the site

روز پریودی من ماه قبل دوم بود پس اوج تخمک گذاریم چندم میشه؟
:

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
عموما چهارده روز قبل از پریود بعدی تخمک گذاری انجام میشه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام برای پسر دار شدن قبل از پربود نزدیکی کنیم یا بعداز پریود

This comment was minimized by the moderator on the site

باید چهارده روز قبل ازپریودی ماه بعدیتون نزدیکی کنید اوج تخمکذاری

This comment was minimized by the moderator on the site

در روز تخمک گذای، با استفاده از کیت تخمک گذاری راحت میتونین روزشو مشخص کنین

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من الان ۲ ماهه اقدام ب بارداری کردم اماهنوز حامله نشدم دلم پسر میخواد باید چیکار

کنم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام،36 سالمه،فرزند اولم دختره،دوس دارم فرزند دومم پسر باشه سیکل پریودیم هم30 و31روزست،ازتون مشاوره میخاستم.درضمن همسرم چطوری میتونه تاثیر گذار باشه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
حداقل سه ماه قبل از اقدام هر دو غذاهای گرم مزاج مصرف کنید و نزدیکی در روز تخمک گذاری انجام بشه

This comment was minimized by the moderator on the site

یعنی این سه روز،روز تخمک گذاریم هستش؟روز دقیق تخمک گذاریمو از کجا باید بدونم.از کیتم استفاده میکنم.از روز 12 پریودیم تا الان دوتا خط میفته

This comment was minimized by the moderator on the site

شما طبق گفته پزشکتون روزهای 16-17-18 نزدیکی داشته باشین.

This comment was minimized by the moderator on the site

ببخشید من یه فرزند دختر دارم دوست دارم بچه ی بعدیم پسر باشه.سه ماه تقریبا تغذیه رو رعایت کردم..سومین ماه روز 13 پریودیم رفتم پیش دکتر بعد از سونو بهم گفت فولیکول فعلا 14 هستش فک کنم منظورشون این بود که اون روز تخمک گذاری نداشتم.گفت روز 16،17،18...

ببخشید من یه فرزند دختر دارم دوست دارم بچه ی بعدیم پسر باشه.سه ماه تقریبا تغذیه رو رعایت کردم..سومین ماه روز 13 پریودیم رفتم پیش دکتر بعد از سونو بهم گفت فولیکول فعلا 14 هستش فک کنم منظورشون این بود که اون روز تخمک گذاری نداشتم.گفت روز 16،17،18 نزدیکی کنید

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.من ۳۲سالمه .میخام دختر دار بشم..۴ماهه رژیم رعایت کردم.الان دکترم بمن قرص متفورمین داده .هر روز یکی بعد ناهار بخورم..و امپول ب کمپلکس.ب۶ ب۱۲ هم داده خودم با همسرم بزنم..استرس دارم که مشکلی واسم پیش نیاد

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلامت باشین

This comment was minimized by the moderator on the site

خدا خیرتون بده

This comment was minimized by the moderator on the site

سلامت باشین

بارگذاری بیشتر ...

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location