قصه های مادربزرگ ها درباره تعیین جنسیت جنین

قصه های مادربزرگ ها درباره تعیین جنسیت جنین

ما تا به حال داستان های قدیمی زیادی را در مورد تعیین جنسیت جنین در طی دوران بارداری، از زنان کهنسال و باتجربه شنیده ایم، که در ادامه این مقاله نگاهی اجمالی به آن ها خواهیم پرداخت:

1.  تست حلقه و تعیین جنسیت جنین در دوران بارداری:

یک تئوری قدیمی نشان می دهد که گره زدن یک حلقه به نخ بلند و گرفتن آن بر روی معده زن حامله می تواند در تعیین جنسیت جنین موثر باشد. به این صورت که اگر حلقه در یک جهت و به صورت دایره وار بر روی شکم زن حامله بچرخد، نشانه ای از وجود یک جنین دختر در شکم مادر باردار است.

2. زشت شدن مادر باردار نشان وجود جنین دختر :

در افسانه های قدیمی آمده است که زن حامله، در هنگام حمل یک نوزاد دختر در رحم خود، تمام زیبایی های صورت و بدن خود را از دست می دهد. بنابراین، اگر شما هم به عنوان یک مادر حامله در طی دوران بارداری خود متوجه ظهور آکنه ها و لکه های زیادی بر روی پوست صورت و بدن خود شدید، که شما را زشت جلوه می دهد، بدانید که یک شاهزاده خانم کوچک را در آینده نزدیک به دنیا خواهید آورد. از سوی دیگر، به خاطر داشته باشید که خشک و سرد شدن پاهای مادران با آغاز دوران بارداری آن ها، نشانه هایی از وجود جنین پسر در رحم این مادران است.

3. استفاده از تقویم چینی ها برای تعیین جنسیت جنین:

استفاده از تقویم چینی یکی از اساسی ترین روش های تعیین جنسیت جنین در دوران بارداری مادر به شمار می رود. بنابراین، به خاطر داشته باشید که شما می توانید با نظارت دقیق بر سن خود و ماه زایمان فرزندتان جنسیت جنینتان را تشخیص دهید. جالب است بدانید که در این روش، تأکید زیادی بر سن و سال دقیق مادر حامله می شود. اگر هر دو عدد زوج و یا فرد باشد، نشان دهنده دختر بودن جنین داخل رحم مادر باردار است. اما اگر یکی از این اعداد فرد و دیگری زوج باشد، نشان از وجود نوزاد پسر در داخل رحم مادرش دارد.

4. ایجاد شدن یک خط سیاه از سمت شکم به طرف مغز مادر:

جالب است بدانید که با آغاز دوران بارداری به نظر می رسد که یک خط تیره و سیاه از سمت شکم مادر باردار برآمده و به سوی مغز ارسال شده است. توجه نمودن به مسیر این خط نشان می دهد که مادر باردار، در حال حاضر یک نوزاد پسر و یا یک دختر را حامله است. با توجه به اعتقاد باستانی و قدیمی مردم، اگر این خط به سمت بالای ناف کشش پیدا کرده باشد، مادر باردار در حال حمل یک نوزاد پسر است. این در حالی است که اگر این خط در زیر ناف مادر حامله تمام شده باشد، نشان از وجود یک دختر در داخل رحم مادر است.

آیا می توان با انجام تست جنسیت در دوران بارداری، جنسیت جنین خود را تعیین نمود؟

اکثر پدر و مادران جوان بسیار کنجکاو هستند تا قبل از به دنیا آمدن نوزادشان، جنسیت او را بدانند تا بتوانند شروع به خرید لوازم ضروری نوزاد خود نموده و نام نیکی هم برای او انتخاب کنند. همچنین، بسیاری از پدران و مادران دوست دارند که اتاق نوزاد خود را مطابق با جنسیت او تزئین نمایند. با دانستن جنسیت جنین در دوران بارداری، والدین می توانند چنین وظایفی را به راحتی انجام دهند. به خاطر چنین مسائلی است که بسیاری از والدین، با آغاز دوران بارداری، تست حاملگی برای تعیین جنسیت جنین خود را انجام می دهند تا بدانند آیا نوزاد آن ها یک دختر است و یا اینکه باید وسایل یک پسر کوچک را برای به دنیا آمدن او فراهم کنند.
به منظور انجام تست تعیین جنسیت جنین، شما می توانید کیت های تست بارداری جنسیتی را از داروخانه ها بخرید. این کیت ها شامل نوارهای تستی هستند که شما با قرار دادن آن ها در ادرار خود جنسیت جنین متولد نشده خود را تعیین خواهید کرد. هر چند ادعا می شود که دقت این کیت ها 90 درصد است، اما نمی توان تنها به به دقت صد درصد آن ها برای تعیین جنسیت جنین اکتفا نمود.
امروزه، بسیاری از خانم ها، از این نوع کیت های آزمایشی برای تعیین جنسیت جنین داخل رحم خود استفاده می کنند، اما بهتر است برای تعیین دقیق جواب این سوال، تمام آزمایش های پزشکی مانند سونوگرافی را جمع آوری نموده و بر اساس آن ها جنسیت جنین داخل رحم خود را تعیین نمایید. جالب است بدانید که دولت آمریکا مراکز خصوصی معتبری را برای تعیین جنسیت جنین قبل از تولد او فراهم نموده است، تا مادران باردار بتوانند از جنسیت نوزاد خود به راحتی و با اطمینان کامل آگاه شوند.

13 علامت جالب پسر بودن جنسیت جنین 

 

نظر (10)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

من تازه وارد اين سايت شدم. من ايران نيستم و دكترا ب هيچ عنوان اينجا كمك ب اون صورت نميكنن. و ١ سال و خورده اي حامله شدم. و امادگي برا بچه نداشتم. و وقتي ٨ هفتم بود كورتاژ كردم. و ناخواسته ١ سال بعدش دوباره حامله شدم و وقتي ٦ هفتم بود خودش افتاد و...

من تازه وارد اين سايت شدم. من ايران نيستم و دكترا ب هيچ عنوان اينجا كمك ب اون صورت نميكنن. و ١ سال و خورده اي حامله شدم. و امادگي برا بچه نداشتم. و وقتي ٨ هفتم بود كورتاژ كردم. و ناخواسته ١ سال بعدش دوباره حامله شدم و وقتي ٦ هفتم بود خودش افتاد و دكتر گفت لقاح كامل انجام نشده بود ولي متوجه نميشم يعني چي. و من ١ ماه پيش مرتب رابطه دارم با همسرم چون ميخوام باردار بشم و تمام علايم را دارم شكمم خيلي ورم كرده سينه هام بزرگ و حساس شده. و امروز ٤ روز مونده ب پريوديم من خون ريزي داشتم. و دل درد و بي بي چك ك ميزنم منفي هس. ميخواستم بفهمم جريان چيه؟؟ تو رو خدا بگيد. ايا حاملم يا بايد صبر كنم. البته چند روز خيلي استرس داشتم و ترس بهم وارد شده. امكان داره سقط شده باشه

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
شما چهار روز مونده به زمان اصلی پریودتون، خونریزی داشتین و این میتونه همون پریود باشه که فقط چهار روز زودتر اتفاق افتاده و کاملا طبیعیه، بی بی چک هم که منفیه، برای باردار شدن کیت تخمک گذاری بگیرید یا سیزده یا چهارده روز بعد از اتمام پریود یک...

سلام
شما چهار روز مونده به زمان اصلی پریودتون، خونریزی داشتین و این میتونه همون پریود باشه که فقط چهار روز زودتر اتفاق افتاده و کاملا طبیعیه، بی بی چک هم که منفیه، برای باردار شدن کیت تخمک گذاری بگیرید یا سیزده یا چهارده روز بعد از اتمام پریود یک شب در میان نزدیکی داشته باشین.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

ميشه راهنمايي كنيد

This comment was minimized by the moderator on the site

نشانه های من هیچ کدوم ازاین موارد رونداره
چیکار کنم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
صبر کنید تا هفته 16 سونوگرافی بهتون دقیقشو بگه.

This comment was minimized by the moderator on the site

انشاالله درسته امتحان کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من سینه سمت راست از چپ بزرگتره یعنی جنین من دختره یا پسر

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
همه موارد گفته شده فقط از روی تجربیات خانوم هاست و دقیق نیست، تا روز تعیین جنسیت صبور باشید.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید , آیا این موارد برای تعیین جنسیت واقعیت داره ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم , در زمان های قدیم مادربزگامون اینطوری جنسیت رو تشخیص میدادند , احتمال خطا داره ولی خوبه که امتحان کنین

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/