8+8 روش علمی و تضمینی برای دختردار شدن

dokhtar-4

 از روزی که اولین انسان خلق شد تا به امروز جنسیت نوزادی که به دنیا می آید مهم بوده و هست،  امروز به لطف پیشرفت علم می توان به راحتی جنسیت فرزند خود را انتخاب کرد، بعضی از روش ها میتوانند به طور تضمین جنسیت فرزندتان را به چیزی که میخواهید تبدیل کند، ما در اینجا روش هایی برای دختردار شدن برای شما آورده ایم که میتوان گفت کامل ترین فهرست از کارهایی است که میتوان برای دختردار شدن انجام داد، پس با ما همراه باشید تا شما را به داشتن یک فرشته کوچک نزدیک تر کنیم.

1. استفاده از رژیم غذایی کم نمک با کلسیم بالا از روش های دختردار شدن :

رژیم غذایی کم نمک که دارای کلسیم بالایی باشد، می‌تواند شانس زوجین را برای داشتن دختر، در هنگام مقاربت جنسی (قبل از انجام عمل تخمک گذاری) به میزان قابل ‌توجهی افزایش دهد. بنابراین، در هنگام برنامه ‌ریزی برای داشتن دختر بچه، از گوشت‌های کم کالری،پنیرهای کم چرب، غذاهای فراوری‌شده و انواع زیتون‌ها استفاده کنید. همچنین، از ریختن نمک زیاد در وعده‌های غذایی خود اجتناب نمایید.

2. موقعیت‌های مختلف جنسی برای دختردار شدن:

استفاده از موقعیت‌های جنسی عمیق برای داشتن دختر بچه مناسب نیست، زیرا این نوع موقعیت‌های جنسی می‌تواند کروموزوم Y را در گردن رحم نگه داشته و نفوذ آن را به عمق بدن مادر محدود کند. پس موقعیت سطحی در رابطه جنسی، بهترین موقعیت برای دختردار شدن است، زیرا اسپرم در نزدیکی ناحیه گردنی ذخیره نشده و کروموزوم X به سمت محیط اسیدی رحم جذب خواهد شد که در این شرایط، احتمالاً جنین داخل رحم شما دختر خواهد بود.

3.داشتن رابطه جنسی مکرر روشی دختردار شدن:

طبق روش‌های شاتل و ولان، رابطه جنسی اغلب باید در موقعیت سطحی انجام گیرد. داشتن فعالیت جنسی پس از دوره‌های قاعدگی دو تا سه روز قبل از انجام عمل تخمک گذاری، احتمال به دنیا آمدن دختر بچه را در زوجین به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

4.اجتناب از مصرف داروهای سینوسی و سرماخوردگی برای داشتن نوزاد دختر:

در دوران تخمک گذاری، بدن زنان با تولید مخاط گردن رحمی، راه را برای حرکت اسپرم به سوی تخمک روان‌تر می‌کند. جالب است بدانید که حرکت کروموزم‌های موجود در اسپرم مردانه دشوار بوده و مخاط دهانه رحم این مشکل را از بین خواهد برد، بنابراین، زنان باید در دوران تلاش برای دختردار شدن از مصرف داروهای سرماخوردگی اجتناب کنند، زیرا باعث می‌شود تا این مخاط رقیق شده و حرکت اسپرم حاوی کروموزوم Y را به سوی تخمک با مشکل مواجه کند.

5.داشتن رابطه بدون ارگاسم راهی دختردار شدن:

هرچند طبق نظر محققان، نتایج علمی معتبری در این زمینه وجود ندارد، اما برخی نظریه‌ها ادعا دارند که اجتناب از رسیدن زنان به ارگاسم می‌تواند سبب به دنیا آمدن نوزادان دختر شود. فرایند ارگاسم حالت قلیایی را در بدن زنان افزایش داده و حرکت اسپرم مردانه حاوی کروموزوم X را به سمت تخمک آسان‌تر می‌کند؛ بنابراین، بدون رسیدن زنان به حالت ارگاسم، کروموزوم پسرانه شانس کم‌تری برای زنده ماندن خواهد داشت.برای داشتن یک جنین دختر، نیازی نیست که در هنگام رابطه جنسی به اوج لذت جنسی برسید. در واقع، می توان ادعا کرد که رسیدن به اوج لذت جنسی، محیط واژن زنان را قلیایی کرده و اسپرم دختر را که از این محیط متنفر است، به سادگی از بین خواهد برد.

6. برای دختردار شدن مرد باید از حمام آب گرم استفاده کند:

اسپرم‌های حاوی کروموزوم X در برابر درجه حرارت بالا بسیار مقاوم هستند؛ بنابراین، هنگامی که مردی قبل از رابطه جنسی از حمام آب گرم استفاده کند، رابطه او با همسرش منجر به تولد نوزاد دختر خواهد شد. با این حال، بهتر است مردان از انجام این عمل اجتناب کنند، زیرا بالا بودن دمای محیط تعداد اسپرم‌ها را در بدن هر مردی به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد.

7. ادرار کردن زنان پس از رابطه جنسی از روش های دختردار شدن:

به خاطر داشته باشید که ادرار کردن زنان پس از رابطه جنسی، محیط واژن آن‌ها را به حالت اسید تغییر داده و کروموزوم‌های Y را می‌کشد؛ در مقابل اسپرم‌های حاوی کروموزوم X خود را به تخمک رسانده و شانس دختر شدن جنین را بهبود می‌بخشند.

8.شستشو دادن واژن با ترکیب سرکه و آب :

در نسبت 1 به 4، پس از انجام عمل مقاربت این کار باعث می‌شود تا مخاط واژن بیش‌ازحد رقیق شده و محیط را برای حرکت و رشد اسپرم‌های حاوی کروموزوم دختر روان‌تر نماید. علاوه بر این مورد، شستن مکرر دستگاه تناسلی زنان با ترکیب سرکه و آب می‌تواند از رشد باکتری‌ها در رحم مادر جلوگیری نموده و عفونت‌های موجود در آن را درمان کند.

 

9. تعیین تاریخ دقیق تخمک گذاری مادر به منظور افزایش شانس دختردار شدن :

به عنوان خانمی که قصد به دنیا آوردن نوزاد دختری را دارید، به یاد داشته باشید که بهترین راه برای دستیابی به روز دقیق تخمک گذاری، رسم کردن نمودار تاریخ قاعدگی با دقت زیاد است. تحقیقات بسیاری از پزشکان متخصص زنان و زایمان نشان می دهد که زمان تخمک گذاری از روز 14 سیکل قاعدگی هر زنی آغاز می شود. از آن جایی که برای بسیاری از زنان، این چرخه بین 21 الی 35 روز طول می کشد، از این رو، بهترین راه برای پیش بینی دقیق زمان تخمک گذاری رسم کردن نمودار چرخه قاعدگی یا پریود خواهد بود. ، چک کردن قوام مخاط دهانه رحم و یادداشت نمودن دمای پایه بدن به طور روزانه هم یکی دیگر از این روش هاست، در نهایت، زن و شوهر می توانند با داشتن آگاهی کافی از روز دقیق تخمک گذاری در بدن خود، جنسیت جنین آینده خود را تعیین نموده و شانس خود را برای داشتن یک دختر بچه افزایش دهند.

10. داشتن رابطه جنسی 2 الی 3 روز قبل از آغاز زمان دقیق تخمک گذاری و بارداری جنین دختر:

به یاد داشته باشید از آن جایی که تخمک زنان بسیار قوی تر از اسپرم مردان است، به همین دلیل تخمک زنان می تواند در رحم برای مدت زمان طولانی تری زنده بماند و زمان کافی برای انجام عمل لقاح را داشته باشد. به همین دلایل، داشتن رابطه جنسی چند روز قبل از زمان تخمک گذاری در بدن زنان، به اسپرم کمک می کند تا با شنا کردن آهسته خود را به تخمک رسانده و آن را در لوله های فالوپ بارور کند. به عنوان خانمی که قصد به دنیا آوردن نوزاد دختری را دارید، به یاد داشته باشید که برای دختر شدن جنین، رابطه جنسی باید چند روز قبل از تخمک گذاری او انجام شود و سپس، حدود 2 تا 3 روز (یعنی در زمان تخمک گذاری بدن مادر) متوقف گردد. از آن جایی که تخمک زن می تواند در مهبل (واژن) برای چند روز زنده بماند، در زمان تخمک گذاری بدن مادر نیز انعطاف پذیر بوده و برای ملاقات اسپرم و تخمک بسیار آماده خواهد بود.

11. اقامت اسپرم در منطقه کم عمق بدن زنان به منظور افزایش شانس دختردار شدن زوجین:

جنین دختر دوست دارد در محیط اسیدی واژن مادرش زندگی کند. از این رو، به عنوان یک خانم مطمئن شوید که در هنگام رابطه جنسی، اسپرم نفوذ کمتری در رحم شما نموده و نزدیک به ورودی واژنتان باقی مانده است. این حالت، اسپرم دخترانه به مناطق کم عمیق تری از بدن شما نفوذ کرده و شانس بیشتری برای زنده ماندن و رسیدن به تخمک خواهد داشت.

12. ایجاد تغییرات اساسی در رژیم غذایی روزانه روشی تضمینی برای دختردار شدن :

به یاد داشته باشید که اگر محیط واژن زنی اسیدی تر باشد، به زنده ماندن اسپرم دختر کمک زیادی می کند. برای ایجاد این حالت، شما هم به عنوان زنی که مشتاق داشتن فرزند دختری هستید، نیاز به حفظ تعادل pH بدن خود از طریق اصلاح رژیم غذایی روزانه دارید. در این دوره حساس از زندگی، شما باید به مصرف کم سدیم، پتاسیم و کافئین اکتفا کنید، زیرا این عناصر به طور طبیعی در قلیایی شدن محیط واژن یک زن موثرند. علاوه بر این موراد، به یاد داشته باشید که بهتر است برای ایجاد حالت قلیایی در بدن خود، مصرف کلسیم و منیزیم را به مقدار زیادی افزایش دهید. مصرف برخی از مواد غذایی که در رژیم غذایی روزانه می توانند سبب قلیایی شدن محیط واژن زنان شوند، عبارتند از: پنیر، لوبیا سبز، انواع توت ها، مرغ، برنج و تخم مرغ.
در نهایت، به خاطر داشته باشید شما به عنوان زنی که تمایل به داشتن فرزند دختردارید، به مصرف بیشتر غذاهای اسیدی نیازمند هستید، چون محیط اسیدی مطلوب برای زنده ماندن اسپرم دخترانه بسیار موثر است. بنابراین، شما می توانید موادی مانند شکلات، سرکه، نوشابه و مرکبات را در منوی رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید. همچنین، از مصرف غذاهای قلیایی در این دوره اجتناب کنید.
در نهایت، افرادی که تمایل دارند تا صاحب فرزند دختری شوند، باید مصرف کم نمک را در رژیم غذایی خود، آن هم برای مدت طولانی حفظ کنند. این حالت شانس مادران را در داشتن نوزاد دختر افزایش می دهد. اجتناب از خوردن غذاهای شور مانند پنیر آبی، مواد غذایی فرآوری شده و گوشت نمک سود شده برای این افراد توصیه اکید می شود. .

13. استفاده از روش دوش واژینال به منظور افزایش شانس دختر بودن جنین:

امروزه، دانشمندان نتیجه گیری کرده اند افرادی که خواهان فرزند دختر هستند، می توانند به منظور به وجود آوردن محیط اسیدی در واژن خود از طریق روش دوش واژینالی اقدام کنند. در واقع، این مادران می توانند از روش دوش واژینالی، درست پس از انجام فعالیت های جنسی استفاده کنند. به عنوان خانمی که قصد به دنیا آوردن نوزاد دختری را دارید، به خاطر داشته باشید که برای بهتر عمل کردن روش دوش واژینالی، شما می توانید یک بخش سرکه را با چهار بخش آب، خوب مخلوط کرده و پس از انجام عمل مقاربت با همسرتان، مهبل (واژن) خود را با این مخلوط سرکه و آب شستشو دهید. به محض این که محلول آب اسیدی در تماس با مخاط واژن شما قرار می گیرد، میزان سطح PH واژن شما را افزایش داده و اسپرم های به وجود آورنده پسر از بین می برد. همچنین، استفاده از این روش باعث می شود که محیط واژن شما، به منطقه مطلوبی برای زندگی اسپرم های به وجود آورنده دختر تبدیل شود.

 

یادتان باشد که روش‌های طبیعی ذکرشده، تنها راه‌هایی نیستند که بر شانس زوجین جهت داشتن دختر بچه تأثیر می‌گذارد؛ بلکه مواد غذایی که زوجین در دوران تلاش برای دختردار شدن نیز می‌خورند، تأثیر زیادی بر جنسیت کودک آینده آن‌ها خواهد گذاشت.
گام اول، برای انتخاب درست جنسیت جنین در دوران بارداری این است که بدانید:
جنسیت نوزاد توسط پدر تعیین می‌شود، زیرا او حامل کروموزوم‌های XY است و از کروموزوم X یا Y پشتیبانی می‌کند؛ اما مادر دارای کروموزوم‌های XX بوده و فقط یکی از کروموزوم‌های X او در به وجود آمدن جنین مؤثر است؛ بنابراین، اگر آرایش ژنتیکی کروموزوم‌ها XX باشد (پدر از کروموزوم X خود کمک گرفته باشد)، جنین داخل رحم مادر دختر بچه خواهد بود؛ اما اگر آرایش ژنتیکی کروموزوم‌ها XY باشد، جنین پسر بوده و کروموزوم متفاوت پدر در تعیین جنسیت او تأثیر داشته است. به طور متوسط، 200 میلیون اسپرم که حاوی کروموزوم X یا Y هستند، در حین مقاربت از بین می‌روند و تنها یک اسپرم با کروموزوم X یا کروموزوم Y با تخمک لقاح یافته و برای تشکیل نوزاد، آن را تحریک می‌کند.
جالب است بدانید که روش‌های مختلفی برای تأثیر گذاشتن بر روی ترکیبات کروموزومی جنین وجود دارد. در واقع، روش‌های انتخاب جنسیتی خاصی می‌توانند کروموزوم X پدر را برای تصدیق تولد دختر بچه حمایت کنند
چگونه می‌توان شانس والدین را برای داشتن فرزند دختر افزایش داد؟
به خاطر داشته باشید که راه‌های مختلفی برای افزایش شانس زنان جهت داشتن یک دختر بچه وجود دارد. این در حالی است که شواهد نشان می‌دهد برخی از این روش‌ها مؤثر بوده و برخی دیگر، نیز ممکن است برای همه مادران کارکرد خوبی نداشته باشد. این روش‌ها به شرح زیر می‌باشند.

14- روش شاتل برای دختردار شدن:

این روش تغییر جنسیت جنین درون رحم زنان از دهه 1960 مورد استفاده قرار گرفته و بسیار شناخته‌شده است. جالب است بدانید که میزان موفقیت آن 75٪ است. اساس کار روش شاتل این است که جنسیت نوزاد با زمان سپری‌شده برای رسیدن اسپرم به تخمک تعیین می‌شود. معمولاً کروموزوم Y سریع‌تر از کروموزوم X شنا می‌کند، اما برای مدت کوتاهی می‌تواند زنده بماند. در مقابل، کروموزوم X بیشتر از کروموزوم Y انعطاف‌پذیر بوده و دوام بیشتری دارد؛ بنابراین، اگر رابطه جنسی زوجین دو تا چهار روز قبل از انجام عمل تخمک گذاری در بدن مادر صورت گیرد، کروموزوم Y مایع اسپرم، به مدت طولانی برای رسیدن به تخمک زنده نخواهد ماند و کروموزوم X خود را به تخمک رسانده و باعث تولد نوزاد با جنسیت دختر خواهد شد. به گفته دکتر شاتل که با عنوان پدر لقاح آزمایشگاهی شناخته می‌شود، زوج‌هایی که خواهان دختر هستند، باید زمانی که ترشحات مخاط رحمی زن شفاف بوده و به رنگ سفیده تخم‌مرغ است از داشتن رابطه جنسی اجتناب کنند، زیرا این حالت در بدن زنان نشان‌دهنده انجام عمل تخمک گذاری است؛ اما اشکالات این روش به شرح زیر می‌باشد:
اجتناب از رابطه جنسی در این زمان، احتمال بارداری زنان را به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد.
همچنین، در این روش محدودیت زمانی وجود داشته و زوج باید در یک زمان خاص، برای انجام این کار آماده باشند تا بتوانند موفق شوند.

15- روش ولان برای دختردار شدن:

این روش که توسط دکتر الیزابت ولان طراحی شده است، میزان موفقیت 57٪ دارد. در این روش، بر زمان رابطه جنسی زوجین جهت داشتن دختر بچه تأکید زیادی شده است. اگر رابطه جنسی پدر و مادر، هنگامی که درجه حرارت پایه بدن زن در بالاترین اندازه یعنی اوج تخمک گذاری است، صورت گیرد، به احتمال زیاد آن‌ها شاهد تولد یک دختر بچه خواهند بود. در واقع، این روش معتقد است که مقاربت جنسی باید یک روز قبل از اینکه دمای پایه مادر به حداکثر خود برسد، انجام گیرد تا جنین داخل رحم دختر باشد، زیرا کروموزوم X موجود در اسپرم زمان لازم را برای رسیدن به تخمک دارد؛ اما برای پسردار شدن، بهتر است عمل مقاربت یک روز بعد از افزایش دمای پایه بدن مادر انجام شود؛ اما اشکالات این روش به شرح زیر است:
این روش تقریباً شبیه روش شاتل است.
نتایج تحقیقات اخیر محققان بر این باور است که زمان رابطه جنسی نمی‌تواند جنسیت جنین را تعیین کند.

16- روش اسیدی برای دختردار شدن:

بنیان‌گذاران این روش معتقدند که مادر باید در روزهای نزدیک به عمل تخمک گذاری، مواد غذایی اسیدی زیاد مصرف کند، زیرا کروموزوم Y اسپرم‌ها، با شانس کمتری در شرایط اسیدی زنده مانده و برای لقاح یافتن با تخمک تلاش می‌کند؛ در حالی که کروموزوم X در چنین محیطی بهتر رشد نموده و خود را برای ترکیب با تخمک آماده خواهد نمود. اگر شما به عنوان یک زن در حال تلاش برای باردار شدن، مشکلی با مصرف مواد غذایی اسیدی ندارید، می‌توانید سرکه، نوشابه و انواع شکلات‌ها را در رژیم غذایی خود قرار دهید و از مصرف غذاهای قلیایی مانند بادام، خیار، سیب و آوکادو دور باشید. همچنین، در این دوره بهتر است نسبت‌های کوچک‌تری از سدیم، پتاسیم و کافئین را در برنامه غذایی خود داشته باشید، زیرا این عناصر محیط رحم شما را به شدت قلیایی می‌کنند. اشکالات روش اسیدی برای تعیین جنسیت جنین داخل رحم زنان باردار عبارتند از:
بعضی از مواد غذایی اسیدی مانند مرکبات در هنگام مصرف اثر قلیایی بر بدن داشته و می‌توانند شانس مادران را برای داشتن دختر به شدت کاهش دهند. همچنین، حالت اسیدی برخی از مواد غذایی مناسب بدن برخی زنان نبوده و ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد.

مکمل‌های ضروری برای دختر دار شدن:

در ابتدا، به خاطر داشته باشید که استفاده درست از انواع مکمل‌ها می‌تواند حالت اسیدیته واژن زنان را افزایش دهند؛ اما توصیه می‌شود که قبل از مصرف هر مکملی، حتماً با پزشک خود مشورت کنید. مکمل‌های لازم برای تولد نوزاد دختر عبارتند از:

مکمل کلسیم و منیزیم راهی برای دختردار شدن والدین:

زنانی که در دوران تلاش برای حامله شدن، مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم را دریافت می‌کنند، شانس بالایی برای به دنیا آوردن دختر بچه را دارند. این مواد معدنی، محیط واژن زنان را اسیدی نموده و آن را برای رشد و حرکت اسپرم‌های حاوی کروموزوم دختر مناسب می‌کند.

سوادالاتی که ذهنتان را مشغول کرده است:

آیا زنان می‌توانند با داشتن رابطه جنسی، پس از انجام عمل تخمک گذاری نیز دختر دار شوند؟

از آنجایی که اسپرم‌های حاوی کروموزوم X نسبت به اسپرم‌های حاوی کروموزوم Y برای حرکت به سوی تخمک، به زمان طولانی‌تری نیاز دارند، بنابراین اگر رابطه جنسی بعد از انجام عمل تخمک گذاری در بدن زنان صورت گیرد، آن‌ها تنها طرفدار رسیدن به تخمک خواهند بود. پس برای دختردار شدن، رابطه جنسی بهتر است 12 تا 24 ساعت قبل از انجام عمل تخمک گذاری انجام شود. اگر عمل مقاربت زودتر از تخمک گذاری صورت گیرد، اسپرم‌های حاوی کروموزوم Y سریع‌تر از اسپرم‌های حاوی کروموزوم X برای رسیدن به تخمک شنا کرده و باعث تولد نوزاد پسر خواهند شد. پس فراموش نکنید که شانس به دنیا آمدن دختر پس از انجام عمل تخمک گذاری در بدن زنان بسیار کم است.

سطح اسیدی واژن زنان برای تولد نوزاد دختر، باید چه اندازه باشد؟

pH واژن زنان باید کاملاً اسیدی باشد! به همین دلیل، محدوده ایده‌آل و مناسب برای سطح اسیدیته بدن زنان جهت تولد نوزاد دختر 4 و 4.5 می‌باشد.
در نهایت، به یاد داشته باشید که برای درست بودن روش‌های ذکرشده در مقاله بالا هیچ گونه تضمینی وجود ندارد، زیرا این راهکارها هیچ گونه حمایت علمی ندارند. با این حال، تمام آن‌ها مؤثر بوده و زنان باید این روش‌ها را امتحان کنند، چون در موفقیت مادران برای دختردار شدن مؤثر هستند. اگر همه چیز خوب پیش رود و روش‌ها برای بدن شما هم کار کند، می‌توانید نوزاد دختری داشته باشید.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا تغذیه نقش مهمی در تعیین جنسیت جنین قبل از اقدام به بارداری دارد، کامل ترین رژیم غذایی تضمینی برای دختردار شدن اطلاعات کاملی درباره اینکه چه غذاهایی شما را به آرزوی دختردار شدن می رساند ،به شما می دهد.

 

نظر (76)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ، من دوتا ‌پسر دارم ، خیلی دوست دارم یدونه دختر هم داشته باشم ، الان یک هفته اس شروع به سردی خوردن کردم ، به نظرتون دوغ ، بعد از هر وعده از غذا خوبه یا نوشابه بهتره ،

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نزدیک یه سال هست ازدواج کردم میخوام بچه اولم ان شاء الله دختر باشه

This comment was minimized by the moderator on the site

منم دوتا پسر دارم دختر میخام البته ام اس هم دارم سردی برام ضرر داره بنظرتون راه حل دیگه هست ؟()

This comment was minimized by the moderator on the site

واس خاله من هم ام اس داره با دوتا پسر دقسقا شرایط شما الان دختر میخواد اگر شما به دختر رسیدین راهنمایی کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلاماگه میشه بگید که چه دارویی بخورم تا باردار دختر شویم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من ۴ ماه زایمان کردم بچمم پسره ولی دوس دارم دختر هم داشته باشم نمیشه با آزمایش مشخص بشه که دختر دار میشم یانه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام قبل از نزدیکی با سرکه خودم رو بشورم یا بعد لطفا جواب بدید خیلی فوری،ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

بعد از نزدیکی بشورید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.من پسرم ۱۹ سالشه خودم ۳۸ سالمه اگه بخوام بچه بیارم تو این سن بدنیست

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من بچم سی و پنج هفتهگی تو شکمم مرده دختر هم بود. باز میخوام باردار بشم و دختر بشه یه پسر دو ساله هم دارم یه رژیم میخواستم راهنماییم کنید لطفا

This comment was minimized by the moderator on the site

چی بخورم که بچم دختر بشه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من تيروييد كم كار دارم و الرژي و سيتريزين و لووتيروكسين ميخورم سه روز مونده كه پريود بشم نزديكي داشتم با همسرم و بلافاصله دوش اي گرم گرفتم به نظرتون تاثير داره جنين دختر بشه و ايت قرص هان تاثير منفي داره؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من ۳۲ سالمه میخوام بچه دار بشم ۴روز مونده بود به پرویدیم نزدیکی داشتم بعد یک روز پروشدم الان چند روزه زیر شکمم با کمر درد دارم میشه راهنمایی کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.اين اقدامات( رژيم و زمان نزديكي وشستشو با سركه،...) براي دختر دار شدن، ضرري به خود جنين وارد نميكنه؟ منظورم اينه كه موجب اختلال ژنتيكي و يا پرش كروموزمي نميشه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام‌ من چندبارباهمسرم نزدیکی داشتم ۲۷یا۲۸موقع پریودیمه؟قبل ازپریودی قبلیم و بعدش باهمسرم نزدیکی داشتم اما۲بار بی بیجک گذاشتم منفی بوده.حالا چیکارکنم .

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خوبین خسته نباشین من تازه سه روزه از وقت پریدم گذشته یه بچه پسرشش ساله هم دارم میخوام فرزند دومم دختر باشه اگه اقدام کنم دختر میشه یا نه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
نه عزیزم اقدام ها رو باید حداقل سه ماه قبل از اقدام به بارداری میکردی.

This comment was minimized by the moderator on the site

دوتاپسردارم دختردوست دارم دکتربهم گفته عرق رازیانه بخورم ولی چون کیست سینه دارم خوب نیست میشه بگیدجایگزینش چی مصرف کنم عرق بادیان خوبه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
برای دختردار شدن توصیه میشه سه ماه قبل از اقدام هم پدر و هم مادر غذاهای با طبع سرد بیشتر مصرف کنن.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوتاپسردارم انشالله خدابخواددوست دارم یه دختریارم دکتربهم گفته عرق رازیانه بخورم ولی چون کیست سینه دارم برام خوب نیست جایگزین رازیانه چیز دیگه ای هست که مصرف کنم یاعرق بادیان خوبه برای دختردارشدن

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
ممنون از اطلاعات مفیدتون
دوش واژینال به چه صورت باید انجام بشه؟
آیا ریختن اسید به داخل رحم ضرر نداره؟
و این که چه دوش هایی برای دختردار شدن تاثیر داره؟
پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
دوش واژینال یه وسیله کوچیک هست که میتونین از داروخانه ها بگیرین و ترکیب 4 قاشق سرکه و نیم لیتر آب گرم رو توش بریزین و ازش استفاده کنین، اگر به تعداد محدود استفاده کنین ضرری نداره .

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مریم هستم ۱۲روزه از پریدم عقب زده بیبی چک کردم مثبت بود یعنی درسته آخه حالت تهوع وگرسنگی شدید دارم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
خوب شما بارداری دیگه عزیزم.

This comment was minimized by the moderator on the site

هر روز هم لبنیات و پرتقال و لیمو میخورم یعنی میشه دختردار شم؟

This comment was minimized by the moderator on the site

حداقل سه ماه قبل بارداری هردو والدین باید رژیم رو رعایت کنند.

بارگذاری بیشتر ...

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/