کامل ترین رژیم غذایی تضمینی برای پسردار شدن

enjoy_time_2x

کامل ترین رژیم غذایی تضمینی برای پسردار شدن

داشتن یک پسر که همیشه یار و یاور مادر باشد آرزوی خیلی از خانم ها و البته داشتن یک شیربچه برای افتخار کردن برای آقایان خیلی دوست داشتنی است، قدیم ها راهی برای تعیین جنسیت نوزاد توسط پدر و مادر نبود ولی امروز شما میتوانید با رعایت برخی کارها آرزوی خود را برآورده کنید، یکی از این کارها رعایت رژیم غذایی برای پسردار شدن است که البته باید قبل از اقدام به بارداری رعایت شود.
با ما همراه باشید تا مواد غذایی که برای پسردار شدن باید بخورید را بشناسید...

1.قرار دادن موز در رژیم غذایی برای پسردار شدن

در ابتدا به یاد داشته باشید از آن جایی که میوه موز حاوی درصد بالایی از پتاسیم و مواد غذایی فوق العاده مقوی است، در پسر شدن جنسیت جنین داخل رحم مادر هم بسیار موثر خواهد بود. در واقع، می توان ادعا کرد که وجود پتاسیم در این میوه کمک می کند تا اسپرم مردان هم برای مدت زمان طولانی تری در رحم زنان زنده مانده و به حرکت خود به سمت تخمک ادامه دهند. در نتیجه، عمل لقاح در بدن مادر هم با موفقیت صورت خواهد گرفت. پس، به یاد داشته باشید که خوردن دو عدد موز در هر روز، قطعا می تواند به بارداری جنین پسر بیانجامد..

2.غلات غنی شده گزینه عالی برای آنانکه خواستار پسر هستن

از آن جایی که اسپرم مردان بسیار ظریف است، پس برای زنده ماندن طولانی تر در بدن زنان نیز نیاز به مصرف عناصر و مواد غذایی غنی از مواد مغذی دارد. به همین خاطر، زوج هایی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارند، باید در وعده های صبحانه خود مصرف غلات غنی شده را بیشتر کنند، تا بتوانند شانس پسر شدن جنین خود را به میزان بالایی افزایش دهند.

3. گنجاندن قارچ در رژیم غذایی برای پسردار شدن

در ابتدا، به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، به خاطر داشته باشید از آن جایی که قارچ شامل ویتامین D بیشتری است، به همین دلیل یک عنصر کلیدی در حفظ سلامت اسپرم مردان به شمار می رود. همچنین، فراموش نکنید که قارچ علاوه بر ویتامین D شامل پتاسیم فراوانی هم است. به همین علت، مصرف مقدار زیادی از آن در وعده های اصلی غذایی، شانس فرد را در به دنیا آوردن فرزند پسر افزایش می دهد.

4. مصرف مرکبات به منظور افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:

یه یاد داشته باشید، به خاطر این که مرکبات حاوی درصد بالایی از ویتامین C هستند، در بهبود سلامت کلی بدن و تقویت سیستم ایمنی به شما کمک زیادی می کنند. علاوه بر این موارد، از آن جایی که مرکبات در ایجاد محیط قلیایی در بدن افراد موثر هستند، پس به نظر می رسد که مصرف این گروه از میوه ها به طور طبیعی به بارداری جنین پسر کمک زیادی به زوج ها خواهد کرد. فراموش نکنید که محیط قلیایی، مناسب ترین محیط برای بقای کروموزوم Y که اسپرم پسرانه می باشد. برخی از میوه های خانواده مرکبات که مصرف آن ها می تواند در پسر بودن جنین مفید باشد، شامل لیموترش، پرتقال، لیموشیرین و گریپ فروت می باشد.

5.غذاهای نشاسته دار بخورید تا بارداری پسر را تجربه کنید

محققان با انجام تحقیقات مختلفی، نتیجه گیری کرده اند که مصرف دوز بالایی از گلوکز و نشاسته در مواد غذایی روزانه احتمال پسر بودن جنین در بارداری ها را افزایش می دهد. به همین دلیل است که افزایش مصرف مواد نشاسته دار مانند برنج و سیب زمینی در منوی رژیم غذایی روزانه می تواند در پسر شدن جنین کمک زیادی به زوج ها بکند. همچنین، از آن جایی که مصرف مواد نشاسته دار، کالری زیادی به بدن انسان می رساند، وزن فرد را هم افزایش داده و در نتیجه، شانس او برای بارداری جنین پسر بیشتر می شود..

6.رژیم غذایی برای پسردار شدن با مصرف غذاهای دریایی

به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، به یاد داشته باشید از آن جایی که غذاهای دریایی حاوی مقدار کمی روی می باشند، به همین دلیل در افزایش تعداد اسپرم های مردان کمک فوق العاده ای به آن ها می کنند. علاوه بر این موارد، می توان ادعا کرد که افزایش تعداد اسپرم ها نیز شانس فرد را در پسر شدن جنین او بالا خواهند برد. بنابراین، اگر شما هم مشتاق داشتن فرزند پسر هستید، باید سعی کنید تا ماهی های دریایی را که منبع تازه روی هستند، در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید.

7.غذاهای شور از عوامل جدی بارداری پسر

از آن جایی که نمک شامل مقادیر زیادی سدیم و پتاسیم است و این دو ماده معدنی هم به پسر شدن جنین کمک زیادی می کنند، پس شما هم به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، می توانید شانس خود را در داشتن فرزند پسر با قرار دادن مواد غذایی شور در رژیم غذایی روزانه خود مانند پپرونی، ترشی و کراکر افزایش دهید. همچنین، شما و همسرتان باید نمک زیادی را در میوه و سالاد تازه مصرف کنید. اما، به خاطر داشته باشید که پس از زایمان، برای حفظ سلامتی خود و نوزادتان باید مصرف نمک را به میزان قابل توجهی کاهش دهید، چون مصرف بیش از حد این ماده غذایی در بالا بردن سطح فشار خون بدن انسان ها بسیار موثر است.

8.قرار دادن گوجه فرنگی در رژیم غذایی برای پسردار شدن

به یاد داشته باشید که مصرف گوجه فرنگی، به طور طبیعی در حفظ تعادل سدیم و پتاسیم بدن انسان ها کمک زیادی می کند. همچنین، استفاده منظم از آن، ویتامین C مورد نیاز بدن را تامین خواهد نمود. علاوه بر این موارد، از آن جایی که مصرف این ماده تمام مواد مغذی حیاتی و مواد معدنی را که در حفظ تعادل pH بدن موثر است، دارا می باشد، بنابراین به بدن افراد هم در ایجاد تعادل کمک زیادی می کند. در نهایت، فراموش نکنید که متعادل بودن PH بدن هر فردی، شرایط مناسبی را برای پسر شدن جنین در داخل رحم او به وجود می آورد.

9.ترشی بخورید تا بارداری یک پسر شیرین را در شکمتان تجربه کنید

جالب است بدانید که خوردن ترشی قبل از آغاز روند بارداری، شانس هر زوجی را در داشتن پسر بچه افزایش می دهد. در واقع، از آن جایی که ترشی ها غنی از نمک هستند و شامل درصد بالایی از سدیم و پتاسیم می باشند، اضافه کردن چند وعده ترشی در منوی غذایی روزانه خانواده باعث می شود تا اسپرم مرد، بارور کردن تخمک هم خود را آسان تر انجام دهد.

10.قرار دادن طالبی، زرد آلو و سیب زمینی در رژیم غذایی برای پسردار شدن

به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، فراموش نکنید از آن جایی که میوه ها منبع طبیعی از پتاسیم هستند، پس مصرف آن ها اثر مشابه مصرف غلات و حبوبات گندم کامل دارد. به یاد داشته باشید که مصرف بیشتر میوه های سرشار از پتاسیم مثل طالبی و زردآلو شانس پسر شدن جنین را در انسان افزایش خواهد داد. علاوه بر این موارد، به خاطر داشته باشید از آن جایی که برخی از سبزیجات مانند هویج سیب زمینی، اسفناج، لوبیا و کدو حاوی سطح بالایی از پتاسیم هستند، پس اضافه کردن این سبزیجات به رژیم غذایی روزانه قطعا می تواند شانس پسردار شدن شما را افزایش دهد..

11. افزایش شانس پسردار شدن با تخم کدو تنبل :

از آن جایی که دانه های درون کدو حاوی سطح بالایی از اسیدهای چرب امگا 3 و روی هستند، پس مصرف روزانه آن ها شانس حاملگی جنین پسر را افزایش خواهد داد. همچنین، فراموش نکنید مصرف امگا 3 که نوعی اسید چرب بسیار مفید برای بدن است، عملکرد قلب و عروق را بهبود بخشیده و باعث افزایش سرعت جریان خون در بدن انسان خواهد شد. به همین علت، مصرف تخم کدو تنبل روند جریان خون به اندام های جنسی مردان را زیاد کرده و منجر به تولید اسپرم سالم و زیاد در بدن آن ها می شود. از طرفی دیگر، مصرف تخم کدو تنبل توسط زنان هم باعث می شود که محیط داخلی رحم آن ها برای زنده ماندن اسپرم های مرد (کروموزوم Y که اسپرم پسرانه است) مساعد گردد. نکته دیگری که در مورد دانه کدو تنبل حائز اهمیت است، وجود مقدار بالایی از روی در آن است، که به عنوان یک عنصر کلیدی در بالا بردن شانس فرد برای داشتن جنین پسر ایفای نقش می کند.
از برخی دانه های دیگری که دارای ارزش غذایی مشابهی هستند، می توان به دانه کتان و بادام اشاره نمود. در نهایت، به خاطر داشته باشید که مصرف این نوع مواد غذایی هم شانس فرد را در داشتن نوزاد پسر به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

12.قرار دادن مارچوبه در رژیم غذایی روزانه برای پسردار شدن و بارداری پسر

به خاطر داشته باشید که مارچوبه به عنوان یکی از بهترین سبزیجات برای افزایش شانس بارداری پسر به شمار می رود. از آن جایی که این ماده غذایی حاوی مقادیر بالایی از مواد معدنی حیاتی و ویتامین ها مانند ویتامین D، B-12، C و پتاسیم است و این مواد معدنی هم در بقای اسپرم مردان در داخل بدن زنان کمک زیای می کنند، بنابراین مصرف مارچوبه در دورانی که فرد تصمیم به باردار شدن دارد، برای بالا بردن احتمال پسر شدن جنین او خالی از لطف نیست. امروزه، محققان با انجام تحقیقات مختلفی نتیجه گرفتند که مصرف سی صد میلی گرم پتاسیم در هر روز، شانس فرد را برای داشتن نوزاد پسر به میزان بالایی افزایش می دهد. از آن جایی هم که مارچوبه یک منبع غنی از پتاسیم است، در افزایش شانس فرد برای حاملگی جنین پسر می باشد..
به غیر از مارچوبه مواد غذایی دیگری که باید در رژیم غذایی روزانه فرد گنجانده شود، تا پتاسیم بدن او را برای داشتن نوزاد پسر فراهم کند، می توان به سیب زمینی، سیب، استیک، موز و بادام اشاره کرد.

رعایت تغذیه اصولی برای پسردار شدن یکی ازراههای داشتن نوزاد پسر است اما در کنار تغذیه شما باید اصولی را رعایت کنید تا صد در صد به هدفتان برسید ، 8 راه خیلی ساده برای پسردار شدن تضمینی این اطلاعات ساده اما مهم را به شما می دهد.

 

نظر (92)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام توروخدا من عاشق پسرهستم خیلی دوس دارم بچه اولم پسر باشه راهنماییم کنید لطفا

This comment was minimized by the moderator on the site

من یک دختر هفت ساله خوشکل دارم و میخوام بعد هفت سال باردار بشم واین بار هم خودم هم دخترم و بیشتر از همه شوهرم میخوایم بچم پسر باشه اول خدا بعد از شما راهنمایی میخوام همسرم اعتیاد داره ولی نبات خیلی میخوره خواهشا بگین چکار کنم که بچم این بار پسر...

من یک دختر هفت ساله خوشکل دارم و میخوام بعد هفت سال باردار بشم واین بار هم خودم هم دخترم و بیشتر از همه شوهرم میخوایم بچم پسر باشه اول خدا بعد از شما راهنمایی میخوام همسرم اعتیاد داره ولی نبات خیلی میخوره خواهشا بگین چکار کنم که بچم این بار پسر بشه ممنون

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

به نظرتون برای،تعین جنسیت iui روش بهتری می،تونه باشه،کسی جواب،گرفته

This comment was minimized by the moderator on the site

شوهرم واریکو سل داره و میخوام بچه دومم پسر باشه چیکار کنم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و عرض ادب
من ۳۷ سالمه فرزند اولم پسره میخوام اقدام به بارداری کنم ولی بازم پسر میخوام عاشق پسرم رازیانه و غذاهای تند و ترسثشیجات زیاد مصرف میکنم کلا غذاهای تند و زنحبیل و گوجه فرنگی خام و دارجین زیاد میخورم چند وقته که لبنیات مصرف نمیکنم...

سلام و عرض ادب
من ۳۷ سالمه فرزند اولم پسره میخوام اقدام به بارداری کنم ولی بازم پسر میخوام عاشق پسرم رازیانه و غذاهای تند و ترسثشیجات زیاد مصرف میکنم کلا غذاهای تند و زنحبیل و گوجه فرنگی خام و دارجین زیاد میخورم چند وقته که لبنیات مصرف نمیکنم میخوام مهر یا ابان اقدام کنم تا پسرم مرداد یا تیر به دنیا بیاد بع امید خدا یعنی با مصرف این مواد غذایی اختمال داشتن پسر هست

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام می خام باردار شوم اما دوس دارم نا خواسته باشه چون شوهر دوس نداره اما من دوس دارم چیکار کنم ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

چهارماهه اقدام به بارداری کردم یه دختر ۷ساله دارم دوسدارم بچه دومم پسر باشه میشه کمکم کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خوبین
من سه تا دختر دارم کی کار کنم بعدیش پسر بشه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خوب هستین..بایدچندماه رژیم گرفت بایک ماه رژیم نمیشه ایا؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من 8 ماه ازدواج کردم 19 سالمه می‌خوام اقدام به بارداری کنم پسر خیلی دوست دارم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من26سالمه یک ماه تحت نظردکترهستم برای بارداری پسربهم رژیم داده ازسردیجات دوری کنیم ولی بعضیاشوشمامیگیدبخوریدمتل گوجه که دکتر منع کرده مثل ترشیجات وسالادوگوجه حالاچیکارکنم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من خانمی ۳۷ ساله هستم و دختری ۱۱ ساله دارم می‌خوام بچه دوم پسر بشه
آیا این رژیم ها تاثیری داره ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام دوست عزیز کشمش_ سیب روزانه۲عدد مادر مصرف کند و پدر ۱عدد_ گردو _بادام درختی_سیاهدانه اسیاب شده با عسل روزی ۱ قاشق میل کنید تاثیرش رو میبینید سالم و تندرست باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من س تا دختر دارم. الان بعد شش سال میخوام پسردار بشم. اول ک خدا دوم ب راهنماییشما عزیزان نیاز دارم.. هم خودم هم بچه هام و هم شوهرم خیلی پسر دوست داریم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام دوست عزیز کشمش_ سیب روزانه۲عدد مادر مصرف کند و پدر ۱عدد_ گردو _بادام درختی_سیاهدانه اسیاب شده با عسل روزی ۱ قاشق میل کنید تاثیرش رو میبینید سالم و تندرست باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرادی هستم ۳تا دختردارم ۲ماه رژیم گرفتم واسه پسر قرصهای زیادی می خوریم یکیش که خیلی گرونم خریدم فارماتور است روزانه تخمه کشمش پفک خرما مصرف می کنم آیاکدام فایده ای داره ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام کشمش_ سیب روزانه۲عدد مادر مصرف کند و پدر ۱عدد_ گردو _بادام درختی_سیاهدانه اسیاب شده با عسل روزی ۱ قاشق میل کنید تاثیرش رو میبینید سالم و تندرست باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خوردن چایی زیاد در جنسیت بچه تاثیر دارد؟

This comment was minimized by the moderator on the site

به نظرم سردیه بایداز همراهش از گرمیجات،مثل خرما گل محمدی دارچین زنجبیل استفاده کنی برای پسرزا بودن

This comment was minimized by the moderator on the site

جنسیت پسر

This comment was minimized by the moderator on the site

من رفتم دختر واسه رژیم پسر دار شدم چیزای که گفته نخور تو گوگل سرج کردم میگه باید خورد

This comment was minimized by the moderator on the site

اقدام به رژیم پسر

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من ی دختر خوشگل دارم میخوام بچه دومم پسرباشه اخه دخترم خیلی دوست داره داداش داشته باشه واسم دعا کنید ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من خانمي31ساله که دوختر دارم آقام اعتیادداره وخيلي هم سردی میخوره باید چکار کنم که زایمان بعدی پسر داربشم
ممنون از شما

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام دوست عزیز عسل گردو بادام درختی فندق پسته خرما سیب درختی و اسیاب شده سیاهدانه با عسل تاثیر بسزایی داره هر دو میل کنید ولی بیشتر پدر.موفق باشید

بارگذاری بیشتر ...

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/