امام علی (ع) فرمودند: زن باردار هیچ خوراکی نمی خورد و هیچ دارویی به کار نمی گیرد که برتر از خرمای تازه باشد.


کامل ترین رژیم غذایی تضمینی برای پسردار شدن

enjoy_time_2x

کامل ترین رژیم غذایی تضمینی برای پسردار شدن

داشتن یک پسر که همیشه یار و یاور مادر باشد آرزوی خیلی از خانم ها و البته داشتن یک شیربچه برای افتخار کردن برای آقایان خیلی دوست داشتنی است، قدیم ها راهی برای تعیین جنسیت نوزاد توسط پدر و مادر نبود ولی امروز شما میتوانید با رعایت برخی کارها آرزوی خود را برآورده کنید، یکی از این کارها رعایت رژیم غذایی برای پسردار شدن است که البته باید قبل از اقدام به بارداری رعایت شود.
با ما همراه باشید تا مواد غذایی که برای پسردار شدن باید بخورید را بشناسید...

1.قرار دادن موز در رژیم غذایی برای پسردار شدن

در ابتدا به یاد داشته باشید از آن جایی که میوه موز حاوی درصد بالایی از پتاسیم و مواد غذایی فوق العاده مقوی است، در پسر شدن جنسیت جنین داخل رحم مادر هم بسیار موثر خواهد بود. در واقع، می توان ادعا کرد که وجود پتاسیم در این میوه کمک می کند تا اسپرم مردان هم برای مدت زمان طولانی تری در رحم زنان زنده مانده و به حرکت خود به سمت تخمک ادامه دهند. در نتیجه، عمل لقاح در بدن مادر هم با موفقیت صورت خواهد گرفت. پس، به یاد داشته باشید که خوردن دو عدد موز در هر روز، قطعا می تواند به بارداری جنین پسر بیانجامد..

2.غلات غنی شده گزینه عالی برای آنانکه خواستار پسر هستن

از آن جایی که اسپرم مردان بسیار ظریف است، پس برای زنده ماندن طولانی تر در بدن زنان نیز نیاز به مصرف عناصر و مواد غذایی غنی از مواد مغذی دارد. به همین خاطر، زوج هایی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارند، باید در وعده های صبحانه خود مصرف غلات غنی شده را بیشتر کنند، تا بتوانند شانس پسر شدن جنین خود را به میزان بالایی افزایش دهند.

3. گنجاندن قارچ در رژیم غذایی برای پسردار شدن

در ابتدا، به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، به خاطر داشته باشید از آن جایی که قارچ شامل ویتامین D بیشتری است، به همین دلیل یک عنصر کلیدی در حفظ سلامت اسپرم مردان به شمار می رود. همچنین، فراموش نکنید که قارچ علاوه بر ویتامین D شامل پتاسیم فراوانی هم است. به همین علت، مصرف مقدار زیادی از آن در وعده های اصلی غذایی، شانس فرد را در به دنیا آوردن فرزند پسر افزایش می دهد.

4. مصرف مرکبات به منظور افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:

یه یاد داشته باشید، به خاطر این که مرکبات حاوی درصد بالایی از ویتامین C هستند، در بهبود سلامت کلی بدن و تقویت سیستم ایمنی به شما کمک زیادی می کنند. علاوه بر این موارد، از آن جایی که مرکبات در ایجاد محیط قلیایی در بدن افراد موثر هستند، پس به نظر می رسد که مصرف این گروه از میوه ها به طور طبیعی به بارداری جنین پسر کمک زیادی به زوج ها خواهد کرد. فراموش نکنید که محیط قلیایی، مناسب ترین محیط برای بقای کروموزوم Y که اسپرم پسرانه می باشد. برخی از میوه های خانواده مرکبات که مصرف آن ها می تواند در پسر بودن جنین مفید باشد، شامل لیموترش، پرتقال، لیموشیرین و گریپ فروت می باشد.

5.غذاهای نشاسته دار بخورید تا بارداری پسر را تجربه کنید

محققان با انجام تحقیقات مختلفی، نتیجه گیری کرده اند که مصرف دوز بالایی از گلوکز و نشاسته در مواد غذایی روزانه احتمال پسر بودن جنین در بارداری ها را افزایش می دهد. به همین دلیل است که افزایش مصرف مواد نشاسته دار مانند برنج و سیب زمینی در منوی رژیم غذایی روزانه می تواند در پسر شدن جنین کمک زیادی به زوج ها بکند. همچنین، از آن جایی که مصرف مواد نشاسته دار، کالری زیادی به بدن انسان می رساند، وزن فرد را هم افزایش داده و در نتیجه، شانس او برای بارداری جنین پسر بیشتر می شود..

6.رژیم غذایی برای پسردار شدن با مصرف غذاهای دریایی

به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، به یاد داشته باشید از آن جایی که غذاهای دریایی حاوی مقدار کمی روی می باشند، به همین دلیل در افزایش تعداد اسپرم های مردان کمک فوق العاده ای به آن ها می کنند. علاوه بر این موارد، می توان ادعا کرد که افزایش تعداد اسپرم ها نیز شانس فرد را در پسر شدن جنین او بالا خواهند برد. بنابراین، اگر شما هم مشتاق داشتن فرزند پسر هستید، باید سعی کنید تا ماهی های دریایی را که منبع تازه روی هستند، در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید.

7.غذاهای شور از عوامل جدی بارداری پسر

از آن جایی که نمک شامل مقادیر زیادی سدیم و پتاسیم است و این دو ماده معدنی هم به پسر شدن جنین کمک زیادی می کنند، پس شما هم به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، می توانید شانس خود را در داشتن فرزند پسر با قرار دادن مواد غذایی شور در رژیم غذایی روزانه خود مانند پپرونی، ترشی و کراکر افزایش دهید. همچنین، شما و همسرتان باید نمک زیادی را در میوه و سالاد تازه مصرف کنید. اما، به خاطر داشته باشید که پس از زایمان، برای حفظ سلامتی خود و نوزادتان باید مصرف نمک را به میزان قابل توجهی کاهش دهید، چون مصرف بیش از حد این ماده غذایی در بالا بردن سطح فشار خون بدن انسان ها بسیار موثر است.

8.قرار دادن گوجه فرنگی در رژیم غذایی برای پسردار شدن

به یاد داشته باشید که مصرف گوجه فرنگی، به طور طبیعی در حفظ تعادل سدیم و پتاسیم بدن انسان ها کمک زیادی می کند. همچنین، استفاده منظم از آن، ویتامین C مورد نیاز بدن را تامین خواهد نمود. علاوه بر این موارد، از آن جایی که مصرف این ماده تمام مواد مغذی حیاتی و مواد معدنی را که در حفظ تعادل pH بدن موثر است، دارا می باشد، بنابراین به بدن افراد هم در ایجاد تعادل کمک زیادی می کند. در نهایت، فراموش نکنید که متعادل بودن PH بدن هر فردی، شرایط مناسبی را برای پسر شدن جنین در داخل رحم او به وجود می آورد.

9.ترشی بخورید تا بارداری یک پسر شیرین را در شکمتان تجربه کنید

جالب است بدانید که خوردن ترشی قبل از آغاز روند بارداری، شانس هر زوجی را در داشتن پسر بچه افزایش می دهد. در واقع، از آن جایی که ترشی ها غنی از نمک هستند و شامل درصد بالایی از سدیم و پتاسیم می باشند، اضافه کردن چند وعده ترشی در منوی غذایی روزانه خانواده باعث می شود تا اسپرم مرد، بارور کردن تخمک هم خود را آسان تر انجام دهد.

10.قرار دادن طالبی، زرد آلو و سیب زمینی در رژیم غذایی برای پسردار شدن

به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، فراموش نکنید از آن جایی که میوه ها منبع طبیعی از پتاسیم هستند، پس مصرف آن ها اثر مشابه مصرف غلات و حبوبات گندم کامل دارد. به یاد داشته باشید که مصرف بیشتر میوه های سرشار از پتاسیم مثل طالبی و زردآلو شانس پسر شدن جنین را در انسان افزایش خواهد داد. علاوه بر این موارد، به خاطر داشته باشید از آن جایی که برخی از سبزیجات مانند هویج سیب زمینی، اسفناج، لوبیا و کدو حاوی سطح بالایی از پتاسیم هستند، پس اضافه کردن این سبزیجات به رژیم غذایی روزانه قطعا می تواند شانس پسردار شدن شما را افزایش دهد..

11. افزایش شانس پسردار شدن با تخم کدو تنبل :

از آن جایی که دانه های درون کدو حاوی سطح بالایی از اسیدهای چرب امگا 3 و روی هستند، پس مصرف روزانه آن ها شانس حاملگی جنین پسر را افزایش خواهد داد. همچنین، فراموش نکنید مصرف امگا 3 که نوعی اسید چرب بسیار مفید برای بدن است، عملکرد قلب و عروق را بهبود بخشیده و باعث افزایش سرعت جریان خون در بدن انسان خواهد شد. به همین علت، مصرف تخم کدو تنبل روند جریان خون به اندام های جنسی مردان را زیاد کرده و منجر به تولید اسپرم سالم و زیاد در بدن آن ها می شود. از طرفی دیگر، مصرف تخم کدو تنبل توسط زنان هم باعث می شود که محیط داخلی رحم آن ها برای زنده ماندن اسپرم های مرد (کروموزوم Y که اسپرم پسرانه است) مساعد گردد. نکته دیگری که در مورد دانه کدو تنبل حائز اهمیت است، وجود مقدار بالایی از روی در آن است، که به عنوان یک عنصر کلیدی در بالا بردن شانس فرد برای داشتن جنین پسر ایفای نقش می کند.
از برخی دانه های دیگری که دارای ارزش غذایی مشابهی هستند، می توان به دانه کتان و بادام اشاره نمود. در نهایت، به خاطر داشته باشید که مصرف این نوع مواد غذایی هم شانس فرد را در داشتن نوزاد پسر به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

12.قرار دادن مارچوبه در رژیم غذایی روزانه برای پسردار شدن و بارداری پسر

به خاطر داشته باشید که مارچوبه به عنوان یکی از بهترین سبزیجات برای افزایش شانس بارداری پسر به شمار می رود. از آن جایی که این ماده غذایی حاوی مقادیر بالایی از مواد معدنی حیاتی و ویتامین ها مانند ویتامین D، B-12، C و پتاسیم است و این مواد معدنی هم در بقای اسپرم مردان در داخل بدن زنان کمک زیای می کنند، بنابراین مصرف مارچوبه در دورانی که فرد تصمیم به باردار شدن دارد، برای بالا بردن احتمال پسر شدن جنین او خالی از لطف نیست. امروزه، محققان با انجام تحقیقات مختلفی نتیجه گرفتند که مصرف سی صد میلی گرم پتاسیم در هر روز، شانس فرد را برای داشتن نوزاد پسر به میزان بالایی افزایش می دهد. از آن جایی هم که مارچوبه یک منبع غنی از پتاسیم است، در افزایش شانس فرد برای حاملگی جنین پسر می باشد..
به غیر از مارچوبه مواد غذایی دیگری که باید در رژیم غذایی روزانه فرد گنجانده شود، تا پتاسیم بدن او را برای داشتن نوزاد پسر فراهم کند، می توان به سیب زمینی، سیب، استیک، موز و بادام اشاره کرد.

رعایت تغذیه اصولی برای پسردار شدن یکی ازراههای داشتن نوزاد پسر است اما در کنار تغذیه شما باید اصولی را رعایت کنید تا صد در صد به هدفتان برسید ، 8 راه خیلی ساده برای پسردار شدن تضمینی این اطلاعات ساده اما مهم را به شما می دهد.

 

نظر (59)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ممنون از مطالب مفید و راهنمایی‌های خوبتون من می خوام پسر دار بشم دختر دارم ما بیشتر خربزه ،چایی دارچین وخرما مصرف می کنیم اینا تاثیر داره یا نه بی فایدست

This comment was minimized by the moderator on the site

من زیر شکم با مر با نافم درد میکنه پریود بودم حالا پاک شدم دو روز بهد پریودیم درد گرفت زیر شکم کمر ناف وقتی هم رابطه داشتم درد داشتنم درد کشاله ران ررفتم دکتر ازمایش سونو نوشت گرفتم ازمایش با سونو رو هیچ مشکلی نداشتم من رزیم غذایی هم گرفتم سنم...

من زیر شکم با مر با نافم درد میکنه پریود بودم حالا پاک شدم دو روز بهد پریودیم درد گرفت زیر شکم کمر ناف وقتی هم رابطه داشتم درد داشتنم درد کشاله ران ررفتم دکتر ازمایش سونو نوشت گرفتم ازمایش با سونو رو هیچ مشکلی نداشتم من رزیم غذایی هم گرفتم سنم شانزده سالمه بچه دوم رو میخوام پسر باشه ایا من باردارم یا خیر جوابمو بدید ممنونم

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلامخسته نباشیذد خوبین

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام .منم دوست دارم پسردار بشم ولی میترسم فقط با این رژیم ها جواب نگیرم .میخام زیرنظر دکترم باشم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام،هراز گاهی حالت تهوع دارم ولی بالا نمیارم،هم ترشی میخورم هم شیرینی حرفvتوی هیچکدوم از چشمام نیست خیلی دوست دارم بدونم بچم چیه،دوماه و دوهفته هستم ی کم شکم اوردم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
صبور باش تا روز سونوگرافی دقیقشو بهت بگن

This comment was minimized by the moderator on the site

ببخشید هفته 11

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام،هفته 111هستم اصلا ویار و تهوع ندارم شکمم بزرگ شده،هوس هیچ خوراکی نمیکنم،بچم چیه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
عجله کن عزیزم بچت سالمه و به زودی میفهمی جنسیتش چیه.

This comment was minimized by the moderator on the site

نظرتون راجبه دوش آبگرم قبل از نزدیکی برای دختردار شدن چیه؟هم برای زن هم برای مرد

This comment was minimized by the moderator on the site

درصد خیلی کم تاثیرگذاره.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوتا دختر دارم وجاریم سه تا پسر داره آیا پسر دارشدنمون مشکل از منه خیلی ناراحتم لطفا کمکم کنین?

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
نخیر عزیزم مشکل شما نیست تعیین جنسیت جنین تقصیر مادر نیست شما نباید ناراحت باشین خواست خدا این بوده که شما دو تا دختر گل داشته باشن که خیلیا حسرتشو میکشن.

This comment was minimized by the moderator on the site

دسخوش حرفت سنگین بود.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عالی بود مطلاب ببخشید منظور از غلات در صبحانه چیست؟؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

غلات صبحانه شامل فرم حجیم شده غلاتی مانند ذرت، گندم، جو یا برنج هست.

This comment was minimized by the moderator on the site

خوبه ممنونم از شما

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دو تا دختر دارم شوهرم خیلی ناراحته نمیدونم غذای گرم چی بخورم برنج زیاد می خوریم ولی میگن سرده چی بخورم

This comment was minimized by the moderator on the site

غذاهایی که مزاج گرم دارن مصرف کنین و سردی ها رو همراه با مصلحشون مصرف کنین، یه سرچی تو نت بزنین راحت میتونین پیدا کنین

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام از سایت خوبتون حتمن باید از سه ماه قبل اینارو رعایت کرد و چجور روز تخمگذاری رو مشخص کنیم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ممنون ، بله شش تا سه ماه قبل از اقدام به بارداری، معمولا 14 روز قبل از پریود هست برای تعیین روز دقیق میتونین از کیت تخمک گذاری هم استفاده کنید.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من الان باردارم وهنوز ۴هفته کامل نشده فقط ساک جنین تشکیل شده
بنظرتون رژیم غذایی رعایت کنم توجنسیت بچه احتمال داره چندردرصدی تاثیر بزاره
که پسربشه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
رژیم غذایی برای تعیین جنسیت باید حداقل سه ماه قبل از اقدام به بارداری صورت میگرفت

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوتجربه بارداری دختر دارم که سرهرکدام حالا خاصی داشتم
اولی عاشق شیرینی ازترشی متنفر
دومی متنفراز شیرینی و عاشق شوری وتندی
اماجنسیت هردو دختر بود
پس زیاد نمیشه به این حرفا تکیه کرد?

This comment was minimized by the moderator on the site

بله همین طوره

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ببخشید میشه اسم غذاها و نوشیدنی ها واسه دختر زا شدن رو بگید؟منظور ار سرد،گرم،مرکبات،کدومان؟

This comment was minimized by the moderator on the site

میوه ها و دانه های گرم وتر:

انجیر ، انگور ، بادام زمینی ، بادام شیرین ، بادام کوهی ، به ، تخم خربزه ، توت (شاه توت) ، انواع توت ها ، خربزه ، هویج ( زردک) ، سیب ، شلغم ، کدو ، کنجد ، گلاب ، لوبیا قرمز

میوه ها و دانه های گرم و خشک:

انبه ، بادام...

میوه ها و دانه های گرم وتر:

انجیر ، انگور ، بادام زمینی ، بادام شیرین ، بادام کوهی ، به ، تخم خربزه ، توت (شاه توت) ، انواع توت ها ، خربزه ، هویج ( زردک) ، سیب ، شلغم ، کدو ، کنجد ، گلاب ، لوبیا قرمز

میوه ها و دانه های گرم و خشک:

انبه ، بادام کاغذی ، بادمجان (خیلی گرم و خشک) ، تخم شربتی ، بولاغ اوتی ، پرتقال ، پسته ، پونه (خیلی گرم و خشک) ، پیاز (خیلی گرم و خشک) ، پیه ( دمبه) ، ترب (خیلی گرم و خشک) ، تره ، جعفری، دینارویه ، چای ، خردل ها ، خرما ، خرمالو ، دارچین ، روغن ، ریحان ، زرد چوبه ، زعفران ، زنجبیل ، زنیان ، زیتون ، زیره سیاه ، سیر ، شنبلیله ، فلفل (خیلی گرم و خشک) ، فندق ، کرفس ، کشمش انگور سیاه ( مویز) ، کلم ، کنگر ، گردو ، گل سرخ (خیلی گرم و خشک) ، لپه ، مرزه ، موسیر ، موم عسل ، نارگیل ، نخود ، نعناع ، عرق بهار نارنج ، هل .

غذاهای گرم و تر:

عسل ، نخود ، آب آبگوشت ، گوشت بوقلمون ، شیر میش ، گوشت غاز (پرنده) ، گوشت گوسفند ، گوشت مرغ خانگی ، گوشت مرغابی و اردک ، میگو (روبیان) ، گوشت بلدرچین ، گوشت کله ، جگر ، خورشت بادمجان ، خورش قورمه سبزی ، آبگوشت به ، آبگوشت کلم قمری ، آب شور ، کره ، خامه ، روغن ، نیمرو ، تخم مرغ ، گوشت بز

غذاهای گرم و خشک:

گوشت آهو ، شیر شتر ، گوشت شتر ، گوشت شتر مرغ ، گوشت کبوتر ، کوهان شتر (خیلی گرم و خشک) ، گوشت گاومیش ، گوشت گنجشک ، گوشت لک لک ، نمک طعام (خیلی گرم و خشک) ، گوشت اردک ، خورش فسنجان

میوه ها و دانه های معتدل:

برگ چغندر ، برنج ، تمشک ، چغندر ، عدس ، عناب ، گرمک ، گندم ، قهوه ، کاسنی ، کاهو ، موز

غذاهای معتدل:

شیر گاو ، گوشت کبک ، گوشت کبک دری ، کوکو سبزی ، فرنی ، کوفته ، کشک بادنجان ، شیر برنج ، نان فطیر

میوه ها و دانه های سرد و تر:

اسفناج ، آلو ، انار ، باقلا ، بالنگ ، بامیه ، خرفه ، پنیر ، خیار ، دوغ ، زردآلو ، کدو (تخم) ، کدو حلوایی ، گلابی ، هلو ، هندوانه

میوه و دانه های سرد و خشک:

ارزن ، ازگیل ، انار ترش ، تمبر هندی ، جو ، ذرت ، ریواس ، زرشک ، سرکه ، سنجد ، شاه بلوط ، گشنیز ، گیلاس ، لیمو امانی ، لیمو ترش ، لیمو شیرین ، ماش ، نارنج ، نشاسته ، ولیک

غذاهای سرد و تر:

شیر بز ، ماست ، دوغ ، مرغ ماشینی ، قره قروت ، شیر بز ، ماهی

غذاهای سرد و خشک:

کشک ، گوشت گاو

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

:سلام.باتشکر از راهنمایی هاتون

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من میخوام پسرداربشم ولی نمیدونم گرم مزاجم یاسردمزاج

بارگذاری بیشتر ...

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location