7 نشانه رضایت همسرتان از ازدواج با شما

7 نشانه رضایت همسرتان از ازدواج با شما

آیا می خواهید بفهمید که همسرتان از ازدواج با شما خوشحال است؟ این موارد را بررسی کنید و ببینید امتیاز همسر شما چقدر است، سپس سپاسگزار تمام کارهای خوبی باشید که برایتان انجام می دهد.
هر زنی خواهان این است که همسرش از زندگی با او راضی و خوشحال باشد،در زیر هفت نشانه چنین ازدواجی آورده شده است:

1- بوسه های همسرتان :

چنین همسری وقتی از سر کار برمی گردد، در بدو ورود شما را بوسه باران می کند. البته نه از آن بوسه های سطحی و از روی اکراه، بلکه بوسه هایی که با آغوش گرفتن همراه باشد و از ته دل صورت گیرد. بوسه هایی ممتد که به شما ثابت می کند بدون شک از اینکه دوباره در خانه و پیش شماست، خوشحال است. علامتی قطعی که نشان می دهد او ازدواج موفقی داشته است.

2- میزان ارتباطات با همسر :

وقتی مردی به یک ماموریت کاری می رود هر روز با شما ارتباط برقرار می کند و به شما می گوید که چقدر دلش برایتان تنگ شده است. مردی که از ازدواجش راضی باشد، اصولا وقتی راه دور می رود، دلتنگ همسرش می شود. او می خواهد با شما باشد و نمی تواند صبر کند تا به خانه و نزد شما برسد. وقتی زنگ می زند قربان صدقه شما می رود و هر کلمه اش را از ته دل می گوید، همسرتان اطمینان 100 درصدی به شما دارد و البته شما هم این را می دانید.

3- "دوستت دارم" های همسر :

همسرتان نسبت به شما ابراز عشق می کند و هر روز هم این کار را انجام می دهد و شما هم پاسخش را می دهید. این مکالمه هیچ وقت تازگی اش را از دست نمی دهد. او مانند همسری نیست که بعد از سالها زندگی گلایه می کند که :«تو به من ابراز علاقه نمی کنی» و جواب می شنود: «من در اول زندگیمان این را به تو گفتم، هر وقت تغییری در آن ایجاد شود خبرت می کنم». این کلام یک همسر وفادار و عاشق نیست، او هر روز علاقه اش را به شما نشان می دهد، چرا که هر روز می خواهد این مسئله را به شما یادآوری کند. او ابراز علاقه به شما را دوست دارد، برای اینکه عمیقا احساس علاقه می کند و می داند که چقدر برای شما مهم است که این کلمات را بشنوید.

hamsardari-p1.jpg

4- کمک دست بودن همسرتان :

چنین همسری در خانه با شما همکاری می کند، او می خواهد بار شما را سبک کند و سهمش را از کارهای خانه انجام دهد و حتی گاهی وقتی که شما کسالت دارید، بیش از سهمش کار می کند. همسرتان همکار خوبی در سر و سامان دادن خانه و مناسب کردن آن برای زندگی می باشد و همین را به فرزندانتان نیز آموزش می دهد. او می داند مسئولیت پرورش فرزندان فقط بر عهده شما نیست، بلکه بر عهده او نیز هست. مسئولیتی که او مایل است در انجام آن سهیم باشد، چرا که همسرتان به شما و فرزندانتان علاقه دارد، به عبارت دیگر او عضو فعالی در شاد کردن زندگی برای خانواده اش است.

5- تحسین های همسر :

همسری که از ازدواج با شما راضی است، از شما تعریف و تمجید می کند. او شما و کاری را که انجام می دهید، می بیند. بعضی وقت ها ناگهان متوجه می شوید که به شما خیره شده است، او نمی تواند جلوی این کارش را بگیرد. شما عمیقا او را تحت تاثیر قرار داده اید، همسرتان هرگز از نگاه کردن به شما خسته نمی شود، او عقیده دارد شما زیبا هستید و اهمیتی هم ندارد جسمتان در طول زمان چه تغییراتی بکند. همسرتان ایرادهای شما را نمی بیند، در واقع عشق کورش کرده است.

6- دلداری دادن همسر :

وقتی شما گریه می کنید، همسرتان در آغوشتان می گیرد، زمانی که دل شکستگی و نا امیدی بر شما چیره شده است، او همراه شماست. او نهایت سعیش را می کند تا متوجه حسی شود که شما تجربه می کنید. هرچند همیشه به طور کامل موفق نمی شود، ولی در زمان سختی ها سعی می کند موجبات راحتی شما را فراهم کند. اگر شما هم عاقل باشید، از این کارش استقبال می کنید.

hamsardari-p4.jpg

7- درد دل کردن با همسر :

او آرزوها و افسوس هایش را با شما در میان می گذارد، این کار برای او به اندازه ای که برای شما آسان است، آسان نیست. او باید مطمئن باشد که گفتن این چیزها، به شما آسیب نمی زند و شما نیز به او قوت قلب خواهید داد. وقتی همسرتان می خواهد پرده از روی قلبش بردارد و از برنامه ها و آرزوهایش در مورد شغلش با شما سخن می گوید، اطمینان دارد که شما گوش می کنید و اهمیت قائلید. او می داند که شما راهنمای شخصی او هستید و همچنین اطمینان دارد که عشقتان آنقدر عمیق هست که شما بخواهید بدانید و متوجه باشید که چه چیز او را آزرده است.
مردی که از ازدواجش راضی باشد، مطمئنا می تواند این کارها را انجام دهد.

خواندن 6 کاری که زوج های خوشبخت انجام می دهند به شما توصیه می شود.

 

نظر (13)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

نصفش درست بود یعنی چی؟
یعنی ۵۰ درصد راضی است؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتی مردی به همسرش هیچ محبت کلامی نمیکنه یعنی دوسش نداره

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
ابراز نکردن دلیل بر دوست نداشتن نیست بعضی از مردها از بیان احساساتشون ترس دارن ولی شما میتونید با محبت کردن و ابراز احساسات این ترس رو از بین ببرین.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وخسته نباشید , من تازه عروسی کردم , بعضی وقتا متوجه نگاه های یواشکی همسرم به خودم میشم و هم خوشم میاد و هم میترسم نکنه فکر میکنه که چرا ازدواج کردم آیا این نگاه ها میتونه دلیل دیگه ای داشته باشه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم, همسری که از ازدواج با شما راضی است، از شما تعریف و تمجید می کند. او شما و کاری را که انجام می دهید، می بیند. بعضی وقت ها ناگهان متوجه می شوید که به شما خیره شده است، او نمی تواند جلوی این کارش را بگیرد. شما عمیقا او را تحت تاثیر...

سلام عزیزم, همسری که از ازدواج با شما راضی است، از شما تعریف و تمجید می کند. او شما و کاری را که انجام می دهید، می بیند. بعضی وقت ها ناگهان متوجه می شوید که به شما خیره شده است، او نمی تواند جلوی این کارش را بگیرد. شما عمیقا او را تحت تاثیر قرار داده اید، همسرتان هرگز از نگاه کردن به شما خسته نمی شود.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید , آیا مردی که تو خونه کمک میکنه به معنی اینه که عاشق زنشه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم , بله چنین همسری در خانه با شما همکاری می کند، او می خواهد بار شما را سبک کند و سهمش را از کارهای خانه انجام دهد و حتی گاهی وقتی که شما کسالت دارید، بیش از سهمش کار می کند.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید , اگه مردی خانومشو دوست داشته باشه مدام بهش میگ دوستت دارم؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم , بله او هر روز علاقه اش را به شما نشان می دهد، چرا که هر روز می خواهد این مسئله را به شما یادآوری کند. او ابراز علاقه به شما را دوست دارد، برای اینکه عمیقا احساس علاقه می کند و می داند که چقدر برای شما مهم است که این کلمات را بشنوید.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید , امروز شوهرم به ماموریت قراره بره و ما تازه عروسی کردیم میخواستم بدونم از کجا بدونم دلش برای من تنگ میشه واقعا یا نه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم, وقتی مردی به یک ماموریت کاری می رود هر روز با شما ارتباط برقرار می کند و به شما می گوید که چقدر دلش برایتان تنگ شده است.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید , اگر همسرم منو دوست داره وقتی از سر کار میاد خونه اولین کاریی که باید ازش انتظار داشته باشم چیه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم , چنین همسری وقتی از سر کار برمی گردد، در بدو ورود شما را بوسه باران می کند. البته نه از آن بوسه های سطحی و از روی اکراه، بلکه بوسه هایی که با آغوش گرفتن همراه باشد و از ته دل صورت گیرد.

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/