نحوه درست خرید لباس کودکان

نحوه درست خرید لباس کودکان

مهم است که زمانی که برای خرید لباس کودکان به فروشگاه می روید، یک ایده از آنچه شما دنبال آن هستید و می پسندید، قبل از رفتن در ذهن داشته باشید. در فروشگاه ها بخش لباس کودکان انواع گسترده ای از رنگ ها و سبک مختلف ارائه می شود. این مقاله به شما کمک خواهد کرد اندازه مناسب و سبک درستی را در هر زمان پیدا کنید. گامهای زیر می تواند مفید باشد.

گام اول برای خرید لباس کودک:

سن کودکی را که برای او می خواهید لباس بخرید را مشخص نمایید، چرا که سایز کودکان مطابق سن آنها خواهند بود، به طور میانگین پسرهای 7 ساله، لباسی با سایز 7 می پوشند.

گام دوم برای خرید لباس کودک:

کودکان را مشاهده کنید، اگر با آنها آشنا نیست به کودکان هم سن آنها توجه نمایید. به علایق در مورد تصاویر، الگوها و سبک های روی لباس توجه داشته باشید. همچنین به سطح فعالیت کودک و لباسی که در حال حاظر می پوشد توجه داشته باشید. می توانید نگاهی به برنامه های تلویزیونی کودکان، که اغراق آمیزتر است بکنید. این برنامه ها خیلی نزدیک به علایق کودکان و نزدیک به واقعیت اشکال موجود در لباس ها می تواند باشد. درک آنچه که محبوب و رایج در میان کودکان در یک گروه سنی خاص به شما کمک خواهد کرد که لباس کودکی که شیک و با ارزش است را انتخاب کنید.

lebas-koodak-p18.jpg

گام سوم برای خرید لباس کودک: 

انتخاب فروشگاه مناسب بر اساس بودجه شما و کیفیتی که از لباس انتظار دارید.
• فروشگاه هایی وجود دارد که مقرون به صرفه هستند، اما تنوع زیادی یا اجناس بادوام و با کیفیت ارائه نمی دهند.
• ممکن است فروشگاه مقرون به صرفه ای پیدا کنید، اما این کار به صرف زمان نیاز دارد و شما باید توانایی تشخیص کیفیت لباس های را داشته باشید.
• فروشگاه خاص تمایل به فروش با هزینه بالا دارند، اما آنها را تنوع زیاد و ممکن است لباس با کیفیت بالا عرضه کنند.

گام چهارم برای خرید لباس کودک:

فهرستی از گزینه های در دسترس از لباس کودکان را برای موضوعات محبوب، تصاویر، الگوها و سبک معروف نگه داشته باشید.

گام پنجم برای خرید لباس کودک:

جمع آوری مجموعه ای از تم لباس، خرید حداقل 2 مجموعه کامل از لباس، به خصوص اگر آنها را برای یک موقعیت خاص خریداری می کنید.

گام ششم برای خرید لباس کودک:

اگر برای چند کودک لباس می خرید بر اساس اندازه لباس ها شروع به مرتب کردن کنید. این کار به شما کمک می کند که اگر یک مورد خاص یادتان رفته باشد و یا اگر شما در اندازه لباس اشتباه کرده باشید، راحتتر تشخیص دهید.

lebas-koodak-p8.jpg

گام هفتم برای خرید لباس کودک:

برآورد این که آیا لباس برای اندازه یک کودک مناسب و راحت است یا نه؟
برای مثال، اگر شما بخواهید لباسی برای کودک 4 ساله که اضافه وزن دارد بخرید، ممکن است برای مناسب و راحت بودن لباس برای کودک نیاز باشد یک یا دو سایز بزرگتر نسبت به سنش لباس تهیه کنید.

گام هشتم برای خرید لباس کودک:

لباس هایی که انتخاب می کنید، ارزیابی کنید.
اگر آن از نظر جنبه های مختلف مناسب است، مانند اندازه مناسب به نظر می رسد، و همچنین برای کودک راحت و متناسب و از نظر قیمت نیز برای شما قابل پرداخت است، آن را در انتخاب نهایی خود قرار دهید.

چند نکته درباره خرید لباس کودک:

1) کودکان اهمیتی نمی دهند که لباسشان رنگهای هماهنگ داشته باشد، اما پدر و مادرش ممکن است این حساسیت را داشته باشند. سعی کنید برای پیدا کردن لباس مخصوصا به عنوان هدیه برای دیگر خانواده ها این مسئله را رعایت کنید.
2) خرید لباس راحتتر برای استفاده روزمره کودکان ایده خوبی است، بسیاری از کودکان تمایل ندارند چیزهایی که خارش می دهد و یا متناسب سایزشان نیست بپوشند.
3) کودکان کوچکتر (زیر 5 سال) در مورد سبک و اندازه بیشتر تمایل دارند تا قادر به رشد باشند در حالی که کودکان بیش از 5 در مورد سبک و اندازه دقیقتر و متناسب با خودشان میخواهند بپوشند. اکثر کودکان می تواند در لباسهای با اندازه بزرگتر از خودشان یا کمتر از خودشان وفق پیدا کنند.
4) اگر می خواهید شلوار برای کودک خرید نمایید، همیشه در داخل کمر برای یک بند زیرشلواری با دکمه های متصل در نظر بگیرید. این جزئیات ساده می تواند یک جفت شلوار گشاد پوشیدنی را تا زمانی که متناسب شود را قابل پوشیدن کند.

 

نظر (0)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/