10 راهنمایی برای انتخاب لباس بارداری شیک(بخش دوم)

10 راهنمایی برای انتخاب لباس بارداری شیک(بخش دوم)

چهار مورد از راهنمایی های انتخاب لباس بارداری را در 10 راهنمایی برای انتخاب لباس بارداری شیک(بخش اول) خواندید ، در ادامه می خوانید...

1. LBD (پیراهن سیاه کوچک) را در دوران بارداری فراموش نکنید:

هر دختر خانمی نیاز به یک دست لباس سیاه برای کوچک نشان دادن هیکلش، در کمد لباس خود دارد. چون برای یک خانم با بدن چاق، تنها لباسی که می تواند بدن او را باریک و خوب نشان دهد، لباس مشکی است. فایده ی انتخاب لباس سیاه در دوران بارداری، کوچک نشان دادن استخوان های شانه و سایر قسمت های بدن می باشد.

koodak-e22.jpg

2. استفاده از زیورآلات در دوران بارداری:

فراموش نکنید که استفاده از یک جفت گوشواره ی بزرگ، گردنبند افسانه ای یا یک دستبند زیبا در دوران بارداری می تواند جلوه ی خاصی به شما بدهد. در نگاه اول، هیچ چیز دیگری بهتر و زیباتر از این ها نخواهد بود. درست است زیبایی آن ها گذرا بوده و تمام خواهد شد، زیرا زیورآلات در دوران بارداری فقط چند بار مورد استفاده قرار می گیرند. درتمام دوران بارداری چیزی که زیاد استفاده می شود وکاربرد آن تا مدت ها ادامه می یابد، لباس بارداری مناسب است که اگر لباس های ساده ای را برای دوران بارداری انتخاب و خوب نگه داری کنیم، در هر زمان و با هر چیز دیگری مورد استفاده قرار می گیرند.

koodak-e18_20150905-100346_1.jpg

3. لباس های ضخیم وگرم زمستانی برای دوران بارداری:

شنل، شال و کت بارانی لباس های ضخیمی هستند که شما همیشه از آن ها زیادترین استفاده را خواهیدکرد. برای همین بهتر است، در دوران بارداری هم آن ها را با یک ایده ی خوب انتخاب کنید. شما می توانید لباس های ضخیم وگرم زمستانی را به سبک پانچو که هم ضد آب بوده و هم ارزان قیمت هستند، از فروشگاه های کالاهای ورزشی خریداری کرده و بعد از دوران بارداری هم از این لباس ها استفاده نمایید.

koodak-e30.jpg

4. بایگانی کفش های پاشنه بلند برای دوران بعد از زایمان:

پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری اشتباه بزرگی بوده و یک ایده ی بد و مضر برای مادر و جنین است. این کفش ها نه تنها پای شما را که به دلیل بارداری متورم شده، بیشتر دچار تورم می کند، بلکه شما را که به دلیل رشد و بزرگ شدن جنین خود و بزرگ شدن شکمتان، تبدیل به فرد بی ثباتی کرده است، خواهد کرد، حتی در شرایط بدتر ممکن است باعث افتادن و ضربه دیدن اعضای بدن شما و حتی فرزندتان شود. با این حال، این به این معنا نیست که شما باید اقدام به کنار گذاشتن کفش های پاشنه دار کنید و همیشه کفش های تخت بپوشید، بلکه شما می توانید کفش های پاشنه دار خود را با بقیه لباس های خود در یک کمد بایگانی و نگه داری کنید، تا بعد از پایان یافتن زایمان و برگشتن بدنتان به حالت عادی، دوباره از آن ها استفاده کنید.

koodak-e16.jpg

5. حفظ حالت موهای خود، ناخن ها در دوران بارداری :

در دورانی که شما باردار هستید و روزهای سختی را پشت سر می گذارید، نباید رسیدگی به سر و وضع خودتان را فراموش کنید. در میان همه ی این نگرانی ها، شما باید بیش ازگذشته به آینده ی خانواده ی خود امیدوار باشید، و با آراستن ظاهرتان، روحیه ی خود را تقویت کنید. با این حال، برای بهتر شدن حالات عاطفی و جسمی خود، نگاه شما به زندگی بسیار مهم است. کوتاه کردن موهای خود و یا مانیکور و پدیکورکردن، شما را شگفت زده کرده و احساسات شما را در مورد زندگی تغییر خواهد داد.

koodak-e19.jpg

6. بارداری خود را با یک کت بلند پنهان نمایید:

یک کت بلند می تواند بهترین لباس بارداری باشد و برگ برنده ی شما برای پنهان کردن بارداری خودتان باشد، اگر شما علاقه مند به نشان دادن آن نباشید. با استفاده از یک شماره بزرگ تر و شیک تر یک پالتو، بسیاری از دشواری ها برای گفتن اینکه شما باردار نیستید، از بین خواهد رفت.

koodak-e38.jpg

بنابراین، با رعایت این ترفندها و داشتن یک کمد لباس ساده، شما می توانید به یک مادر راضی از دوران بارداری خود تبدیل شوید، که همیشه نگاه شگفت آور و لذت بخشی به دوران بارداری خود خواهد داشت.

 

نظر (0)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/